Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ufffff...lekka stella...nie nadźwigam się, nie narobię po pachy...ale tłum ludzi, który się tutaj przewija potrafi doprowadzić do migreny >:( Mam nadzieję, że po pogrzebie wróci wszystko do normy :sos: Kuratorka trzęsie się o swoją posadę, synuś trzęsie się o pieniążki, putzfrauka trzęsie się o godziny pracy w tygodniu....tylko ja się nie trzęsę, chociaż w przyszłym tygodniu będzie podpisywana nowa umowa, bo poprzednią podpisywał dziadek. I jak zwykle chodzi o pieniądze :przekleństwa: Ale luuuuuuzik......nie to miejsce to inne, za równie dobrą stawkę.....Plan A, plan B i plan C już są w toku :cześć3: Teoretycznie za 33 dni będę wyfruwać z tego gniazda, a czy szybciej, to czas pokaże :tak2: Jako PZU (przezorny zawsze ubezpieczony :haha:) wdrażam w życie różne formy zabezpieczeń :szydera:  Z luźniejszych tematów, to chciałam poinformować, że jest w miarę ciepło, ale słonka nie ma...na spacerku nie byłam, bo jakaś persona miała się o 15-tej pojawić i się nie pojawiła i cały misterny plan wanderungu wziął w łeb :pejcz: Ale teraz jestem tutaj i :dyskusja:......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Ufffff...lekka stella...nie nadźwigam się, nie narobię po pachy...ale tłum ludzi, który się tutaj przewija potrafi doprowadzić do migreny >:( Mam nadzieję, że po pogrzebie wróci wszystko do normy :sos: Kuratorka trzęsie się o swoją posadę, synuś trzęsie się o pieniążki, putzfrauka trzęsie się o godziny pracy w tygodniu....tylko ja się nie trzęsę, chociaż w przyszłym tygodniu będzie podpisywana nowa umowa, bo poprzednią podpisywał dziadek. I jak zwykle chodzi o pieniądze :przekleństwa: Ale luuuuuuzik......nie to miejsce to inne, za równie dobrą stawkę.....Plan A, plan B i plan C już są w toku :cześć3: Teoretycznie za 33 dni będę wyfruwać z tego gniazda, a czy szybciej, to czas pokaże :tak2: Jako PZU (przezorny zawsze ubezpieczony :haha:) wdrażam w życie różne formy zabezpieczeń :szydera:  Z luźniejszych tematów, to chciałam poinformować, że jest w miarę ciepło, ale słonka nie ma...na spacerku nie byłam, bo jakaś persona miała się o 15-tej pojawić i się nie pojawiła i cały misterny plan wanderungu wziął w łeb :pejcz: Ale teraz jestem tutaj i :dyskusja:......

Taki tłok ma swoje plusy :d czas zasuwa jak głupi :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

 

Przyjdzie czas to my będziemy się z was naigrawać :lanie::trele:

No wiesz.......:(,nawet tak nie pomyślałam.:pPoza tym chętnie bym się z Tobą zamieniła(no może nie na ostatni tydzień),ale już mam dość siedzenia w domu. Nie mogę też wyjechać,bo jestem sama i nie mam z kim zostawić dziecka. Więc szukam tu i to na jedną zmiane,pewnie za najniższą krajową,ale trudno. Coś do garnka trzeba włożyć.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Alicja09 napisał:

No wiesz.......:(,nawet tak nie pomyślałam.:pPoza tym chętnie bym się z Tobą zamieniła(no może nie na ostatni tydzień),ale już mam dość siedzenia w domu. Nie mogę też wyjechać,bo jestem sama i nie mam z kim zostawić dziecka. Więc szukam tu i to na jedną zmiane,pewnie za najniższą krajową,ale trudno. Coś do garnka trzeba włożyć.

Jak dziecko nie chodzi jeszcze do szkoły , to czasami można załapać się na Stellę razem z dzieciątkiem . Szkoła wszystko komplikuje :( Ale podczas wakacji mogłabyś się załapać chociaż na miesiąc , zastąpić jakiegoś długodystansowca . Przemyśl to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Jak dziecko nie chodzi jeszcze do szkoły , to czasami można załapać się na Stellę razem z dzieciątkiem . Szkoła wszystko komplikuje :( Ale podczas wakacji mogłabyś się załapać chociaż na miesiąc , zastąpić jakiegoś długodystansowca . Przemyśl to :)

nawet dwa miesiące mogłabym pracować,ale to nie wystarczy na cały rok.Jak tu dostanę pracę to nie przerwę,żeby pojechać w wakacje.No i koło się zamyka.

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alicja09 napisał:

nawet dwa miesiące mogłabym pracować,ale to nie wystarczy na cały rok.Jak tu dostanę pracę to nie przerwę,żeby pojechać w wakacje.No i koło się zamyka.

 

Współczuję Ci ale mam nadzieje , że znajdziesz taką pracę która pozwoli Ci na dłuższy wyjazd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano zabralam się za telefony ,,walczę z InPost,,nie ma dla mnie rzeczy nie możliwych,,dorwalam się do innych telefonow i do innych ludzi w In Post,,dostalam numery tel, wszędzie nawet do kuriera i już paczka jest w domku,,Kurier bardzo miły chłopaczek ,,nawet kochany zadzwonil do mnie aby mnie poinformować ,że znalazła się moja paczka-a paczkomat mój był popsuty-hahha ale już po sprawie ,,

A tak w ogóle to rower dzisiaj miałam,,30 km ,,dobrze ,że to rower ze wspomaganiem,,to się nie napracuję za dużo ,,kurczak z rożna ,,plaża ,,itd, słońce grzeje ,,wiatr powiewa ,,pogoda w sam raz ,,a za niedługo tance ,:oklaski:,ale myślę o pracy ,,a jaby inaczej,,toż to moje ukochane zajęcie jechać do PDP i czarować,,czarowanie mam wrodzone ,,uspakajanie i zero stresu i problemu mam tez wrodzone na dzień dzisiejszy,,:love: a poznawanie wszystkiego to dopiero niespodzianki,,,mówię do słodziaka porozmawiamy jak wrócimy do domu,,co dalej,,a on od razu,,ale my nie będziemy mieli czasu ,,bo jedziemy znowu dalej na inny Camping na tydzień itd,:kopara: ,,,bo do niego nie dochodzi ,,że ja chcę wrócić do pracy i będe musiała to zrobić:grzmotnąć::grzmotnąć: 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...