Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, lucyna.beata napisał:

dziewczyny ja bez okularow to bym nie mogla odroznic....obiektywu...od "obiektywu" a co dopiero jezdzic...slepota od 5klasy podstawowki mnie dopadla chociaz teraz z wiekiem..tfu z peselem zaczyna sie "cofac:...bez skojarzen prosze w druga strone...cofa sie tylko wada ale nie ja...ja sie rozwijam po doslownie i w przenosni

dzisiaj mialam bardzo mily poranek bo dziewczyna z pflege przyszla do mnie z zajaczkiem...wprawdzie to byla tylko pralina ale liczy sie gest prawda?

zobaczymy co dalej milego mnie dzisiaj jeszcze spotka...moze w koncu po atrakcjach u meza pdd bedzie to mily wyluzowany dzien z krotka przerwa na sen albo nie wiem co....sniezy za oknem wiec rower chyba jednak dzisiaj odpadnie

 

jeszcze raz spokojnej niedzieli  I ZABRAC MI TEN KOSZYK BO ZAWADZA!!:ostrzegam:

zguba.jpg

dopiero na oczka,przejrzałam ale to jest ..no no dobre dobre i oczywiście poświęcone mam nadzieje:szydera:

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Oj tam zaraz dziwnie ....Takie tam marzenia starszej pani o posunięciu ...w latach oczywiście .

lepiej posunietym byc:d niz...przesunietym w kat co nie:|?

a czemu marzenia??...a nawet jesli...to one sa po to zeby realizowac...takie nibyy fantazje no

czyli dobrze mi zaklikalo w glowie..no to nie jest ze mna jeszcze tak zle:oklaski:

to co...pocieszymy oczka?

mniam.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

lepiej posunietym byc:d niz...przesunietym w kat co nie:|?

a czemu marzenia??...a nawet jesli...to one sa po to zeby realizowac...takie nibyy fantazje no

czyli dobrze mi zaklikalo w glowie..no to nie jest ze mna jeszcze tak zle:oklaski:

to co...pocieszymy oczka?

mniam.jpg

Pocieszone oczka mam...:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, lucyna.beata napisał:

wprawdzie zwrocilam uwage na cos zupelnie innego ale oki...zegarek tez moze byc...pasuje do calosci:oklaski:

Dla mnie elegancki mężczyzna to taki z zegarkiem najlepiej oryginalnym .Lubię oryginały żadnych podróbek w tej materii ;)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Mam forumowego newsa .....

Właśnie otrzymałam wiadomość na WA od jednej z koleżanek ( ksywka Nugatka ) , że nasz kolega przed chwilą padł na kolana i ....oświadczył się Jej ...tej Nugatce . Oświadczyny przypieczętował pierścionkiem ...wsunął na palec ...serdeczny zresztą . Jej palec ...żeby nie było ....Wisiorek też podobno był ....ale bez brylancika ...ino z jakąś łezką , czy tam inną kropelką na koniuszku...Ten wisiorek jeden ....

Nooo...tylko jeszcze poczekać musi ( ten Paolo ) jak teściowa ( przyszła ) ze mszy wróci , czy będzie chciała takiego zięćia ?....Może i tak . Taka zła gadzina z niego nie jest ...ostatecznie . .....Ano ...niech im się wiedzie na tej nowej  drodze życia ....Wszystkiego najlepszego Nugatko i Paolo :cmok:...tylko niech on już z tych kolan się podniesie ...lata swoje ma ...kolana już skrzypiące ...zapewne . Znam ten ból ..tez jestem posunięta mocno ...w latach .

Niemożliwe !? Przecież to niespotykanie spokojny człowiek ,a tu taki wyrywny !?....:haha:...a z kongratulejszyn poczekam , ja tam wyrywna nie jestem ,swoje miejsce w szeregu - kolejce znam.:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...