Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Tak, tak....siekierko do cukru...:szydera:

ale musisz przyznac ze powiedzenie takim hiciorem bylo dosyc dlugo...nawet moje syny czasami mowia mamo...ale ty tepa jestes...i smiechu po pachy

moj krzys po badaniach dzieki bogu wymiana pompy tylko ale..i tak lzej..o pare stowek

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lucyna.beata napisał:

joy serio...miala kiedys okazje z dyspucie uczestniczyc a ze zakrapianej to wiesz...no temat na kulture zszedl byl..ale gospodarz domu wowczas moj jeszcze w MIARE dobry znajomy uparcie wracal do tematu lasow panstwowych...inny kolega staral sie jednak znow rozmaiwac o nowosciach w kinie...bez skutku jednak a kiedy padlo pytanie do mnie co wiem odnosnie problemu lasow powiedzialm ze nie interesuje mnie ten temat...i wtedy se dowiedzialam ze tepa jestem...zatkalo mnie przyznaje...i juz nie jestesmy znajomymi:haha:...wtedy dopiero rozgorzala zazarta wrecz dyskusja na temat kultury osobistej..

tak to bywa...ale wiesz..moge z tym zyc a powiedzonko stalo sie hitem wsrod moim znajomych..i z mirelka bedac w jedenj wsi posmiewalysmy sie czasami  z tej tepoty moje

A trzeba było powiedzieć,że nie dosłyszałaś pytania bo akurat myślałaś czy serum firmy A jest lepsze od serum firmy B Na 100% nie wiedzieliby o czym mówisz:szydera::szydera:To mój stary myk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lucyna.beata napisał:

 

ale fakt...zakup ciucha wplywa pozytywnie na dusze moja również

Moja francowata duszyczka (oj, nie ufam jej i mam na nią oko >:() też lubi ciucha, ale wiem, że wierzy w to, że piękny strój wieeeele może :| Ma szczęście bo z tym mi jest akurat po drodze... :haha:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, Joy napisał:

A trzeba było powiedzieć,że nie dosłyszałaś pytania bo akurat myślałaś czy serum firmy A jest lepsze od serum firmy B Na 100% nie wiedzieliby o czym mówisz:szydera::szydera:To mój stary myk

bylam tak zaskoczona ze nie przyszlo mi to do glowy..ale jezeli sytuacja sie powtorzy...skorzystam:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ORIM napisał:

"  ptaki niebieskie, iż nie sieją ani żną, ani zbierają do gumien, a wżdy Ojciec wasz niebieski żywi je…"

nie wasz ale ichni...ojciec ich zywi...chociaz patrzac na przeplyw finansowy...zastanawiam sie kto kogo zywi;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, lucyna.beata napisał:

nie wasz ale ichni...ojciec ich zywi...chociaz patrzac na przeplyw finansowy...zastanawiam sie kto kogo zywi;)

co komu dane....na tacy.Czasem i bezdomny ojca ofiarą zaskoczy,rzucając kluczyki od merca na tacę:szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, 1bozka napisał:

Nic tak nie poprawi humoru jak zakupki teraz są mega wyprzedaż:hura:e .Sukienki mini sztuk....a nie powiem:hura:Szortaski takie ze no...fajne takie ze no:haha:I sandałki..hmmmm no nie wiem czy to akurat dobry wybór.A teraz kawusia and.....

weekend 

Ty nawet na golasa możesz paradować a zgorszenia nie będzie. Co najwyżej sznureczrk panów za Tobą będzie sobie dziarsko pop....ł. :szydera:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, ORIM napisał:

co komu dane....na tacy.Czasem i bezdomny ojca ofiarą zaskoczy,rzucając kluczyki od merca na tacę:szydera:

a to byl merol??

niewazne ale fakt...zdarza sie to i tak sie zastanawiam...co kieruje ludzmi ze az tak fanatycznie slepo wrecz oddaj a ostatnie na tzw "dobre cele"...chyba jak dla mnie to za ciezki kaliber..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Kasieńka zarządziła że idziemy spać. Kurczę pewnie znów zacznie łazić po nocy.....

ona lepsza od mojego szczescia....tyle tylko ze  moje szczescie w zasadzie drzemie caly czas..a czemu szczescie?

jej imie w doslownym tlumaczeniu to wlasnie szczescie..ale w nocy mnie nie budzi tylko meza:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, 1bozka napisał:

a nieeee? Wprawdzie mam ksiązeczke wojskową gdzies tammmmmO ile pamietam to zawsze byli na baczność:haha:

gdzies tammmmm,z siedmioma górami i siedmioma lasami ...........................

Jakie to rzeczy człowiek pamięta z młodości :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...