Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Witam porannie.

@Baśka powtarzająca się szybkiej i szczęśliwej podróży do domku. :oklaski:

:cmok:

Ale ...jeszcze Was pomęczę trochę :haha:Zmienniczka śpi ...dr..śpi ...a co ja biedny żuczek mam robić ?....Nic ...tylko przy lapku siedzieć ...na cugaska wyskoczyć na tarasy ....ogrodowe zresztą ...Busiarnia wieczorem zadzwoniła i poinformowała , że między 17 -18 po mnie podjadą . Tak myślałam , bo z nimi jeżdżę już kilka lat ( często ) i wiem , że na granicy busy spotykają się mniej więcej po północy i robią przetasowania pasażerów ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

Ludzie chorują i umierają. I mają różne zawody.

Może tylko w naszym mamy gorzej jeśli idzie o kompleksowe badania czy stałą kontrolę u lekarza.

.

Myślę,ze to nie chodzi o czas oczekiwania, tylko o naszą dyspozycyjność.

 

Dwa lata temu miałam drobną operację. Termin dostałam na za tydzień. Zdziwienie lekarza, gdy prosiłam o późniejszy.

W zeszłym roku miałam kolejną, to już pytał- kiedy mam czas, kiedy będę w Pl :)

Wizytę u kardiologa sama musiałam przekładać z kwietnia na sierpień, bo się terminy zleceń porypały.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałam wam wczoraj napisać, że widziałam cud...prawdziwy cud...:oklaski: Wracałam wczoraj z plotek, przede mną jechał pan na rowerze...na bagażniku miał zamontowany koszyk, a w koszyki....tadam, tadam, tadam....OPIEŃKI...:oklaski: Znaczy, że sezon grzybowy na Pomorzu ruszył...:oklaski: Cud...normalny cud...:oklaski:Po niedzieli gnam do lasu...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ......

Zmienniczka nie dzwoniła jeszcze do mnie a prosiłam , żeby pół godziny wcześniej dryndnęła , bo bałam się , że zaśpię ....Nic bardziej mylnego ...od godziny jestem na nogach....cała ja  :haha:Kawę siorbię ...cugas szt. 2 zaliczony a telefon milczy jak zaklęty ....Obawiałam się tej nocy , bo wieczorem PDP-ny pytał mnie w kółko o tą naszą wymianę ...strasznie to przeżywał . Nie pomagało nawet to , że przyjeżdża kobitka , która tutaj już była ...i ...będę marudna , ale niech mi Elka nie pitoli , że on nie ma demencji , bo pytania , które w kółko zadawał o niczym innym nie świadczą , tylko o posiadaniu takowej ...

Jest zmienniczka ...Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

moja nie zadzwoni ...bo nie chce, nie czuje potrzeby, albo agencja ma obawy ze dowie jak tu jest faktycznie:haha:....a wiec na luzie czekam co dalej...bywa tak i tak..

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Zapomniałam wam wczoraj napisać, że widziałam cud...prawdziwy cud...:oklaski: Wracałam wczoraj z plotek, przede mną jechał pan na rowerze...na bagażniku miał zamontowany koszyk, a w koszyki....tadam, tadam, tadam....OPIEŃKI...:oklaski: Znaczy, że sezon grzybowy na Pomorzu ruszył...:oklaski: Cud...normalny cud...:oklaski:Po niedzieli gnam do lasu...:oklaski:

Opieńki to lipcowe grzyby więc najwyższy czas do lasu pop...ć. :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Joy napisał:

 

Dzień dobry Wsiem :) 

Powiem krótko_dzisiaj mam 100 a moze nawet 120 lat :( nic,kompletnie nic mi się nie chce :rozpacz:.

Dajecie szybciorem kawy ,jeśli została może w połączeniu z dymkiem zdziała cuda:tak2:.

 

pobrane (1).jpg

Jak Ty masz w sobotę 120 lat :oto co będzie w poniedziałek :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Busiarnia wieczorem zadzwoniła i poinformowała , że między 17 -18 po mnie podjadą . Tak myślałam , bo z nimi jeżdżę już kilka lat ( często ) i wiem , że na granicy busy spotykają się mniej więcej po północy i robią przetasowania pasażerów ...

@Baśka powtarzająca się nie śpiesz się do domu:tak2:, tam już pewnie jakieś   smoki na ciebie czekają:haha:, a jak wiesz, że  nie czekają,  to przyjedź  do mnie, pod wiśnią "odpoczniesz sobie":haha:. Dam Tobie miskę do potrzymania, a potem wiśni nazrywasz i konfitury na zimę  pomożesz mi zrobić:cmok:. Praca uszlachetnia:d. Nie chcesz być  szlachcianką, to urlopuj się w DE xd.  

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, lucyna.beata napisał:

moja nie zadzwoni ...bo nie chce, nie czuje potrzeby, albo agencja ma obawy ze dowie jak tu jest faktycznie:haha:....a wiec na luzie czekam co dalej...bywa tak i tak..

