Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, violka napisał:

Leki bierze od dwóch lat te same , od niedawna mniejsze dawki ponieważ inteligentna / inaczej / internistka , bez konsultacji ze specjalistą , tak sobie zdecydowała O.o

To już wiesz skąd ostatnio jest humorzasta.

Do niedawna nie wiedziałam że Anielica jest aż tak chora. Nie wiem, nie wiem czy sama dałabym radę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Maria Jolanta napisał:

To już wiesz skąd ostatnio jest humorzasta.

Do niedawna nie wiedziałam że Anielica jest aż tak chora. Nie wiem, nie wiem czy sama dałabym radę....

U niej to są bardzo sporadyczne skoki , mam nadzieje , że się ustabilizuje . 

Kurcze, mam do niej słabość . Mam nadzieje , że nie będę musiała pojąć decyzji o rezygnacji . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, sayonara 52 napisał:

Sluchajce, czy z tej gotowej kartoflanej brei ,ktora mozna kupic, da sie zrobic knedle ze sliwkami?

Przyznaje, ze ide na latwizne:$

A nie mozesz po prostu zrobić knedli kartoflanych z tej gotowej brei, a kompot śliwkowy do popicia:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...