Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Dlatego ja gadam z kilkoma agencjami. Ale przestaję jeśli mam akceptację rodziny. Nie zrobię nikogo w bambuko więc jadę tam gdzie mam pierwszą konkretną ofertę. 

Raz też zostałam na lodzie ale znalazłam sobie na szybko zlecenie do Świąt Bożego Narodzenia bo na takim mi zależało.

och moja droga...my cale zycie sie uczymy co nie??

skoro czlowiek slyszy ze na 100%itd to ma prawo myslec ze tak bedzie 

no coz..mam nadzieje ze nie bedzie za dlugo w domu bo wiesz...bez pracy nie ma kasy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, makaroni napisał:

Pytanie do was dziewczyny- czy po pewnym czasie wasi pdp zaczynaja was irytowac? 

Nawet moja anielica po miesiącu zaczyna mnie irytować :haha: Siedzimy z podopiecznymi tak długo , że nie mam możliwości , żeby takie odczucia nas nie napadły . Kiedyś opiekowałam się babcią , która była bardzo miła dla mnie . Ale kiedy zorientowałam się , ze ona do swojej synowej zwraca się tymi samymi słowami co do mnie ...... słońce ty moje , skarbie , co ja bym bez ciebie zrobiła itd . a po jej wyjściu dzwoniła do swojej córki i zaczynała rozmowę .... ta głupia krowa tu była :szok: to za każdym razem , jak mówiła do mnie skarbie , dostawałam białej gorączki O.o 2 lata od niej odchodziłam , a zmieniłam Stellę tylko dlatego , że babcia zmarła . Teraz wiem , że robiłam duży błąd siedząc tak długo z kobietą , która zle działała na moje nerwy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, violka napisał:

No..... można się wkurzyć >:( na pewno więcej z tą agencją nie rozmawiałabym 

zwlaszcza ze mi ja polecono ja polecilam ja dalej i tak ....dalej..

dziewczyna w szoku jeszcze jest ale ja kopie juz w tylek zeby dalej dzialala a nie czekala 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Witam po dzisiejszej nieobecności......na stronie 1300 :oklaski: Niedługo położę bobo do koja i będę mogła :dyskusja:. Chociaż z przerwami, bo mam parę pilnych telefonów do wykonania :haha:

no to dzwon dzwon sa wazne i wazniejsze sprawy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

zwlaszcza ze mi ja polecono ja polecilam ja dalej i tak ....dalej..

dziewczyna w szoku jeszcze jest ale ja kopie juz w tylek zeby dalej dzialala a nie czekala 

Może tak miało być , bo to nie była Stalla dla niej . Czasami nie ma tego złego , co by na dobre nie wyszło .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, violka napisał:

Jeszcze 7 dni :d ale u mnie każdy dzień  wygląda tak samo , z babcią rozmawiam wciąż o tym samym , codziennie mam Dzień Świstaka O.o Czasami marzę o tym , żeby ktoś mnie porządnie wkurzył . :haha:

to dawaj...zaczynamy?? ponoc jestem w tym dobra...bede cie nekac pytaniam az w koncu pekniesz..i towje mysli skerujemy na inny tor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucyna.beata napisał:

to dawaj...zaczynamy?? ponoc jestem w tym dobra...bede cie nekac pytaniam az w koncu pekniesz..i towje mysli skerujemy na inny tor

Przed lapusiem moim kochanym :love: nie mogę się irytować :cool: jeszcze cała złość na nim by się skupiła i zginął by śmiercią nagłą i niespodziewaną a ja bez niego żyć nie mogę :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

Może tak miało być , bo to nie była Stalla dla niej . Czasami nie ma tego złego , co by na dobre nie wyszło .

o tu masz racje ale ja wychodze z zalozenia ze nasze oczekiwania w duzej mierze ksztaltuje zawartosc naszych portfeli i jezeli nic w nich nie ma...to musimy niestety moze nie na kolanach ale brac co daja do czasu az...bedziemy w stanie zaplacic np rachunek za prad w terminie ...to taka przenosnia ale pamietam moja euforie kiedy moglam powiedziec ze ...mam nadplate..mala ale mam..

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Przed lapusiem moim kochanym :love: nie mogę się irytować :cool: jeszcze cała złość na nim by się skupiła i zginął by śmiercią nagłą i niespodziewaną a ja bez niego żyć nie mogę :haha:

alez moja droga opiekunka to osoba o stalowych nerwach...stonowanym sposobie bycia..ha ha ha...a w swoim pokoju daje upust roznym instynktom..ha ha ha 

nie rob lapusiowi krzywdy on wierny ci jest

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lucyna.beata napisał:

o tu masz racje ale ja wychodze z zalozenia ze nasze oczekiwania w duzej mierze ksztaltuje zawartosc naszych portfeli i jezeli nic w nich nie ma...to musimy niestety moze nie na kolanach ale brac co daja do czasu az...bedziemy w stanie zaplacic np rachunek za prad w terminie ...to taka przenosnia ale pamietam moja euforie kiedy moglam powiedziec ze ...mam nadplate..mala ale mam..

