Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, LACH napisał:

Trochę spoźniony rewanż.   :cześć3:

Screenshot_20180307-194410.png

Teraz? :szok: Wieczorem? :ostrzegam: Po kolacji? :pejcz: Oszalałeś, że mnie tak szczujesz? :lanie: Ja cie kiedyś zamorduję, za moje cierpienia :grzmotnąć: Ja łaknę cukru, odwracam głowę gdy coś słodkiego widzę, a ty mnie narażasz na tortury!!! :przekleństwa::haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo postanowiła że teraz sama musi wszystkim zarządzać.

U mnie nie dość że sztela trudna to jeszcze mieszkam w mieszkaniu córki. Miała tu bywać czasami a okazuje się że tylko czasem wyjeżdża na dwa dni. 

Taka karma.....

To pewnie za to że nie chcę do Gangreny wracać. :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Teraz? :szok: Wieczorem? :ostrzegam: Po kolacji? :pejcz: Oszalałeś, że mnie tak szczujesz? :lanie: Ja cie kiedyś zamorduję, za moje cierpienia :grzmotnąć: Ja łaknę cukru, odwracam głowę gdy coś słodkiego widzę, a ty mnie narażasz na tortury!!! :przekleństwa::haha:

Dopiero co usiadłem, zlituj..   :zdrówko:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Albo postanowiła że teraz sama musi wszystkim zarządzać.

U mnie nie dość że sztela trudna to jeszcze mieszkam w mieszkaniu córki. Miała tu bywać czasami a okazuje się że tylko czasem wyjeżdża na dwa dni. 

Taka karma.....

To pewnie za to że nie chcę do Gangreny wracać. :szydera:

Szukaj już następnego zlecenia :tak2: Zjedziesz do domku na dni parę i dalej jazda :dobrze: Do odważnych świat należy :oklaski: Nie wierzyłaś czas jakiś temu, że można zarobić...można....teraz trzeba to miejsce znaleźć...Nasz kolega, który już tu nie bywa znalazł stelę marzeń za niezłą kasę....mógł on, możesz i ty :cześć3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Albo postanowiła że teraz sama musi wszystkim zarządzać.

U mnie nie dość że sztela trudna to jeszcze mieszkam w mieszkaniu córki. Miała tu bywać czasami a okazuje się że tylko czasem wyjeżdża na dwa dni. 

Taka karma.....

To pewnie za to że nie chcę do Gangreny wracać. :szydera:

Oj Bidulko :( ale za to po tym zleceniu będzie już tylko lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Albo postanowiła że teraz sama musi wszystkim zarządzać.

U mnie nie dość że sztela trudna to jeszcze mieszkam w mieszkaniu córki. Miała tu bywać czasami a okazuje się że tylko czasem wyjeżdża na dwa dni. 

Taka karma.....

To pewnie za to że nie chcę do Gangreny wracać. :szydera:

Nie to tylko znak ,że kolejna opiekunka została wyrolowana przez kogo ? nie wiem czy ma teraz sens się nad tym zastanawiać .Masz porównanie może do Gangreny mogłabyś wrócić ?:)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Oj Bidulko :( ale za to po tym zleceniu będzie już tylko lepiej :)

No to wrócę do Gangreny. :szydera:

Utuczyłam się tam, nie weszłam w jeansy które chciałam ubrać na powrotną drogę. Już zaczynam myśleć o wczasach pdchudzających na Gran Canarii. :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Jak pomyślę, że nie jestem przykuta do tego miejsca łańcuchem, to od razu mi lżej :haha: Za 31 dni już mnie tu nie będzie :oklaski: Jest duże prawdopodobieństwo, że ona mocno przeżywa piątkowy pogrzeb :( Zobaczymy co będzie dalej...

