Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

:smutek: niestety godzą się na to....jakże często :smutek:

Ale Firma ??? Do mnie ma pretensje a po dluzszym czasie dowiaduje sie ze w tym domu tak jest .... i to od dawna a w Firmie doskonale wiedza ..tylko ty czujesz sie glupio i na glupa wychodzisz .... A Fakt jest Faktem ...

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, anna5826 napisał:

Ale Firma ??? Do mnie ma pretensje a po dluzszym czasie dowiaduje sie ze w tym domu tak jest .... i to od dawna a w Firmie doskonale wiedza ..tylko ty czujesz sie glupio i na glupa wychodzisz .... A Fakt jest Faktem ...

 

Dlaczego uważasz, że wychodzisz na głupa? To firma jest nierzetelna i trzeba szukać innej. Masz przecież możliwość poszukania innej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mirelka1965 napisał:

:haha:to translacja na śląska gwarę chyba jest :szydera:

Raczej z czasami wojennymi mi się kojarzy :) przypomniało mi się słyszałam jeszcze jedną nazwę określającą to coś po niemiecku jest taka sama jak używa się w Polsce a raczej używało .:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, anna5826 napisał:

Moze to Firma???

...i zaskoczeni ze piszesz PRAWDE ....

Nie, na pewno nie firma. To "Królowa/król stelli" był/a. Ludzie nie zdają sobie sprawy, że można naprawdę zarobić. Nie naharować się, nie być popychadłem, spać w nocy...i jeszcze dobrze zarobić. Brak słów......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, anna5826 napisał:

Ale Firma ??? Do mnie ma pretensje a po dluzszym czasie dowiaduje sie ze w tym domu tak jest .... i to od dawna a w Firmie doskonale wiedza ..tylko ty czujesz sie glupio i na glupa wychodzisz .... A Fakt jest Faktem ...

 

Na głupa to firma wyszła. I na nierzetelną. Dla mnie do skreślenia. Co innego jak jesteś pierwszą opiekunką to mogli nie wiedzieć. Ale wiedzą i uważają że jeśli ktoś się godzi to wszystko OK i każdy ma się na to godzić to nie fair.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, anna5826 napisał:

Ale Firma ??? Do mnie ma pretensje a po dluzszym czasie dowiaduje sie ze w tym domu tak jest .... i to od dawna a w Firmie doskonale wiedza ..tylko ty czujesz sie glupio i na glupa wychodzisz .... A Fakt jest Faktem ...

 

Na głupa na pewno nie wychodzisz i nigdy tak nie myśl ani nie daj sobie tego wmówić a jak inni tam siedzą i gęby nie otworzą to potem tak jest >:(

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, anna5826 napisał:

Tak tez mysle .... zrobic ...

 

No to do dzieła. Nie będę tu wymieniać nicków osób, które zarzekały się, że dobrze zarabiają, a po czasie zmieniły i agencje i zarobki...na lepsze. Można. Ale kto nie próbuje, ten stoi w miejscu, a potem się cofa. Szukaj. Internet jest narzędziem szczęścia.....:haha: Odwagi, zmiany mogą być kapitalne :dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

No to do dzieła. Nie będę tu wymieniać nicków osób, które zarzekały się, że dobrze zarabiają, a po czasie zmieniły i agencje i zarobki...na lepsze. Można. Ale kto nie próbuje, ten stoi w miejscu, a potem się cofa. Szukaj. Internet jest narzędziem szczęścia.....:haha: Odwagi, zmiany mogą być kapitalne :dobrze:

Wiem i 2x nigdy do tego samego bagna nie wchodze ....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, anna5826 napisał:

Ale Firma ??? Do mnie ma pretensje a po dluzszym czasie dowiaduje sie ze w tym domu tak jest .... i to od dawna a w Firmie doskonale wiedza ..tylko ty czujesz sie glupio i na glupa wychodzisz .... A Fakt jest Faktem ...

 

A o co firma ma do ciebie pretensje? ,że głodować nie chciałaś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, INEZ napisał:

A o co firma ma do ciebie pretensje? ,że głodować nie chciałaś?