Byle by miała co do garnka włożyć w tym momencie . Rachunki trzy tygodnie mogą zaczekać , piszę 3 , bo w takim czasie zawsze można znalezć zlecenie , tylko trzeba wszędzie dzwonić i nie trzymać się jednej spódnicy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lucyna.beata napisał:

alez moja droga opiekunka to osoba o stalowych nerwach...stonowanym sposobie bycia..ha ha ha...a w swoim pokoju daje upust roznym instynktom..ha ha ha 

nie rob lapusiowi krzywdy on wierny ci jest

Te najbardziej stonowane wybuchają najgłośniej :d Emocjom trzeba dawać upust natychmiast i nie czekać aż się za dużo uzbiera :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Byle by miała co do garnka włożyć w tym momencie . Rachunki trzy tygodnie mogą zaczekać , piszę 3 , bo w takim czasie zawsze można znalezć zlecenie , tylko trzeba wszędzie dzwonić i nie trzymać się jednej spódnicy 

violus pod warunkiem ze masz jakiekolwiek doswiadczenie albo kogos kto ci doradzi no i  najwazniejsze...checi....miachanie zastanawianie sie a czy to swieta a czy to nie za malo...to zadne rozwiazanie...nie masz co gara wlozyc to idziesz dzwonisz jedziesz i szluss.

a pro po...niestety ale prad nie poczeka ...dwa tygodnie i ciemnosc widze...to akurat znam..niekoniecznie z autopsji..ale znam..

niewazne...owszem masz racje trzeba isc do przodu ale wiesz tez ze opiekunem zostaje z roznych..powodow i z roznymi doswiadczeniami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Te najbardziej stonowane wybuchają najgłośniej :d Emocjom trzeba dawać upust natychmiast i nie czekać aż się za dużo uzbiera :d

no to dlatego staram sie jezdzic na rowerze zeby nie peknac albo ide w las ...nie lubie tracic kontroli...

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

Te najbardziej stonowane wybuchają najgłośniej :d Emocjom trzeba dawać upust natychmiast i nie czekać aż się za dużo uzbiera :d

A ja właśnie jestem bardzo stonowana :haha: I wcale nie wybucham :szydera: Mam marsa na czole w kształcie litery V i kto wie co to znaczy...czmycha czym prędzej :haha:A jak już się uzbiera......to ratuj się kto może :haha: Ale stonowana jestem, jak cholera....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

violus pod warunkiem ze masz jakiekolwiek doswiadczenie albo kogos kto ci doradzi no i  najwazniejsze...checi....miachanie zastanawianie sie a czy to swieta a czy to nie za malo...to zadne rozwiazanie...nie masz co gara wlozyc to idziesz dzwonisz jedziesz i szluss.

a pro po...niestety ale prad nie poczeka ...dwa tygodnie i ciemnosc widze...to akurat znam..niekoniecznie z autopsji..ale znam..

niewazne...owszem masz racje trzeba isc do przodu ale wiesz tez ze opiekunem zostaje z roznych..powodow i z roznymi doswiadczeniami...

Pewnie , że tak . Każdy z nas jest w innej sytuacji i musi sam wiedzieć co jest dla niego lepsze w tej chwili , na co może liczyć i czego oczekiwać . Ty jej pokazałaś w którą stronę ma iść  a reszta jest w jej rękach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

A ja właśnie jestem bardzo stonowana :haha: I wcale nie wybucham :szydera: Mam marsa na czole w kształcie litery V i kto wie co to znaczy...czmycha czym prędzej :haha:A jak już się uzbiera......to ratuj się kto może :haha: Ale stonowana jestem, jak cholera....:szydera:

A mnie właśnie tramwaj przejechał po czole :szydera::szydera::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A ja właśnie jestem bardzo stonowana :haha: I wcale nie wybucham :szydera: Mam marsa na czole w kształcie litery V i kto wie co to znaczy...czmycha czym prędzej :haha:A jak już się uzbiera......to ratuj się kto może :haha: Ale stonowana jestem, jak cholera....:szydera:

Masz podobnie jak ja Mirelko.

I dobry wieczór Wam jednoczesnie. Już po urlopie i od tygodnia w tyrce. :)

Przy wybuchowym charakterze wieczorem lepiej dosiądę się z soczkiem zamiast kawy :wino:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałam cudowny dzień ,,w ciepłej wodzie ,,pachnącej naturą,,ten zapach to obłęd,,zapach świeżości z powietrzem,,,oczywiscie nie było ludzi,,a nasza grupka fajnych ludzi do wody,,,taka rzeka pomiędzy ogromnymi gigantami ,,przy skałach woda jeszcze cieplejsza,,,jak ja lubię tam jeżdzić,,człwiek czuje sie taki malutki przy tych skałowych gigantach a te kolory na tych skałach,,,no i się wymoczylam w pięknej wodzie a potem jazda na super plac i grill i żarcie przy innym jeziorku,,woda turkusowa,,jeziorko nie duże,,bo wody nie przybrało ,,wyschnięte w niektórych miejscach,,,ale grill się udał,,żarcia pełen stół,,sałatek jakie chcecie,,owoce ,warzywa ,,kiełbaski,serki itd, i wróciłam zmęczona :oklaski: dzisiaj było 20 stopni a tu 20 stopni na słońcu to jak 30 ,,,pogoda była piękna,, dzisiaj nie idę na tańce,,nie chce mi się,,:słabo: chodz słodziak mnie chce wyciągnąc na paradę świateł,,do prześlicznej miejscowości obok nas i to jeszcze dzisiaj wieczorem ,,po nocach jest taka parada,,,

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...