Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Aaaaaa. Bym zapomniała. Byłam dzisiaj w NP ( taki dyskont Edeka ) i są czekolady Ritter 3 za 2 czyli za 3 sztuki 2,18. Kupiłam tylko 12 ale w poniedziałek pójdę i naprawię swój błąd. :haha:

Ludzką rzeczą jest błądzić... najważniejsze,że drogę znasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja " prawna " zostawiła mnie jak jakąś sierote obrzygana a sama se siedzi gdzieś na świetlicy i pracę biurowa nadrabia . Poodpinala mi dziadeczka z pasów a ja tylko zerkam , czy cewnika nie będzie próbował znów sobie wyciągnąć . Żeby ją .......i obsralo . Do domu chce a ja mu w kółko , że za kilka dni ....Co mi po widokach za oknem jak ujajona jestem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Paolo napisał:

To nie my..." Za zakrętem stali,rower zaje..li. Chłopcy już się cieszą,klecha idzie pieszo..."

Z przestępstw jakich dokonałem ostatnio w Sandomierzu to pamiętam tylko przyklejenie gumy do studni na rynku...

A to była przestępczość zorganizowana ,czy tylko " młodzieńczy " wybryk? :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Moja " prawna " zostawiła mnie jak jakąś sierote obrzygana a sama se siedzi gdzieś na świetlicy i pracę biurowa nadrabia . Poodpinala mi dziadeczka z pasów a ja tylko zerkam , czy cewnika nie będzie próbował znów sobie wyciągnąć . Żeby ją .......i obsralo . Do domu chce a ja mu w kółko , że za kilka dni ....Co mi po widokach za oknem jak ujajona jestem .

To zawołaj "chorą siostrę" i niech zrobi z tym porządek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, salazar napisał:

Margaritko, pozdrowienia dla Ciebie i pozdrów ode mnie mój kochany Kraków :)! Jeśli nie wiesz, gdzie pójść na kawę/piwo/herbatę, to polecam Bunkier :).

Za 11 dni też tam będę :), już nie mogę się doczekać..

 

Dziękuję Salazar:). Kraków pozdrowię. Myślę, że za 11 dni będzie jeszcze piękniej :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...