Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, violka napisał:

Nie wymagaj od blondynki jasnej i wyraznej odpowiedzi , bo taki wysiłek może mnie zabić :szydera:

ale ty farbowana jestes wiecO.o....no dobra...blond to blond nawet jezeli tylko z nazwy...woda utleniona dziala widocznie nie w tym kierunku

masz racje ...myslenie boli i to nie tylko jasnowlosych:d

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lucyna.beata napisał:

2-i-pol-kopa-wieczor-na-balkonie-z-moich-wyliczen-wynika-ze-warto.jpg.233ccba211e8dd79e9204ce5e5574b4a.jpgkto ma koty to zna to spojrzenie....cudny

Mój wchodził na szafę w kuchni , zrzucał wszystko na podłogę a piesek łapał łupy z spieprzał z nimi na dwór O.o Kiedyś zaiwanił mi wszystkie kotlety , które były już zapanierowane i czekały tylko , żeby wrzucić je na patelnię :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucyna.beata napisał:

ale ty farbowana jestes wiecO.o....no dobra...blond to blond nawet jezeli tylko z nazwy...woda utleniona dziala widocznie nie w tym kierunku

masz racje ...myslenie boli i to nie tylko jasnowlosych:d

Gorzej O.o Ja już urodziłam się z blond włosami :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Mój wchodził na szafę w kuchni , zrzucał wszystko na podłogę a piesek łapał łupy z spieprzał z nimi na dwór O.o Kiedyś zaiwanił mi wszystkie kotlety , które były już zapanierowane i czekały tylko , żeby wrzucić je na patelnię :szydera:

oo jakie mądre stworzonka:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lucyna.beata napisał:

ale ty farbowana jestes wiecO.o....no dobra...blond to blond nawet jezeli tylko z nazwy...woda utleniona dziala widocznie nie w tym kierunku

masz racje ...myslenie boli i to nie tylko jasnowlosych:d

Ty pomyliłaś sie farbowana to ja:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, violka napisał:

Mój wchodził na szafę w kuchni , zrzucał wszystko na podłogę a piesek łapał łupy z spieprzał z nimi na dwór O.o Kiedyś zaiwanił mi wszystkie kotlety , które były już zapanierowane i czekały tylko , żeby wrzucić je na patelnię :szydera:

moja starsza kotka pela ona nawet nie wie ze jest kotem i moze np wspinac sie na meble..tak ma...miala 3 tygodnie jak trafila do nas teraz ma 15 lat...i jest w sumie "uczlowieczona"...taka czarno biala dama..druga znajda szylkreta figa...no ta juz umie o siebie zadbac...kiedsy otworzyla mi woreczek z kokosankami i nie powiem nic wiecej...

albo potrafi myszkowac w kuchni ...bardzo lubi zwalac pokrywki zwlaszcza jak wyczuje zapaszek..

ryby nie ruszy ale daj np pieczonego kurczaka...oberwie sie wszystkim ktorzy chca tylko patrzec...warczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, violka napisał:

Mój wchodził na szafę w kuchni , zrzucał wszystko na podłogę a piesek łapał łupy z spieprzał z nimi na dwór O.o Kiedyś zaiwanił mi wszystkie kotlety , które były już zapanierowane i czekały tylko , żeby wrzucić je na patelnię :szydera:

Szajka złodziejska. :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Afryka napisał:

Przynajmniej możesz ze szczerością stwierdzić,że nie jesteś żadną sztuczną " inteligencją" :haha:.... nie to co ja ,którą natura obdarzyła myszowatym kolorem.:szydera:

Ta sztuczna inteligencja tez mi towarzyszy , bo naturalny blond lubię podrasować :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Afryka napisał:

Przynajmniej możesz ze szczerością stwierdzić,że nie jesteś żadną sztuczną " inteligencją" :haha:.... nie to co ja ,którą natura obdarzyła myszowatym kolorem.:szydera:

Nie myszowatym...ciemnym, ciepłym blondem, o niezwykle rzadko spotykanym odcieniu popielu...:szydera: Wiem o czym  piszę, bo mnie natura takim to właśnie kolorem obdarzyła...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Szajka złodziejska. :szydera:

Moja przyjaciółka miała kota Filemona ( Ona non stop ma jakiegoś + psa) , zszedł był już ,ale ten cwaniak był mistrzem świata w kradziejstwie .

Pewnej niedzieli ,ten skórkozjad ,wyłowił z gotującego się rosołu ,pokaźną nogę indyczą ,a zabezpieczone w zamkniętej szafce klapsznitki z szynką,okazywały się być ,po otwarciu szafeczki ,tylko chlebkiem z masełkum.:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Afryka napisał:

Moja przyjaciółka miała kota Filemona ( Ona non stop ma jakiegoś + psa) , zszedł był już ,ale ten cwaniak był mistrzem świata w kradziejstwie .

Pewnej niedzieli ,ten skórkozjad ,wyłowił z gotującego się rosołu ,pokaźną nogę indyczą ,a zabezpieczone w zamkniętej szafce klapsznitki z szynką,okazywały się być ,po otwarciu szafeczki ,tylko chlebkiem z masełkum.:haha:

Zdolna bestia :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

Moja przyjaciółka miała kota Filemona ( Ona non stop ma jakiegoś + psa) , zszedł był już ,ale ten cwaniak był mistrzem świata w kradziejstwie .

Pewnej niedzieli ,ten skórkozjad ,wyłowił z gotującego się rosołu ,pokaźną nogę indyczą ,a zabezpieczone w zamkniętej szafce klapsznitki z szynką,okazywały się być ,po otwarciu szafeczki ,tylko chlebkiem z masełkum.:haha:

A ten Filemon nie miał może wspólnika na dwóch nogach? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Nie myszowatym...ciemnym, ciepłym blondem, o niezwykle rzadko spotykanym odcieniu popielu...:szydera: Wiem o czym  piszę, bo mnie natura takim to właśnie kolorem obdarzyła...:szydera:

Ty mnie tu oczu Mirabelka nie zamydlaj ,wiem co mówię ...myszowato- sraczkowaty ,żaden tam szlachetny popiel.:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...