Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wszystkim za trzymanie kciuków.Udało się przeszłam wszystkich lekarzy,zdałam psychotesty ( od dziś jestem kierowcą zawodowym :d ) i w poniedziałek ruszam do pracy.Musiałyście mocno trzymać,bo z chorym żołądkiem,niedoleczonym przeziębieniem,udało się :oklaski:. Teraz w spokoju wypiję siemię lniane,a Wam proponuję:zdrówko::ciacho:  :wino: 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Alicja09 napisał:

Dzięki wszystkim za trzymanie kciuków.Udało się przeszłam wszystkich lekarzy,zdałam psychotesty ( od dziś jestem kierowcą zawodowym :d ) i w poniedziałek ruszam do pracy.Musiałyście mocno trzymać,bo z chorym żołądkiem,niedoleczonym przeziębieniem,udało się :oklaski:. Teraz w spokoju wypiję siemię lniane,a Wam proponuję:zdrówko::ciacho:  :wino: 

:oklaski::zwyciezca::hura:Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Alicja09 napisał:

Dzięki wszystkim za trzymanie kciuków.Udało się przeszłam wszystkich lekarzy,zdałam psychotesty ( od dziś jestem kierowcą zawodowym :d ) i w poniedziałek ruszam do pracy.Musiałyście mocno trzymać,bo z chorym żołądkiem,niedoleczonym przeziębieniem,udało się :oklaski:. Teraz w spokoju wypiję siemię lniane,a Wam proponuję:zdrówko::ciacho:  :wino: 

image.png.3447786471d9d893fdaf7194eb64fc6d.png:zwyciezca::wino:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Alicja09 napisał:

Dzięki wszystkim za trzymanie kciuków.Udało się przeszłam wszystkich lekarzy,zdałam psychotesty ( od dziś jestem kierowcą zawodowym :d ) i w poniedziałek ruszam do pracy.Musiałyście mocno trzymać,bo z chorym żołądkiem,niedoleczonym przeziębieniem,udało się :oklaski:. Teraz w spokoju wypiję siemię lniane,a Wam proponuję:zdrówko::ciacho:  :wino: 

Kierowca???? a to nagła zmiana zawodu .Tylko czemu płaca taka niska?Tak czy siak najważniejsze,że masz pracę taką jaką chciałaś na 1 zmianę .Gratulacje :oklaski:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, 1bozka napisał:

strach wejść na to forum bo tu wirus ciąży szaleje OMG:cool:

Kiedyś czytałam , że Matka Boska była uprowadzona przez kosmitów , którzy przeprowadzili na niej zabieg in vitro . Wszystko możliwe , że kosmici przez te lata tak unowocześnili technologię i teraz zapładniają internetowo :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Kiedyś czytałam , że Matka Boska była uprowadzona przez kosmitów , którzy przeprowadzili na niej zabieg in vitro . Wszystko możliwe , że kosmici przez te lata tak unowocześnili technologię i teraz zapładniają internetowo :haha:

Raczej forumowo.....:szydera::haha: Bo nigdzie indziej taka plaga nie wystąpiła....tylko u nas....:szydera: Ciekawe, ktoż sprawcą jest :szydera::haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

Kiedyś czytałam , że Matka Boska była uprowadzona przez kosmitów , którzy przeprowadzili na niej zabieg in vitro . Wszystko możliwe , że kosmici przez te lata tak unowocześnili technologię i teraz zapładniają internetowo :haha:

Wypluj to natychmiast bo zaraz całe łącze internetowe zdemoluje >:(

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, INEZ napisał:

Kierowca???? a to nagła zmiana zawodu .Tylko czemu płaca taka niska?Tak czy siak najważniejsze,że masz pracę taką jaką chciałaś na 1 zmianę .Gratulacje :oklaski:

W moim regionie,głównie księgowej z wyższym wykształceniem proponują 2100 zł brutto :(

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...