Niezupelnie ...ze niby wymyslam bo jest inna osoba i nie narzeka .... I ze musze odpoczac .... Bo zle emocje siedza we mnie / przypowiesc koordynatorki ///  - ja do niej ze potrafilam byc 6 miesiecy w jednym miejscu i bylam normalna ,,,i wcale nie byl mi odpoczynek potrzebny ... ;;)))

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, INEZ napisał:

A o co firma ma do ciebie pretensje? ,że głodować nie chciałaś?

No właśnie? Nie chcesz się @anna5826 odchudzić za darmo? :szok: Ja jestem teraz na bardzo skromnych warunkach, bo tylko 100 na tydzień na spożywkę. Apteka i chemia w to nie wchodzą. Od przyszłego tygodnia będzie 150. Babka je, ja też...dogadzamy sobie. Miejsce, w którym nie dostałabym na jedzenie 50 euro od głowy na tydzień jest miejscem na 2 tygodnie....tyle ile trwa okres wypowiedzenia. Możemy pracować, ale nie na ssącym żołądku. Kropka i amen. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, anna5826 napisał:

Niezupelnie ...ze niby wymyslam bo jest inna osoba i nie narzeka .... I ze musze odpoczac .... Bo zle emocje siedza we mnie / przypowiesc koordynatorki ///  - ja do niej ze potrafilam byc 6 miesiecy w jednym miejscu i bylam normalna ,,,i wcale nie byl mi odpoczynek potrzebny ... ;;)))

Nie licytuj się z nią. Zjeżdżaj. I tyle. Słowa koordynatorki świadczą o braku klasy :pejcz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, anna5826 napisał:

Niezupelnie ...ze niby wymyslam bo jest inna osoba i nie narzeka .... I ze musze odpoczac .... Bo zle emocje siedza we mnie / przypowiesc koordynatorki ///  - ja do niej ze potrafilam byc 6 miesiecy w jednym miejscu i bylam normalna ,,,i wcale nie byl mi odpoczynek potrzebny ... ;;)))

Pamiętaj ,że ty to jesteś ty a inna osoba nie powinna cię interesować jak jej jest tam dobrze to niech tam pracuje a ty masz prawo zgłosić nieprawidłowości .

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

No właśnie? Nie chcesz się @anna5826 odchudzić za darmo? :szok: Ja jestem teraz na bardzo skromnych warunkach, bo tylko 100 na tydzień na spożywkę. Apteka i chemia w to nie wchodzą. Od przyszłego tygodnia będzie 150. Babka je, ja też...dogadzamy sobie. Miejsce, w którym nie dostałabym na jedzenie 50 euro od głowy na tydzień jest miejscem na 2 tygodnie....tyle ile trwa okres wypowiedzenia. Możemy pracować, ale nie na ssącym żołądku. Kropka i amen. 

Ha ha ha gdy mi spodnie spadaja .... wiem ze wiecej schudnac nie moge ... 30 euro corcia na 3 osoby zakupy zrobila .... :smutek:wiec zaczelam sobie sama dokupywac ...Nastawilam rosolek a babka w krzyk ze corce poskarzy ... Wtedy ja po POLSKU sram na twoje gadanie i na twoja corke ....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, INEZ napisał:

Pamiętaj ,że ty to jesteś ty a inna osoba nie powinna cię interesować jak jej jest tam dobrze to niech tam pracuje a ty masz prawo zgłosić nieprawidłowości .

Mało tego, z mocy niemieckiego prawa pracy należy ci się stawka dzienna co najmniej 8 euro na wyżywienie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, anna5826 napisał:

Ha ha ha gdy mi spodnie spadaja .... wiem ze wiecej schudnac nie moge ... 30 euro corcia na 3 osoby zakupy zrobila .... :smutek:wiec zaczelam sobie sama dokupywac ...Nastawilam rosolek a babka w krzyk ze corce poskarzy ... Wtedy ja po POLSKU sram na twoje gadanie i na twoja corke ....

:smutek:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...