Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, violka napisał:

Inne rzeczy od dawna kupuję ale jakoś dziwnie na kremówkę nie trafiłam :szok:

Skandal :szydera: Ona rzadko stoi w lodówkach (chociaż też spotkałam w Rewe), może dlatego....najczęściej jest w kartonikach 200 ml i dlatego stoi na regale.....To do dzieła i na łowy...a potem do kuchni  :cześć3::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, violka napisał:

:kopara: co ja zrobiłabym bez tego forum :oklaski:

No właśnie ,,nie zapomnij zadzwonić do swojego słodziaka i wiesz co!!! :serce: muszę o wszystkim przypominac,,no już mam to w nawyku,,jak zresztą wszystko inne,,,jak śmiech i zadowoloną mordeczkę,,szczesliwą mordeczkę,,,uffff ,,jeszcze coś dopiszę ,,,byłam atrakcją dzisiaj znowu na Campingu a ludzi jest tutaj chyba z 900 ,,,,a ja atrakcja bo inna:oklaski: jak ja kocham takie paradowanka,,,a co!!! a moj slodziak rośnie jak słyszy jakie komplementy lecą w moją stronę,,,oj mówię Wam ,,będę długo długo wspominać tą cudowną Hiszpanię,,,:święty::serce:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

No właśnie ,,nie zapomnij zadzwonić do swojego słodziaka i wiesz co!!! :serce: muszę o wszystkim przypominac,,no już mam to w nawyku,,jak zresztą wszystko inne,,,jak śmiech i zadowoloną mordeczkę,,szczesliwą mordeczkę,,,uffff ,,jeszcze coś dopiszę ,,,byłam atrakcją dzisiaj znowu na Campingu a ludzi jest tutaj chyba z 900 ,,,,a ja atrakcja bo inna:oklaski: jak ja kocham takie paradowanka,,,a co!!! a moj slodziak rośnie jak słyszy jakie komplementy lecą w moją stronę,,,oj mówię Wam ,,będę długo długo wspominać tą cudowną Hiszpanię,,,:święty::serce:

Ja o swoim słodziaku nawet gdybym się za bardzo wczytała to nie mogę zapomnieć , bo wydzwania do mnie kilka razy dziennie :haha:Kontrolle muss sein :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

Ja o swoim słodziaku nawet gdybym się za bardzo wczytała to nie mogę zapomnieć , bo wydzwania do mnie kilka razy dziennie :haha:Kontrolle muss sein :haha:

No zamęczy Ciebie:rozpacz:tymi telefonami,,,czy ma za dużo minut ,,to niech Blondi odstąpi:oklaski: ja wszystko pożeram ,,ile bym nie miała ,,,ale nie myślcie ,że siedzę na telefonie,,nie!! siedzę na życiu swoim!!! 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

Smarować do łóżek @INEZ @Mirelka1965 @violka i kto tam jeszcze,,wreszcie odpocznę od Was:oklaski:

Ale będę tęsknic:smutek: 

Dobranoc :cześć: szykuj się na jutro :d Na forum będziemy świętować dzień wspaniałych kobiet :d jak nie dostaniesz kwiatka od Słodziaka , to nie płacz , bo Niemcy nie znają tego Święta O.o Ale u nas za to będzie kwiatków pod dostatkiem :love::oklaski: Słodkich snów :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Dobranoc :cześć: szykuj się na jutro :d Na forum będziemy świętować dzień wspaniałych kobiet :d jak nie dostaniesz kwiatka od Słodziaka , to nie płacz , bo Niemcy nie znają tego Święta O.o Ale u nas za to będzie kwiatków pod dostatkiem :love::oklaski: Słodkich snów :love:

:serce:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Zostałam sama i szaleję,,no nie!! jesczcze jest @LACH i wyskoczył z muzyką,,,a ja na Dzień Kobiet to muzik power potrzebuję,,,znowu smuty puscił:rozpacz: co ja mam z Toba zrobić,,,masz buziaka i się popraw!!!

Taaakie słodkie, już teraz na dziś i jutro, i wszystkie pozostałe dni w roku:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawusią już się poczęstowałam.... @Alicja09 jest specjalistką najwyższej klasy....pycha....:cmok: i tak sobie siorbiąc pomyślałam, że świętujemy dzisiaj jakiś ważny dzień :haha: Tak więc......składam wszystkim opiekunkom

image.png.3a80f07853e27d1c04b33980e4215610.png A panowie muszą jeszcze parę dni poczekać :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zobowiązuje Was wszystkie do trzymania za mnie kciuków. Mam przed sobą badania krwi,psychotesty i kilku lekarzy oraz lekarza medycyny pracy. Od tego zależy czy dostanę pracę tu na miejscu( najniższa krajowa).Wieczorem napiszę jak mi poszło. Pozdrawiam.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alicja09 napisał:

Dziś zobowiązuje Was wszystkie do trzymania za mnie kciuków. Mam przed sobą badania krwi,psychotesty i kilku lekarzy oraz lekarza medycyny pracy. Od tego zależy czy dostanę pracę tu na miejscu( najniższa krajowa).Wieczorem napiszę jak mi poszło. Pozdrawiam.

Masz to jak w szwajcarskim banku :dobrze: Kopniaka też zapodam, a szczęścia nie życzę, żeby nie zapeszyć :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...