Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Ja chętnie chodzę po górach i to większych niż Stołowe ale rower mnie dobija....

I za szybko jeździ. :szydera:

Pamiętaj, że trening czyni Mistrza....tylko nie po górach:tak2: :szydera:  Mnie też taka przygoda rowerowa się przytrafiła...przez tę panią z rowerem w awatarku zaczęłam jeździć po 30 paru latach. A początki były...no nie użyję słów, które cisną mi się na usta :haha: I rower miałam pancerny i chęci, a właściwie całkowity ich brak...A teraz rowerek mam cacusi i kondycję, a sam sport sprawia radochę....i mogę dłuuuugo geldy zarabiać z taką kondycją :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, lucyna.beata napisał:

to budz sie...pomalutku bez pospiechu w betach i kawka w reku....moze to pomoze

Jak można budzić się pomału? :szok: Albo się budzisz, albo nie :haha: No i jakbym w betach siorbała, to, logistycznie, miałabym problem z obsługą lapusia, bo jeszcze nie dorobiłam się stoliczka "dołóżkowego" :trele: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, lucyna.beata napisał:

@MariaJolanta

no co ty...ona w trosce o twoja forme tak dba o twoje zdroweczko..:d

chodzenie owszem ale przy dluzszej przerwie czuje kolano...kiedys mialam problem z lekotka i tak mi zostalo

a poza tym w domu staram sie na rower wsiasc w kazdej wolnej chwili a tam gdzie bylam do tej pory to albo gory albo roweru brak albo taki szrot ze strach bylo stanac kolo niego wiec jak sie dzaidek zawewzial i kupi nowke to ...mi sie morda rozhahala ...

no i nie mam wzgorkow ...sorki...pagorkow..czyli jazda!!!:oklaski:

 

Na płasko, to flądra albo płastuga się porusza :haha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Pamiętaj, że trening czyni Mistrza....tylko nie po górach:tak2: :szydera:  Mnie też taka przygoda rowerowa się przytrafiła...przez tę panią z rowerem w awatarku zaczęłam jeździć po 30 paru latach. A początki były...no nie użyję słów, które cisną mi się na usta :haha: I rower miałam pancerny i chęci, a właściwie całkowity ich brak...A teraz rowerek mam cacusi i kondycję, a sam sport sprawia radochę....i mogę dłuuuugo geldy zarabiać z taką kondycją :haha:

czyli znajomosc z awatarkiem in plus moja droga...bo kto jak nie ja...tak dba o twoja kondycje rowerowa?? albo kto jak nie ja...zawilym stylem wypowiadania kwestii pobudzam komroki twoje do myslenia na wyzszych obrotach...nie nie nie....na innych wyzynach????:cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Maria Jolanta napisał:

A wiesz że jak kilka miesiecy temu po raz pierwszy od czasów dzieciństwa wsiadłam na rower. Ciężko szło i nadal mniej się zmęczę idąc 5 kilometrów na piechotę niż jadąc rowerem. A moja córka jak usłyszała że znów jeżdżę rowerem to powiedziała że fajnie bo pojedziemy pojeździć razem w Góry Stołowe. Zabić mnie chce, a myślałam że mnie kocha.... :smutek:

Oj, Góry Stołowe na rowerze to już nie do mnie, haha....wiesz chyba dlaczego. :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lucyna.beata napisał:

i zawsze brzuchem do dolu...ales jadowita:p...chyba jeszcze jedna :kawa:....moze sie wtedy kolezance lepszy nastroj wlaczy...:kawa2:

halo halo....

mozna na plasko w lozku lezec :oklaski:

Nie mam czasu na drugą :kawa:....szykuję się do dentysty, a właściwie powinnam się szykować :tak2: A ja tu siedzę i :dyskusja:

 

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

czyli znajomosc z awatarkiem in plus moja droga...bo kto jak nie ja...tak dba o twoja kondycje rowerowa?? albo kto jak nie ja...zawilym stylem wypowiadania kwestii pobudzam komroki twoje do myslenia na wyzszych obrotach...nie nie nie....na innych wyzynach????:cześć:

Takim tokiem myślenia idąc, już Nobla powinnam dostać :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Takim tokiem myślenia idąc, już Nobla powinnam dostać :trele:

no widzisz...czyli tylko na plus jak juz nobla dostaniesz to nie zapomnij  o podatku zeby teczek na ciebie potem nie bylo...bo wygrzebia po nastu latach i sie czepiac beda ze wisisz fiskusowi  jakas daninie a nie wiadomo kto wtedy bedzie mial wladze w rekach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucyna.beata napisał:

no widzisz...czyli tylko na plus jak juz nobla dostaniesz to nie zapomnij  o podatku zeby teczek na ciebie potem nie bylo...bo wygrzebia po nastu latach i sie czepiac beda ze wisisz fiskusowi  jakas daninie a nie wiadomo kto wtedy bedzie mial wladze w rekach...

Moja księgowa to załatwi...jak się jej parę razy przypomni :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lucyna.beata napisał:

dlaczego my czlowieki z pln jestesmy tak....kreatywni....jemy duzo ryb

Haha, kto je, te je, dowcipne:haha:W przeciwieństwie choćby do mnie, to macie tę przewagę, że zawsze możecie u siebie pójść na halę i kupić świeże  rybki z porannego odłowu, albo wędzone, świeżutkie szproteczki. Kiedy zajadałem się tym w trómiejskich halach. A teraz mi zostają ryby z glazurą

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łukasz napisał:

Haha, kto je, te je, dowcipne:haha:W przeciwieństwie choćby do mnie, to macie tę przewagę, że zawsze możecie u siebie pójść na halę i kupić świeże  rybki z porannego odłowu, albo wędzone, świeżutkie szproteczki. Kiedy zajadałem się tym w trómiejskich halach. A teraz mi zostają ryby z glazurą

powiedz gdzie to ci sledzia opiekanego w occie wyslemy...nie zzielenieje bo bedzie zakonserwowany a pod wodeczke jak znalazl bedzie ..sledzik w trojmiasta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...