Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, lucyna.beata napisał:

no to zeby wam nudno nie bylo to macie cos nie cos ...zrobcie sobie salatke....wiosna to na zielono mi..:trele:

impra.jpg

Suuper!

skrecimu ..lulka,, i bedziemy sie chachac,

A swoja droga, jak juz pojade do wymarzonej Holandii, to musze pojsc do ,,coffe-shopu,, niech sie dzieje co chce,:papieros:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sayonara 52 napisał:

Suuper!

skrecimu ..lulka,, i bedziemy sie chachac,

A swoja droga, jak juz pojade do wymarzonej Holandii, to musze pojsc do ,,coffe-shopu,, niech sie dzieje co chce,:papieros:

A co Ciebie tam tak ciągnie, Marycha? tylko nie mów ,że lubisz :rozpacz:,,ale poznałam trochę ludzi z Holandii,,,super ,,język inny ale dogadać się zawsze dogadałam,,, :przekleństwa: nawet samotnych panów:dobrze: ale jeden ,przez to że sam byl ,to myl się raz w tygodniu-a fujj ,,,zaraz się pożygam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ORIM napisał:

Taaaaaaaa to kobitki tak sie chwalą :d a mają takie coś co facet nawet nie wie co to Celulit:szydera:

A co to jest celulit , bo ja nie wiem ...i dlaczego przez duże ' C " ? Musi nie takie kobiety na swojej drodze spotykasz ...hehehehehehehehe xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, sayonara 52 napisał:

Suuper!

skrecimu ..lulka,, i bedziemy sie chachac,

A swoja droga, jak juz pojade do wymarzonej Holandii, to musze pojsc do ,,coffe-shopu,, niech sie dzieje co chce,:papieros:

 

5 minut temu, sayonara 52 napisał:

Suuper!

skrecimu ..lulka,, i bedziemy sie chachac,

A swoja droga, jak juz pojade do wymarzonej Holandii, to musze pojsc do ,,coffe-shopu,, niech sie dzieje co chce,:papieros:

Mam zapasy :szydera:

DSCN0231.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 @BlondiNie ciagnie, ino chce sprobowac,

 

A tam ponoc wolno.

mialam z przyjaciolka pomysl,aby w PL zakupic i spozyc;)))

zobaczyc jak dziala.

ale nie wiedzialysmy gdzie toto nabyc,

Przeciez nie bede sie paletac po ulicy i zaczepiac malolatow o ziolo :trele:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ORIM napisał:

Taaaaaaaa to kobitki tak sie chwalą :d a mają takie coś co facet nawet nie wie co to Celulit:szydera:

@ORIM jakby po tobie walec jeździł przez 30 lat, też miałbyś celulit . Jak można pomyśleć, że zrozumiesz problem ;);)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, geronimo napisał:

Widzę że zabawa się rozkręca a ja muszę Was opuścić.

Miłej zabawy życzę i stosunkowo udanej nockixd

Nischt zu tragisch ,,zaraz wpadniemy do Ciebie z imprezką:oklaski: rozruszamy dom i wypadniemy,,tylko nie przez okna,,ma dziadzio kraty? ale my grzeczne stworki bachorki,,szybko golnij jednego:drink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...