Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, violka napisał:

Jestem zmarzluch i do świeżego powietrza przy takiej zimnicy mnie nie przekonasz :cool: Dotleniam się w oknie , przy papierosku :$

To tak jak ja :haha: Nosa nie wyściubiłam, zagrzebałam się w kocyku i nawet zaoszczędziłam dzisiaj sporo na fajkach, tfu....na zdrowiu :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lucyna.beata napisał:

moja droga ja tez..ale staram sie maksymalnie rozruszac...ruch wycisza i uspokaja....w robocie mam wprawdzei rower  maz pdp mi kupil..ale wiesz ze jak sie nabiegam od 4ej rano to w czasie mojej przerwy nie nadaje sie na rower ale do spania potem czuje to w kolanach itd...moje stawy sa zastale..

idziemy sie dotlenic???

 

 

Ja też, ja też.......:oklaski: Mam ochotę się powychylać, podotleniać, a tylko przy okazji :papieros::haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Coś Ty się taka wygadana zrobiła :kopara: Witam , żegnam i długo , długo nic :o Uważaj , żeby ci paluchy nie zesztywniały jak będziesz tyle klepać :haha:

Poczytałam coś nabazgrałam od klepania na forum jeszcze nic się nikomu nie stało tak ,że bardzo zachęcam wszystkich a paluchy to wczoraj mało mi nie odleciały od mrozu bo rękawiczek zapomniałam trzymałam łapki w kieszeniach a i tak zmarzły :)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, INEZ napisał:

Poczytałam coś nabazgrałam od klepania na forum jeszcze nic się nikomu nie stało tak ,że bardzo zachęcam wszystkich a paluchy to wczoraj mało mi nie odleciały od mrozu bo rękawiczek zapomniałam trzymałam łapki w kieszeniach a i tak zmarzły :)

Ja obawiam się , że przez papierochy dostanę odmrożeń paluchów :haha: Jakoś nie potrafię  dotleniać się w rękawiczkach :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

Ja obawiam się , że przez papierochy dostanę odmrożeń paluchów :haha: Jakoś nie potrafię  dotleniać się w rękawiczkach :haha:

Ja znalazłam okienko na piętrze, osłonięte od wiatru, zakładam gruby szlafrok z kapturem ( sąsiedzi muszą mieć niezłą polewkę ze mnie :szydera: ) i teraz nie marznę :oklaski: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Ja znalazłam okienko na piętrze, osłonięte od wiatru, zakładam gruby szlafrok z kapturem ( sąsiedzi muszą mieć niezłą polewkę ze mnie :szydera: ) i teraz nie marznę :oklaski: 

Ja zawsze wychylam się w czapce i owijam się kocykiem :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze wychodze na zewnatrz wiec marzne jak ........ ( autocenzura ) i mniej pale. Zabiore pewnie z powrotem polowe fajek. A dzisiaj maz podopiecznej pytal czy mam wolne w spbote czy w niedziele. Nikt nic mi nie mowil o wolnym dniu ale chetnie poslucham konkretow :)

Piernicze tska pogode. Jade do Blondi ! Bo az taka desperatka nie jestem by jechac na Gran Canarie....

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Zawsze wychodze na zewnatrz wiec marzne jak ........ ( autocenzura ) i mniej pale. Zabiore pewnie z powrotem polowe fajek. A dzisiaj maz podopiecznej pytal czy mam wolne w spbote czy w niedziele. Nikt nic mi nie mowil o wolnym dniu ale chetnie poslucham konkretow :)

Piernicze tska pogode. Jade do Blondi ! Bo az taka desperatka nie jestem by jechac na Gran Canarie....

To nie wiedziałaś, że pracujesz tylko 40 godzin tygodniowo? :szydera: Licz, kobieto, licz...i przyzwyczajaj się, że nie musisz dygać 24 na dobę :szydera: Damą być, ach damą być.....:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadła bomba trochę zamieszania zrobić i zabrać wszystkich w inny świat,,,ale dzisiaj nie było innego świata,,,od rana popijawa,,:oklaski: wyszlam zapalić i się zleciało towarzycho do mnie,,a mój słodziak jak zobaczył 2 sąsiadki to od razu ,,że on ma tyle szampanów i dawaj!!! jeden poleciał moment a potem drugi ,,a potem doszła jeszcze jedna pani -polka też,,następny szampan,,a potem zaczął częstować likierami i innymi trunkami,,,zabawa na naszym placu trwała z 3 godz, ,,, ale na obiad szliśmy do restauracji ,,to tylko pogonić towarzycho i iśc,,jeśc,,:p 

Tance były przecież niedawno,,,jest tutaj jedna tancerin,,fajna babka,,wychwaliła mnie ,że bardzo dobrze tańczę,,hahhaha jej szkoła przecież,,ale urlop muszę przyznać mam tańczący,,pogoda nie za gorąca,,bo pada ,,ale co tam!!! pogoda mi nie potrzebna do szczęscia:love: i tak pomalutku kończy się ta Hiszpania,,

Ale jeszcze trwa ,,ignoruje zazdrośnice i co? mile ,przemiłe ale mnie ich ten fałsz nie rusza,,ja jestem zadowolona i szczęsliwa ,,niech zobaczą uśmiech ,,mówię Wam,,co za typki,,,dobrze ,że ten mój slodziak widzi to ,,,i jest tak jak ja powiem,,i mi przytakuje,,otworzylam mu oczy i dobrze,,,O.o wezcie wyobrazcie sobie taką sytuacje,,,siedzimy na tancach ,,pijemy wino , wodę, piwo ,,każdy cos tam innego,,,tańczymy itd, jest koniec muzyki ,,czas do domu ale nie w pośpiechu,,bo restauracja jest czynna i jest taki jeden ,,co mówi ,,idziemy" -co niektórzy piją w pośpiechu bo komandor zapowiedzial ,,że idziemy" ,,a ja mam jeszcze polowę piwa i nie będę pić w pośpiechu ,,koniec !! i słodziak mówi do mnie,,spokojnie pij ,,nie śpiesz się,,i my zostaliśmy a reszta bandy poszła z minami diabła,,jak to ja nie mogę jednym duszkiem wypic i nie jestem na bacznosc dla komandora:oklaski::donos: wariaty na maxa,,nie ze mną ,,mam urlop i nikt mną nie będzie dyrygował,,,ale jak obserwuję innych jak szybko się podporządkowują to nie wierzę,,,obserwuję tutaj ,jestem już trochę,,przecież,nikt nie będzie mną rządził,,ja jestem za bardzo kumata aby mną Niemcy rządzili,,-hahhaha no a teraz koniec dnia i spać,,:spioch::love: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba mrozik zelzal...tak przynajmniej termometr wskazuje....tylko minu s9..ha h aha 

dzisiaj resztki.....kosmetyczka. fryzjer, torbe pododpinac z kierowca sie umowic....malenstwa utulic koty pokolysac i i djazd..

zlecialo ...ale nie zdazylam sie zupelnie rozleniwic...a to dobrze..

milego pogodiego dnia zycze...dzisiaj jeszcze leniwie i bez kawy a raczej kawa na cudzesa ..ale od przyszlego tygodia melduje gotowosc termosika z kawa ub herbatka i kanapeczki...naturlanie z awokado:))

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...