Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, violka napisał:

Oczywiście , że tak . Ale nie jest łatwo dobrać leki i trzeba trochę poczekać zanim zaczną działać . Kobieta powinna trafić najpierw do szpitala . Powtórzę jeszcze raz , UCIEKAJ  najszybciej jak to możliwe .    Jesteś tam pierwszą opiekunką ? 

Tak pierwszą. .system tu jest rozpierniczony na maxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ewcia1 napisał:

Tak pierwszą. .system tu jest rozpierniczony na maxa.

Ktoś Cię okłamuje albo babcia ma wyjątkowo wytrzymałą rodzinę , która się nią opiekowała . Kobieta ma tak zaawansowane stadium choroby , że musi chorować już od kilku lat 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, violka napisał:

Ktoś Cię okłamuje albo babcia ma wyjątkowo wytrzymałą rodzinę , która się nią opiekowała . Kobieta ma tak zaawansowane stadium choroby , że musi chorować już od kilku lat 

Ona była sama iIdziego jak pokrywke z plastiku do mikrofali włożyła to wzięli opiekunkę. .syn twierdzi ze jest samodzielna:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Alicja09 napisał:

Dzień dobry. @Mirelka1965 przykro mi, nie dałam rady. Grypa też nas dopadła :( dopiero teraz zaparzyłam kawę,bez niej żyć nie potrafię.

image.png.5aaa2fd4623d11da74fdec91631d37c9.png

Do czasu ozdrowienia jesteś usprawiedliwiona :cmok: Kuruj się, trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia....i do kawiarki  :dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Witam i ja szanowne grono. Śniadanko zjadłam późno ale tak już tutaj mam. Podopieczna dostała 4 grupę i słusznie choć pewnie mogłaby dostać nawet 5 grupę. 

Ciężko jest.....

Trzymaj się.....:dobrze: Muszę jednak powiedzieć, że jestem zdziwiona, że przy takim stanie, takiej grupie, nie ma masaży, ergoterapii, Pflegedienst....przecież ty jesteś pomoc domowa, a nie pielęgniarka :przekleństwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Ewcia1 napisał:

Ona była sama iIdziego jak pokrywke z plastiku do mikrofali włożyła to wzięli opiekunkę. .syn twierdzi ze jest samodzielna:D

Bo jest ;) Potrafi wsadzić plastik do mikrofali? Potrafi...czyli jest w pełni samodzielna :haha: A ty jesteś "tylko" do towarzystwa :przekleństwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Wam zazdroszczę ! Jedna się urlopuje ze słodziakiem, inna randkuje a jeszcze inna na Małża czeka. 

A biednemu czyli mnie wiatr zawsze w oczy. Kurs niemieckiego jest w różne dni tygodnia ale zawsze o 18: 30 więc odpada. 

Sztela ciężka, dobrze że jak na razie to choć ręce pełne roboty to spokój przynajmniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Trzymaj się.....:dobrze: Muszę jednak powiedzieć, że jestem zdziwiona, że przy takim stanie, takiej grupie, nie ma masaży, ergoterapii, Pflegedienst....przecież ty jesteś pomoc domowa, a nie pielęgniarka :przekleństwa:

Będzie fizjoterapeuta. Dwa razy w tygodniu. I tyle. A kiedy będzie ? Na koniec marca, jak na razie to ja masuję i trochę ćwiczę. Pisałam że jest ciężko. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Będzie fizjoterapeuta. Dwa razy w tygodniu. I tyle. A kiedy będzie ? Na koniec marca, jak na razie to ja masuję i trochę ćwiczę. Pisałam że jest ciężko. 

:szok: :smutek:

 

37 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ale Wam zazdroszczę ! Jedna się urlopuje ze słodziakiem, inna randkuje a jeszcze inna na Małża czeka. 

A biednemu czyli mnie wiatr zawsze w oczy. Kurs niemieckiego jest w różne dni tygodnia ale zawsze o 18: 30 więc odpada. 

Sztela ciężka, dobrze że jak na razie to choć ręce pełne roboty to spokój przynajmniej. 

:sorry: :smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Maria Jolanta napisał:

to ja masuję i trochę ćwiczę

A dostaniesz za to dodatkowy bonus pieniężny? Nie wiem co masz w umowie, ale to chyba nie jest zakres twoich obowiązków? Masować mogą ludzie po kursach...można przecież niewłaściwym masażem zrobić więcej złego niż dobrego :szok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...