Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Powinnam na zakupy jechać....:haha: Ale mi się nie chce....:szydera: Będę musiała...jednak....fajek nie mam...:haha: Inne produkty mogłyby poczekać, ale bez przyjemności się obejść nie sposób...:szydera: Może ktoś chętny za mnie odbębnić ten ciężki obowiązek? :haha:

To jedziemy, bo ja w tej samej potrzebie:cześć3:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ania39 napisał:

....śledzicie posty na Fb ?  2 koleżanki opiekunki w ciągu 10 dni odeszły do wieczności_jedna nie zdążyła do Kliniki inna miała tylko 46 lat , co się dzieje ?

Ciekawe czy Firmy chociaz wieniec podesla ...????  Bo w tzw UMOWACH wprowadzaja zapisy ze opiekunka musi sie liczyc z ew pogorszeniem zdrowia psychicznego i fizycznego ???  Czyli dla agresywnego podopiecznego nie ma tabletek wyciszajacych ... a przepisy BHP doklanie okreslaja dopuszczalny ciezar ktory wolno podnosic KOBIETOM ... Zycie mamy jedno ...SZANUJMY GO ...:rozpacz:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Blondi napisał:

Dzień Dobry klepacze:oklaski:  Piątek u mnie zleciał na wycieczkach tu i tam,,słodziak gosci obwoził gdzie tylko,,przecież bardzo chcieli granicę  z DDR  zobaczyć ,,a przy tym usłyszeli całą historię jak faktycznie było,,a że w tamtych latach słodziak redaktorował i dziennikarzował się,,to byl na beżąco,,więc dzień zleciał na gadaniu też-uff dobrze ,że się to skończyło,,ja już dwa razy to słucham albo 3 razy , grill i super mięsiwa :szok::hura:,goscie pojechali a my na spotkanie do następnych ludzi ,,do restauracji,,trochę dużo nieraz jak na jeden dzień,,ale dzisiaj spokój do 18 ,,,a potem wypad na Coburg i Sambę  ,,

Wymyśliłam sobie ,że zrobię wypad na sklepy -rowerem:hura: jak nie pobłądzę:szok: nawigatora wezmę z sobą,,:tak2:

Teraz wiem ze POLKI EXTRA gotuja ...Mialam okazje zjesc obiad "przysmak " ichsiny  gotowany z ksiazki kucharskiej ...  Wiec sadze ze te miesiwa SUPER przyrzadzasz ....

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, anna5826 napisał:

Zycie mamy jedno ...SZANUJMY GO ...:rozpacz:

święta prawda! życie mamy jedno i nie liczmy ,że drugie na nas czeka,,dlatego dużo rzeczy mnie nie interesuje,,bo po co stres,,zawsze powtarzam,,chcę dach nad głową i zero stresu i problemu,,coś zjesc i się bawic i cieszyć,, :hura: Aniu nie chcę żadnego wieńca od agencji,,jak padnę to nic już nie będe chciała .,spalic i kwita. A ludziska mają się bawic i cieszyć ,,tak chcę,,jeszcze dobrą muzykę ,żadnych smutów pogrzebowych...koniec bo spadamy w piękny dzień na smutne tory ,,,a tego nikt z nas nie chce:oklaski:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, anna5826 napisał:

Teraz wiem ze POLKI EXTRA gotuja ...Mialam okazje zjesc obiad "przysmak " ichsiny  gotowany z ksiazki kucharskiej ...  Wiec sadze ze te miesiwa SUPER przyrzadzasz ....

Gotowce kupiliśmy,,czasu nie mam na kuchnię,,wiem,że moje by były 10000 razy lepsze,,ale nischt zu tragisch ,,zazziki robię przepyszne ,,nie mogą się najesc,,same zazziki wsuwają,,ale dobre polędwiczki  wieprzowe kupiliśmy na grilla ,,kielbaski też mamy tutaj dobre,,

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Joy napisał:

 

Dzień dobry Wsiem :) 

Powiem krótko_dzisiaj mam 100 a moze nawet 120 lat :( nic,kompletnie nic mi się nie chce :rozpacz:.

Dajecie szybciorem kawy ,jeśli została może w połączeniu z dymkiem zdziała cuda:tak2:.

 

pobrane (1).jpg

To razem mamy 240 ....niedo...rąbana jestem dzisiaj równo :haha:

 

 

Dzień dobry się z Państwem :cześć2:

Za szybko ,albo za wolno spałam, jeśli to można szumnie nazwać spaniem ,a tak w ogóle to zaspałam z lekka ,dobrze,że mam blisko do roboty .:szydera:

Lenia mam ,i mam dzisiaj na wszystko wyrąbane ...idę zaraz po drugą kawę ,Pdp drzemie w vis a vis ,aż miło ,słonko daje już równo , jakąś zapiekankę wymodzę na obiad pt.Co lódówka wypluła i byle do pauzy i wieczora.

