Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, INEZ napisał:

Dzień dobry .Nie wiem co się ze mną dzieje wieczorem usypiam wcześnie nawet nie wiem kiedy rano nie mogę się dobudzić chyba mój zegar biologiczny się poprzestawiał .Wszystkim życzę pozytywnie zakręconego dnia :)

Zrób badania tarczycy :love: No, chyba, że jesteś w ciąży? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, INEZ napisał:

Dzień dobry .Nie wiem co się ze mną dzieje wieczorem usypiam wcześnie nawet nie wiem kiedy rano nie mogę się dobudzić chyba mój zegar biologiczny się poprzestawiał .Wszystkim życzę pozytywnie zakręconego dnia :)

Nie Ty jedna . Moja babcia ma zawroty głowy i ciągle śpi , ja chodzę śnięta , przed chwilą rozmawiałam ze znajomą , która wczoraj myślała  że umiera , bardzo spadło jej ciśnienie .  Marzec jest najtrudniejszą porą roku dla organizmu a teraz mamy bardzo duży skok temperatury i nasze ciała muszą się dostosować zbyt szybko . Na pocieszenie powiem tylko IDZIE WIOSNA :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, INEZ napisał:

Poczekajmy na wynik mam nadzieję,że to jednak tarczyca :zdrówko:

Ja wiem że jest moda na dziwne imiona ale o takim pierwszy raz słyszę. A jak będzie chłopczyk ? Tarczyc ? Czy inaczej ? :szydera:

Edytowane przez Maria Jolanta
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w pięknym dniu ,,slońce i gorąco,,ja na latowo:327_sunny::320_sun_with_face:odstawilam się jakbym gdzieś szła ,,dla mnie normalnie ale dla innych za elegancko,,,a mój słodziak mówi,,rowerami pojedziemy":słabo: hahaha a ja ,,przecież ja się na rower nie ubrałam:donos: tylko na auto :oklaski:wyszło na moje ,,on chce mnie tymi rowerami zajechac? kiedy rower to rower,,ale na szczęscie nie grymasi mi,,,:trele: najwyżej popędzi :kopara:,,,potem mówi ja na rowerze a  Ty autem,,szkoda ,że jeszcze traktora nie zabrał z soba albo quada,,,,:d

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...