Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Jeśli ty weźmiesz Reportera, to ja mogę za Piedołę robić, chociaż, niestety takiego nie było...:trele:....ale wolałabym  za Marzyciela się przebrać...:szydera:

Byłem,tak jak kilka innych nicków reporterem codzienności w " Rozmowach w tłoku ", "Radio FM24", " Słowie na niedzielę " czy na " Portierni" ale audycje te były zdejmowane bo nie był to kierunek obrany przez " Dobrą zmianę "...

Gdzieś to pewnie leży jeszcze w otchłani spamu i nawet klon z kulawą nogą tam nie zajrzy...

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Paolo napisał:

Byłem,tak jak kilka innych nicków reporterem codzienności w " Rozmowach w tłoku ", "Radio FM24", " Słowie na niedzielę " czy na " Portierni" ale audycje te były zdejmowane bo nie był to kierunek obrany przez " Dobrą zmianę "...

Gdzieś to pewnie leży jeszcze w otchłani spamu i nawet klon z kulawą nogą tam nie zajrzy...

Czyli doświadczenie masz....nowa audycja  "Tłok w rozmowach" też się przyda....;) Że nie wspomnę o "Radio Nie Radzi", czy "Niedziela na słowo", albo "Za przymkniętymi drzwiami".....:szydera: I tu ci nikt nie zaspamuje....:oklaski: No....do dzieła Naczelny Reporterze Tego Forum....:dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, lucyna.beata napisał:

moj drogi...ja nic nie musze...jak kazdy z nas....musze co najwyzej...umrzec...i nic ponadto..

oczywiscei czasami trzeba sei nagiac ale tylko tyle...ja juz bylam niejednokrotnie w sytuacji kiedy musialam...ale to byla korporacja i dawne czasy teraz...odkiedy wlaczylam samodzielne myslenie...ja nic nie musze ...

 

Witam.

Postępuj jak za stosowne uważasz.

Twoja to sprawa. 

Pozdrowienia. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Nugatka napisał:

Nie wywołuj wilka z lasu bo zaraz bedzie walka o miss mokrego podkoszulka :d

My raczej na miss mokrego pampersa albo prześcieradła możemy startować :haha: czyli kto więcej takich rzeczy wymienił np.w ciągu dnia ciekawie by było ;)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, INEZ napisał:

My raczej na miss mokrego pampersa albo prześcieradła możemy startować :haha: czyli kto więcej takich rzeczy wymienił np.w ciągu dnia ciekawie by było ;)

Czasem jest takie sikanie,że można wygrać w konkursie na Miss Mokrego Beretu...

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, hawana napisał:

Tak, ale w taka pogode to sie czuje jak pies przy budzie, na lancuchu. Kochana wolnosc..

Witam Was bardzo ciepło, z miejsca nietypowego, a przede wszystkim z " kochanej wolności ".Jadę  autobusem PKS , który zmierza do Krakowa. Teraz zbliżamy się do Sandomierza. W Krakowie zabawię niedługo, bo wieczorem przelecę już na swoje miejsce pracy, ale mam zamiar poodychać i tam wolnością - Przywiozę swoją Pdp z Heimu jutro wieczorem. . Takie włóczęgi to nawet lubię , a jak czytam te tęsknoty za wolnością, to tym bardziej cieszę się chwilą ...niech trwa . Pozdrawiam Was serdecznie :love::cześć:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Margaritka napisał:

Witam Was bardzo ciepło, z miejsca nietypowego, a przede wszystkim z " kochanej wolności ".Jadę  autobusem PKS , który zmierza do Krakowa. Teraz zbliżamy się do Sandomierza. W Krakowie zabawię niedługo, bo wieczorem przelecę już na swoje miejsce pracy, ale mam zamiar poodychać i tam wolnością - Przywiozę swoją Pdp z Heimu jutro wieczorem. . Takie włóczęgi to nawet lubię , a jak czytam te tęsknoty za wolnością, to tym bardziej cieszę się chwilą ...niech trwa . Pozdrawiam Was serdecznie :love::cześć:

Pozdrów Sandomierz specjalnie ode mnie :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Paolo napisał:

Czasem jest takie sikanie,że można wygrać w konkursie na Miss Mokrego Beretu...

Nie zdarzyło mi się jeszcze takiego sikania doświadczyć ale może to zależy od tego gdzie ten beret leży nie koniecznie przecież musi być na głowie .

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, geronimo napisał:

Pozdrów Sandomierz specjalnie ode mnie :d

Dwa tygodnie temu w piątek biegalismy po rynku i piliśmy kawkę vis a vis księdza na rowerze...Nie było Ciebie a szukalim intensywnie Deine Residence...

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, INEZ napisał:

Nie zdarzyło mi się jeszcze takiego sikania doświadczyć ale może to zależy od tego gdzie ten beret leży nie koniecznie przecież musi być na głowie .

Tak. Jak się położy go na jajkach to ma się beret z antenką...

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Paolo napisał:

Dwa tygodnie temu w piątek biegalismy po rynku i piliśmy kawkę vis a vis księdza na rowerze...Nie było Ciebie a szukalim intensywnie Deine Residence...

No bo ja w Meine Residence bywam w lipcu i grudniu tylko, muszę powiedzieć księdzu ze tam bywasz to schowa rowerxd

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, geronimo napisał:

No bo ja w Meine Residence bywam w lipcu i grudniu tylko, muszę powiedzieć księdzu ze tam bywasz to schowa rowerxd

To nie my..." Za zakrętem stali,rower zaje..li. Chłopcy już się cieszą,klecha idzie pieszo..."

Z przestępstw jakich dokonałem ostatnio w Sandomierzu to pamiętam tylko przyklejenie gumy do studni na rynku...

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...