Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Ktoś zajumał mi dzisiaj słońce...:haha: Nie płaczę tylko dlatego, że temperaturka jest niczego sobie....23 stopnie, za chmurami niebo gdzieś jest....:haha: To co miałam w ogrodzie do zrobienia, to wczoraj w 85 % zrobiłam...pobrodziłam w stawie żeby pompkę ustawić, poobcinałam przekwitłe kwiatostany na krzewach i bylinach, dzikie tryby z migdałka usunęłam i powlekłam miejsca sztuczną korą, dla Mamy naścinałam lawendy do wazonu, podlałam moje boróweczki, zmieniałam lekko dekoracje ogrodowe...ufff...:haha: Ale się nachwaliłam...oj joj, joj....Ale jest i wartość dodana...plecki opalone nieźle...a dzisiaj odpoczynek od kąpieli słonecznej...i błogie lenistwo...:oklaski:

ty sie tak chwal ..bo wiesz:haha:

bycz sie bycz ile m ozesz bo najazd foremek bedziesz miala to sie nie wyrobisz

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwny dzien powiem wam....dziwny ...przebudzenie nie bylo mile po tym zastalam w lozku pdp ale i potem dziwnie bylo...pomijam fakt ze internet sie zbuntowal i zanikl byl...pytam dziadka czy rachunki oplacil a on ze i owszem...jest dzisiaj troche poddenerwowany ale rozumiem go...dal dooopy po calosci w nocy i go meczy ta ambicja..

co tam, niewazne..melduje ze mam neta ponownie bo pisanie w tel mnie mocno...irytowalo delikatnie mowiac..:szydera:

poniedzialek w sumie a boku..

jutro wtorek wtoreczek wtorunio...i coraz blizej wyjazdu...

 

 

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Aaaallleeee spać mi się chce. Nockę miałam do tyłu więc teraz oczy na zapałki, a raczej na zapalniczkę.:haha:

A mówiłaś, że wystarczy 15 minut poleżeć i już jak nowo narodzona jesteś...:haha: Może zastosuj się do własnej rady...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...