Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Margaritka napisał:

Witam Was bardzo ciepło, z miejsca nietypowego, a przede wszystkim z " kochanej wolności ".Jadę  autobusem PKS , który zmierza do Krakowa. Teraz zbliżamy się do Sandomierza. W Krakowie zabawię niedługo, bo wieczorem przelecę już na swoje miejsce pracy, ale mam zamiar poodychać i tam wolnością - Przywiozę swoją Pdp z Heimu jutro wieczorem. . Takie włóczęgi to nawet lubię , a jak czytam te tęsknoty za wolnością, to tym bardziej cieszę się chwilą ...niech trwa . Pozdrawiam Was serdecznie :love::cześć:

Margaritko, pozdrowienia dla Ciebie i pozdrów ode mnie mój kochany Kraków :)! Jeśli nie wiesz, gdzie pójść na kawę/piwo/herbatę, to polecam Bunkier :).

Za 11 dni też tam będę :), już nie mogę się doczekać..

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, geronimo napisał:

Jestem na półmetku:d

a...to ty taki dlugodystansowiec jestes...szacun...mi narazie sie nie chce ...spinac sie trzeba a ja...lubie byc u siebie....na swoim podworku...no ale prawda jest taka ze urlopy sa bez kasy wiec...tak sie trzeba bujac zeby i na zas zostalo lub faktycznie jezdzic na dluzej...

moze jeszcze przyjdzie takie zlecenie ze bede 3 4 miechy narazie opcja maks 8 tygodni i zjazd na dwa do dmku a potem ostatni tydzien to juz z rodzina w bochum i do roboty..oczywiscie zawsze moze cos wypasc ale poki co...chcialabym tak jezdzic

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Margaritka napisał:

Witam Was bardzo ciepło, z miejsca nietypowego, a przede wszystkim z " kochanej wolności ".Jadę  autobusem PKS , który zmierza do Krakowa. Teraz zbliżamy się do Sandomierza. W Krakowie zabawię niedługo, bo wieczorem przelecę już na swoje miejsce pracy, ale mam zamiar poodychać i tam wolnością - Przywiozę swoją Pdp z Heimu jutro wieczorem. . Takie włóczęgi to nawet lubię , a jak czytam te tęsknoty za wolnością, to tym bardziej cieszę się chwilą ...niech trwa . Pozdrawiam Was serdecznie :love::cześć:

Witaj Margaritko:dPozdrow nasza ojczyzne kochana.

Nie mam zle tutaj. Spacerniak dozwolony codziennie 14-17, dwa popoludnia wyjazdowe, ale...

Chcialoby sie juz do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, INEZ napisał:

My raczej na miss mokrego pampersa albo prześcieradła możemy startować :haha: czyli kto więcej takich rzeczy wymienił np.w ciągu dnia ciekawie by było ;)

Taaa i zaraz zacznie sie licytacja, kto więcej dywanów wyprał na kolanach bo aż tak poleciało......kisiel jest bezpieczniejszy :d 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Nugatka napisał:

Taaa i zaraz zacznie sie licytacja, kto więcej dywanów wyprał na kolanach bo aż tak poleciało......kisiel jest bezpieczniejszy :d 

Nie wiem - czy tak proszę Pani ten kisiel jest bezpieczniejszy...Czasem jak jest w UH to bywa gorszy od sraczki...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, hawana napisał:

Sie zastanow dobrze czy pasujesz do towarzystwa, bo tutaj sami pijacy. 

Kawe.

Menele,złomiarze a od wczoraj to nawet mordercy z premedytacją Demenzludów . 

PS. Perfekcyjna Pani złomu jest na innym forum...

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, INEZ napisał:

Dzień dobry :) ale tu smerfnie się zrobiło .Posady Smerfetki nikt jeszcze nie wziął? a smerf zgrywus też został zapomniany ?

Ja ! Ja ! Ja będę Smerfetką ( też blondyna ) a Łasucha oddam za darmoszkę Mirabelce. :trele:

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...