Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się już melduję na opiekunkowie. 

Miałam przyjechać później do domu ale się zeźliłam, delikatnie mówiąc. 

Przed wyjazdem dostałam dwie fajne wiadomości, pierwsza że dostałam podwyżkę z wyrównaniem za lipiec, druga że jutro też mam popołudnie wolne.

Super! Wypluskałam się na basenie a potem pojechałam do bankomatu dobrać geldy, bo jutro w mieście sa imprezy. 

I. ..ten je...y geld automat zeżarł moją kartę :rozpacz:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Już miałam się pytać, gdzie się wszyscy podziali,  a tu jedna sierotka się objawiła... :haha:

Ale jaka miła ta sierotka, już nawet nie życzyłam jej dobrej podróży, bo byś znowu mnie zrugała że za często :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Barbara48 napisał:

Ja się już melduję na opiekunkowie. 

Miałam przyjechać później do domu ale się zeźliłam, delikatnie mówiąc. 

Przed wyjazdem dostałam dwie fajne wiadomości, pierwsza że dostałam podwyżkę z wyrównaniem za lipiec, druga że jutro też mam popołudnie wolne.

Super! Wypluskałam się na basenie a potem pojechałam do bankomatu dobrać geldy, bo jutro w mieście sa imprezy. 

I. ..ten je...y geld automat zeżarł moją kartę :rozpacz:.

Basiu wprawdzie wiele Ci to nie pomoże,ale może poprawi humor :serce::cmok::cmok::cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

No i co pani Madralinska ? ...

Popisała sobie na luziku beze mnie ? ...A ja jak dama jakaś w pociągu se siedzę i popitalam w stronę domku ...:trele:

 

Takich trzech jak wy dwie to nie ma ani jednej :szydera:Więc jak mogła bez Ciebie pisać,nie wypadało:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Joy napisał:

Basiu wprawdzie wiele Ci to nie pomoże,ale może poprawi humor :serce::cmok::cmok::cmok:

Dziękuje Kochana :cmok::serce:.

Już dostałam extra geldy od szefin na jutro,  jak powiedziałam co się stało. 

W poniedzialek rano pojadę do banku zgłosić brak karty. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

No i co pani Madralinska ? ...

Popisała sobie na luziku beze mnie ? ...A ja jak dama jakaś w pociągu se siedzę i popitalam w stronę domku ...:trele:

 

Byłaby sobie i popisała....ale weny na samotrzeć nie miała...:szydera: Wszyscy się przede mną pochowali...albo na ciebie czekali...:szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Joy napisał:

Takich trzech jak wy dwie to nie ma ani jednej :szydera:Więc jak mogła bez Ciebie pisać,nie wypadało:haha:

Pewnie, że nie wypadało...:szydera: Potem by stękała, że naprodukowaliśmy stronniczek do bólu i ciut, ciut...:szydera: To my dla niej, dla janioła tego łaskiego, w ciszy i skupieniu czekalim...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Pewnie, że nie wypadało...:szydera: Potem by stękała, że naprodukowaliśmy stronniczek do bólu i ciut, ciut...:szydera: To my dla niej, dla janioła tego łaskiego, w ciszy i skupieniu czekalim...:szydera:

Sralim ...nie czekalim . Lepiej by napisała " modlilim się ...coby se na tym Widzewie ze dwa dni chociaż posiedziała ".....a tu doopa z marzeń ...tudzież modlitw ...Jestem :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Sralim ...nie czekalim . Lepiej by napisała " modlilim się ...coby se na tym Widzewie ze dwa dni chociaż posiedziała ".....a tu doopa z marzeń ...tudzież modlitw ...Jestem :trele:

Cza było mówić, że na Widzewie...stamtąd rzut na Retkinię...mogła kuzynostwo moje nawiedzić...kawy się napić....historii tegoż klubu piłkarskiego posłuchać...w towarzystwie pobyć...:haha: A tak? Plum...doopa w zug i nach Hause...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...