Lucy...z moją miałam świetny -nieupierdliwy kontakt . Ja jej nie zawracałam doopy ...ona mi nie zawracała doopy ...tylko ze dwa razy... ot ...tak na pogaduchy ( czyt. ploteczki babskie ) żeśmy się z sobą kontaktowały i te pogaduchy to były tak przy okazji , bo ustalałyśmy wymianę ...Naprawdę super dziewczyna ...To , że miała dryndnąć , żeby mnie obudzić wcześniej ....przed przybyciem to był mój wymysł , ale i tak nie zadzwoniła ....nieposłuszna @ jedna ....ale i tak ja już dawno nie spałam jak przybyła :haha:...Teraz odsypia swoją męczącą podróż ....nie spała w ogóle , bo kierowca " szarpał " i jak był jakiś zakręt to ostro w niego wchodził ....Prosiła , żeby ją obudzić jak dr.wstanie , bo dzisiaj święto duszowania ....ale tym razem ja będę nieposłuszną @ jedną , bo jej budzić nie mam zamiaru ...Nie tam , żeby duszowanie PDP-go mnie rajcowało , bo przyznam się , że nie lubię tego robić ....tej przymusowej dla mnie sauny , kiedy pot leje się ze mnie ....tylko dlatego niech ona odpocznie a ja za dzień dzisiejszy też kasę zgarnęłam ....wypada popracować . Zresztą dziś od 13-tej wolna półdniówka to i tak wypocznę ...nagadam się w ludzkim języku ...i takie tam jeszcze :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A.... dostałam gdańską  gazetą  w łeb na odległość od @Mirelka1965.  Dlaczego?  Nie powiedziałam: dzień dobry.  

Teraz ja mówię  bez środka przymusu: 

Dzień dobry,  każdemu  o sympatycznym wyrazie twarzy, empatycznym charakterze  i złotym sercu.  

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Heidi napisał:

A.... dostałam gdańską  gazetą  w łeb na odległość od @Mirelka1965.  Dlaczego?  Nie powiedziałam: dzień dobry.  

Teraz ja mówię  bez środka przymusu: 

Dzień dobry,  każdemu  o sympatycznym wyrazie twarzy, empatycznym charakterze  i złotym sercu.  

Nooooo.....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Heidi napisał:

@Baśka powtarzająca się nie śpiesz się do domu:tak2:, tam już pewnie jakieś   smoki na ciebie czekają:haha:, a jak wiesz, że  nie czekają,  to przyjedź  do mnie, pod wiśnią "odpoczniesz sobie":haha:. Dam Tobie miskę do potrzymania, a potem wiśni nazrywasz i konfitury na zimę  pomożesz mi zrobić:cmok:. Praca uszlachetnia:d. Nie chcesz być  szlachcianką, to urlopuj się w DE xd.  

Nie czekają smoki na mnie ...najwyżej wk...nerw jak ukochane kliwie mojego mana zasuszone będą ... Storczyki ...zamie -coś tam przetrzymają , bo one nie lubią częstego podlewania , ale kilka sztuk kliwi i jeszcze jakieś tam muszą być regularnie podlewane ....I jak znam życie : w osłonkach storczyków będzie stała woda ( dobrze jak nie zielona ...jeszcze ) a z tych , które wilgoć lubią ....popiół sypać się będzie :haha:...Już nikt na mnie nie czeka ....nikt nie zaszczeka i pisku ...wrzasku na całą klatkę schodową nie narobi z radości ....Takie życie ....aleee...urlop będzie i tak cudowny : w następny poniedziałek po przyjeździe zjawi się u mnie mój pierworodny i zabierze mnie do siebie pod Warszawę ...a stamtąd następnego dnia z nim , synową , Zośką i małym Jaśkiem obierzemy kierunek Modlin ....Liverpool ....i Llandudno w Walii ...I znów będę męczyła następnych forumowiczów zdjęciami przy postaciach z Alicji w krainie Czarów , bo tam w Llandudno została ta książka napisana ....I będę odwiedzała ogrody Alicji ...będę jeździła z " babami " , bo takie dni będziemy sobie robić ...po okolicznych hrabstwach ....będę zwiedzała i.....najważniejsze : jakie cudowne szmateksy w ktorych nie interesują mnie szmaty , tylko STAROCIA....i ...paczką do Polski ....Urlop nie będzie długi , ale wiem , że cudowny , bo z moimi najukochańszymi ...Będzie git :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry klepacze:oklaski:  Piątek u mnie zleciał na wycieczkach tu i tam,,słodziak gosci obwoził gdzie tylko,,przecież bardzo chcieli granicę  z DDR  zobaczyć ,,a przy tym usłyszeli całą historię jak faktycznie było,,a że w tamtych latach słodziak redaktorował i dziennikarzował się,,to byl na beżąco,,więc dzień zleciał na gadaniu też-uff dobrze ,że się to skończyło,,ja już dwa razy to słucham albo 3 razy , grill i super mięsiwa :szok::hura:,goscie pojechali a my na spotkanie do następnych ludzi ,,do restauracji,,trochę dużo nieraz jak na jeden dzień,,ale dzisiaj spokój do 18 ,,,a potem wypad na Coburg i Sambę  ,,

Wymyśliłam sobie ,że zrobię wypad na sklepy -rowerem:hura: jak nie pobłądzę:szok: nawigatora wezmę z sobą,,:tak2:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Heidi napisał:

A.... dostałam gdańską  gazetą  w łeb na odległość od @Mirelka1965.  Dlaczego?  Nie powiedziałam: dzień dobry.  

Teraz ja mówię  bez środka przymusu: 

Dzień dobry,  każdemu  o sympatycznym wyrazie twarzy, empatycznym charakterze  i złotym sercu.  

:tak: :serce:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Powinnam na zakupy jechać....:haha: Ale mi się nie chce....:szydera: Będę musiała...jednak....fajek nie mam...:haha: Inne produkty mogłyby poczekać, ale bez przyjemności się obejść nie sposób...:szydera: Może ktoś chętny za mnie odbębnić ten ciężki obowiązek? :haha:

No przecież rower już się mój ładuje, zakupy zrobię ,,a fajki zabiorę z domu,,wszystko jest,,:papieros:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...