Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, awe59 napisał:

Może i racja.....po co pierdołami sobie głowę zaprzestać ? Witaj Mycha :d

Witaj nam AWE. Tak się zastanawiam i doszłam do wniosku, że powinnaś mieć awe95 - jak już to jużxd ale czepialska nie będę 

śmiech (1).gif

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, awe59 napisał:

No wreszcie wylądowałaś......już się o Ciebie martwiłam.....:oklaski:

Afryka o tej porze roku to tylko na bocianie może wylądować. Niech jej będzie, może miała lepsze lądowanie niż spadochroniarze xd

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pech to pech.....rano zalatwialam sprawę w urzędzie i wychodząc z domu pomyślałam, ze dobrze by było nikogo znajomego nie spotkać bo fryzjera mam umowionego na środę i odrosty na pół głowy.....charakteryzację zrobiłam..... znaczy się make up.....Ale włosy pożal się Boże.....no nic.....idę, torebką sobie macham, rozkoszuje się słońcem, wdycham polskie powietrze i słyszę.....Ewaaaaaa ??????? Noż.....qźwa....to trzeba miec szczęście.....koleżanka ....ze dwie godziny gadalysmy, nawet całkiem nieźle wyglądała......mimo wszystko znalazłam kilka zmarszczek na twarzy :oklaski:, ale żadnego siwego odrosta !!!

Wracając spotkałam drugą.....no tu już bym się mogła przyczepić do wszystkiego :d ale humor mi sie poprawił :d

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Blondi napisał:

A ja popsułam słodziakowi odkurzacz ogrodowy,,:( bardzo chcialam uruchomic i bum:hura:wrócilam na laptop,,nie nadaję się do prac ,,wszystko psuję,,albo wszystko jest może popsute? :tak2: nischt zu tragisch ,,jak stare to weg szmajsen:tak2:

Moja bratowa kiedyś tak miała , czego się nie dotknęła to zaraz popsuła O.o Był czas , że bałam się wpuszczać ją do domu :donos: Ona też jest blondynką :haha: :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Moja bratowa kiedyś tak miała , czego się nie dotknęła to zaraz popsuła O.o Był czas , że bałam się wpuszczać ją do domu :donos: Ona też jest blondynką :haha: :szydera:

:grzmotnąć:bo jak stare to tylko dobić :grzmotnąć: ja ci zaraz dam blondynkę,,blondynka dużo potrafi ,,bardzo dużo,,a najważniejsze ,że ma :serce: i ciepło ,,, ale ja psujka na niby jestem:( zostawilam słodziaka ,,niech się sam produkuje z porządkami,,ja nigdy nie bylam wyrywna ,,pójdę sobie :1410_nail_care_tone1::1410_nail_care_tone1: pomalować na ładny orange czy pudrowy róż,,,:oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Przecież pan T. nie da jej się dotknąć do Bardzo Ważnego i Bardzo Drogiego Sprzętu Produkcji Niemieckiej :haha:

Nie będzie wiedział :p a jak technik się zjawi , to będzie miał czas , żeby napić się kawki z @Maria Jolanta:d może jej się poszczęści i jakieś ciacho przyjdzie :d:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Przecież pan T. nie da jej się dotknąć do Bardzo Ważnego i Bardzo Drogiego Sprzętu Produkcji Niemieckiej :haha:

:donos::donos: a mówilam ? miesiąc czekać ? aż do zjazdu? jak ja takich obiecanek nie nawidze:przekleństwa::przekleństwa: wiem ,coś o tym:smutek: @Maria Jolanta za karę podrzuć dziadkowi do umywalki swoje koronki,,:trele:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się pochwaliłam w innym wątku, że babka nie wstaje dopóki nie wejdę do pokoju...a tu ZONK :szok: Szykowałam się do wyjścia, a tu....ona...ubrana wychodzi z pokoju bo ciśnienie chce sobie zmierzyć :szok: A jest taka słaba, że bez asekuracji (chociaż chodzi przy rollim) ani rusz. No to zrezygnowałam ze spacerku, drobiażdżki kupię ciut później, a za nadgodziny mi zapłacą :oklaski: I mogę z wami  :dyskusja: ...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...