Dobrego Milusińscy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Godzina 7 to ranooo ???....Tereniu ...godzina 7 to prawie południe ....dla mnie :szydera:

Basiula,Basiula pieniążki dziś przytula ,walizeczki spod szafeczki ,a już wieczorem w Polsce hula.

Szerokości i stosunkowo udanego wypoczynku ..:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, anna5826 napisał:

Ciekawe czy Firmy chociaz wieniec podesla ...????  Bo w tzw UMOWACH wprowadzaja zapisy ze opiekunka musi sie liczyc z ew pogorszeniem zdrowia psychicznego i fizycznego ???  Czyli dla agresywnego podopiecznego nie ma tabletek wyciszajacych ... a przepisy BHP doklanie okreslaja dopuszczalny ciezar ktory wolno podnosic KOBIETOM ... Zycie mamy jedno ...SZANUJMY GO ...:rozpacz:

Sorry Aniu ...ale ten wieniec od firmy , czy on będzie , czy nie będzie ....to jej pomoże jak ....i to kadzidło ..przysłowiowe .

 

Smutne to i już ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie energia od wczoraj rozpiera, wypucowałam juz 2 łazienki, pomylam podlogi, ziemniaki na placki zblendowane, czekaja tylko na smazenie. 

Po obiedzie tylko prysznic i zmykam, mam wychodne do wieczora. Pogoda cudna, więc popoludnie bedzie udane :oklaski:

  • Lubię to 8
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Doberek:cześć: Jak zwykle przesyłam Wam moc mojego pozytywnego zakręcenia.Deszcz deszcz i jeszcze raz deszcz tak przywitał mnie dziś dzień.Wiecie co oglądnęłam wczoraj stary film   Mania Wielkości  z Louis de Funes  .Hahaha zawsze kiedy oglądam filmy  z jego udziałem  brzuch boli mnie ze śmiechuJest świetny jego miny ,ruchy w ogóle mimika ciała bez konkurencyjna.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Sorry Aniu ...ale ten wieniec od firmy , czy on będzie , czy nie będzie ....to jej pomoże jak ....i to kadzidło ..przysłowiowe .

 

Smutne to i już ...

Basienko wiem Kochana , ze nie pomoze zmarla tu w Polsce znajoma pracujac ... Byla tylko wiazanka kupiona przeze mnie... Dla Firmy liczy sie tylko ZYSK ktory maja z pracy opiekunki ... ba chcialam cos wiekszego kupic ...gdy popytalam czy ktos sie dolozy ... kazdy na piecie sie odwracal mowiac ...mhmmm ; Nie mam kasy .... Moja znajoma tez w skrzynecce wrocila z pracy z Niemiec a tak sie cieszyla ..pojechala by zarobic na wesele syna ... szczegolow nie znam ... Ale bardzo na nia wszyscy w tym domu krzyczeli.... mhmmm

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, anna5826 napisał:

Ciekawe czy Firmy chociaz wieniec podesla ...????  Bo w tzw UMOWACH wprowadzaja zapisy ze opiekunka musi sie liczyc z ew pogorszeniem zdrowia psychicznego i fizycznego ???  Czyli dla agresywnego podopiecznego nie ma tabletek wyciszajacych ... a przepisy BHP doklanie okreslaja dopuszczalny ciezar ktory wolno podnosic KOBIETOM ... Zycie mamy jedno ...SZANUJMY GO ...:rozpacz:

Wpicdu z ich bukietami!!! Niech płacą godne stawki!!! :szydera::hura::szydera:

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, Barbara48 napisał:

Mnie energia od wczoraj rozpiera, wypucowałam juz 2 łazienki, pomylam podlogi, ziemniaki na placki zblendowane, czekaja tylko na smazenie. 

Po obiedzie tylko prysznic i zmykam, mam wychodne do wieczora. Pogoda cudna, więc popoludnie bedzie udane :oklaski:

Oddaj mi troszkę tej energii , bo lenia mam  okropnego O.o Kręcę się w kółko ale nic nie ukręciłam :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Heidi napisał:

 

Dzień dobry,  każdemu  o sympatycznym wyrazie twarzy, empatycznym charakterze  i złotym sercu.  

Dziękuję Ci słoneczko kochane za życzenia :cmok: Ja mam zawsze sympatyczny wyraz twarzy a złote serce bije mi takim blaskiem , że ta łuna zawsze się przy mnie pojawia :szydera:IMG-20180710-WA0001_resized_1.jpg.fdbad60820799e560d354995aa705ec7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...