Ja też tak myślę nieraz,,nie jestem przywiązana do żadnego PDP ani domu,,,te 31 dni zostaw sobie na obserwacje ,,coś się włączyło babci,,uzdrowienie,:święty:,myślę ,że to chwilowe jakieś uzdrowienie,,moja kiedyś babcia wyszla z domu a ja nawet nie wiedzialam ,kiedy i gdzie poszła,,z rolatorem,,zawsze uważała ,że jej głowa super pracuje ,,a demencja była i to nie lekka,, A mało tego ,,byłyśmy razem ze zmienniczką i zaczęły się poszukiwania babci-hahaha dobre co? a babcia siedziała na rolatorze obok niedaleko w warsztacie samochodowym i z facetami nadawała,,,ale też fajnie wspominam tamte czasy,,dla mnie była babcia super,,

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

No to wrócę do Gangreny. :szydera:

Utuczyłam się tam, nie weszłam w jeansy które chciałam ubrać na powrotną drogę. Już zaczynam myśleć o wczasach pdchudzających na Gran Canarii. :szydera:

No ciebie też zamorduję :przekleństwa: Zaprzestanę czytania twoich postów :grzmotnąć: A jak młotek nie pomoże...:lanie: Kocówę zrobię, marchewkę, pokrzywkę i inne tortury zastosuję :czytaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

No to wrócę do Gangreny. :szydera:

Utuczyłam się tam, nie weszłam w jeansy które chciałam ubrać na powrotną drogę. Już zaczynam myśleć o wczasach pdchudzających na Gran Canarii. :szydera:

Jedz sobie :) Ale na paczki z prowiantem nie licz , koszta przesyłki by nas zeżarły :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

Ja też tak myślę nieraz,,nie jestem przywiązana do żadnego PDP ani domu,,,te 31 dni zostaw sobie na obserwacje ,,coś się włączyło babci,,uzdrowienie,:święty:,myślę ,że to chwilowe jakieś uzdrowienie,,moja kiedyś babcia wyszla z domu a ja nawet nie wiedzialam ,kiedy i gdzie poszła,,z rolatorem,,zawsze uważała ,że jej głowa super pracuje ,,a demencja była i to nie lekka,, A mało tego ,,byłyśmy razem ze zmienniczką i zaczęły się poszukiwania babci-hahaha dobre co? a babcia siedziała na rolatorze obok niedaleko w warsztacie samochodowym i z facetami nadawała,,,ale też fajnie wspominam tamte czasy,,dla mnie była babcia super,,

Babka ma ewidentną demencję agresywną, a nigdy nie była diagnozowana :szok: Leków nie dostaje, do lekarza nie chodzi, a nawet jak lekarka coś jej przepisze, to nie bierze :szok: Cyrk na kółkach :haha: Ona ma chyba polskie korzenie, bo na medycynie zna się jak nikt :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

Ja też tak myślę nieraz,,nie jestem przywiązana do żadnego PDP ani domu,,,te 31 dni zostaw sobie na obserwacje ,,coś się włączyło babci,,uzdrowienie,:święty:,myślę ,że to chwilowe jakieś uzdrowienie,,moja kiedyś babcia wyszla z domu a ja nawet nie wiedzialam ,kiedy i gdzie poszła,,z rolatorem,,zawsze uważała ,że jej głowa super pracuje ,,a demencja była i to nie lekka,, A mało tego ,,byłyśmy razem ze zmienniczką i zaczęły się poszukiwania babci-hahaha dobre co? a babcia siedziała na rolatorze obok niedaleko w warsztacie samochodowym i z facetami nadawała,,,ale też fajnie wspominam tamte czasy,,dla mnie była babcia super,,

Mnie tez kiedyś jedna babcia nawiała . Przez 5 min poszukiwań zestarzałam sie chyba o 5 lat :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Maria Jolanta napisał:

No to wrócę do Gangreny. :szydera:

Utuczyłam się tam, nie weszłam w jeansy które chciałam ubrać na powrotną drogę. Już zaczynam myśleć o wczasach pdchudzających na Gran Canarii. :szydera:

 W akcie desperacji nie popadaj w skrajności :mur:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Babka ma ewidentną demencję agresywną, a nigdy nie była diagnozowana :szok: Leków nie dostaje, do lekarza nie chodzi, a nawet jak lekarka coś jej przepisze, to nie bierze :szok: Cyrk na kółkach :haha: Ona ma chyba polskie korzenie, bo na medycynie zna się jak nikt :szydera:

Zagadaj po polsku, jak nie zrozumie to znaczy że zapomniała języka a to już ciężki przypadek demencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

Dzięki :) reklamę Winiary uznaję za dopuszczalną na forum :szydera:

Musiałem to podkreślić, bo te tutejsze strasznie jadą skrobią   .

A no i TA  śmietana :d przez niektórych uwielbiana   :p   

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...