Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Dojechałam do końca z czytaniem....:szydera: A do domku to pojadę dopiero jutro...:smutek: 

 

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Dojechałam do końca z czytaniem....:szydera: A do domku to pojadę dopiero jutro...:smutek: 

A to spokojności po trasie ale jutro.Dziś to jeszcze pisz :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, 1bozka napisał:

ha ha ha bylam dzis w Hiltonie poogladalam...poczytalam...ogloszenia parafijalne......i wyszlam:hura:

A siostra przełożona- przeorysza klasztoru Sióstr Sklonowanych Niejednokrotnie  pw. Świętej Elfiny i Nabiału to wyszła na dziedziniec czy wysłała swoje owieczki Dolly..?

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczytałam co i jak.....:haha: I ja też chcę do Sandomierza...na ochroniarkę robić....:szydera: Po jakiego grzyba dwóch ochroniarzy, jak my tu we trzy z @Maria Jolanta i @1bozka spacyfikujemy co trzeba i kogo trzeba, rower zajumamy, gumę odkleimy, a i jeszcze możemy w studzience głębokiej zanurkować....:szydera: I prawie darmo....no za wikt, i opierunek, tfu...za dobry trunek....tak sie poświęcimy....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Doczytałam co i jak.....:haha: I ja też chcę do Sandomierza...na ochroniarkę robić....:szydera: Po jakiego grzyba dwóch ochroniarzy, jak my tu we trzy z @Maria Jolanta i @1bozka spacyfikujemy co trzeba i kogo trzeba, rower zajumamy, gumę odkleimy, a i jeszcze możemy w studzience głębokiej zanurkować....:szydera: I prawie darmo....no za wikt, i opierunek, tfu...za dobry trunek....tak sie poświęcimy....:szydera:

gumy ? odkleicie ? Te z napletków też ?:d To ja właśnie do Was w tej sprawie :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Paolo napisał:

To nie my..." Za zakrętem stali,rower zaje..li. Chłopcy już się cieszą,klecha idzie pieszo..."

Z przestępstw jakich dokonałem ostatnio w Sandomierzu to pamiętam tylko przyklejenie gumy do studni na rynku...

@Paolo a fe a fe, gume z plemnikami do studni?:czytaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Paolo napisał:

Ty zawsze musisz wszędzie wsadzić swój napletek...Co za ludzie bez umiaru.

zawsze to jakos udawało sie a teraz bedzie juz ze dwa tygodnie jak za pana ruszyc sie nie da.Umówiłem się na randke po wypłacie tj.po 15(czlek przy kasie to i na kawe go stać) wiec se mysle przygotuje sie ja trza.:d zawczasu.No i problem.Randki nie bedzie zdjac sie nie da :d

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Doczytałam co i jak.....:haha: I ja też chcę do Sandomierza...na ochroniarkę robić....:szydera: Po jakiego grzyba dwóch ochroniarzy, jak my tu we trzy z @Maria Jolanta i @1bozka spacyfikujemy co trzeba i kogo trzeba, rower zajumamy, gumę odkleimy, a i jeszcze możemy w studzience głębokiej zanurkować....:szydera: I prawie darmo....no za wikt, i opierunek, tfu...za dobry trunek....tak sie poświęcimy....:szydera:

jestem za:zdrówko:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Doczytałam co i jak.....:haha: I ja też chcę do Sandomierza...na ochroniarkę robić....:szydera: Po jakiego grzyba dwóch ochroniarzy, jak my tu we trzy z @Maria Jolanta i @1bozka za wikt, i opierunek, tfu...

  • Jak znam życie to On ten opierunek to....do prasowania że stolycy dowiezie i jeszcze witką pogoni do roboty.Nie masz cwaniaka nad warszawiaka.:d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ORIM napisał:

zawsze to jakos udawało sie a teraz bedzie juz ze dwa tygodnie jak za pana ruszyc sie nie da.Umówiłem się na randke po wypłacie tj.po 15(czlek przy kasie to i na kawe go stać) wiec se mysle przygotuje sie ja trza.:d zawczasu.No i problem.Randki nie bedzie zdjac sie nie da :d

A może ona nie przyklejona, tylko rozmiarówkę nie tę wybrałeś? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ORIM napisał:

zawsze to jakos udawało sie a teraz bedzie juz ze dwa tygodnie jak za pana ruszyc sie nie da.Umówiłem się na randke po wypłacie tj.po 15(czlek przy kasie to i na kawe go stać) wiec se mysle przygotuje sie ja trza.:d zawczasu.No i problem.Randki nie bedzie zdjac sie nie da :d

Do zimnej wody se włóż ...sama zejdzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...