Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, ORIM napisał:

a kto tam będzie śpiewał ? Większość nie ma odpowiedniego wykształcenia do zajmowanych stanowisk,a co tu dopiero mówić o szkole muzycznej:d chyba że na zasadach 

 

Wiesz powinnam była napisać "cienko pierdzieć" ale boję się moda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, ORIM napisał:

a kto tam będzie śpiewał ? Większość nie ma odpowiedniego wykształcenia do zajmowanych stanowisk,a co tu dopiero mówić o szkole muzycznej:d chyba że na zasadach 

 

Mają czy nie mają co to kogo obchodzi ,im się kur... należy ! :pianino:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Joy napisał:

chociaż mówią,że kasa nie śmierdzi:haha:

Może pachnieć, naprawdę ... :haha: Jak byłam listonoszem, to emerytury perfumowałam i to całkiem niezłymi perfumami.., tak dla jaj żeby moi emeryci czuli, że pieniądz może pachnieć :haha:Nie miałam ich (tych emerytur) dużo i mogłam sobie na to pozwolić :d

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Może pachnieć, naprawdę ... :haha: Jak byłam listonoszem, to emerytury perfumowałam i to całkiem niezłymi perfumami.., tak dla jaj żeby moi emeryci czuli, że pieniądz może pachnieć :haha:Nie miałam ich (tych emerytur) dużo i mogłam sobie na to pozwolić :d

Coraz bardziej utwierdzasz mnie w tym,że jesteś "pozytywnie odjechana".SUPER:tak::wino::cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, lucyna.beata napisał:

a ja wam powiem...dzisiaj jak dla mnie jest cudowny dzien..i gdyby nie fakt ze jestem z pracy..poszlabym balowac na miasto..bo mam co....nie bede w szczegoly sie wdawac..ale wiem, ze w domu wezme butelke szampana i na plazy cala ja wygulgam

:oklaski:

i zycze kazdemu z nas, z was i tak dalej...tej lekkosci jaka ja teraz czuje...zycie jest piekne....nawet bez rozowych okularow

nawet jak wola pampers:p

 

To butelka po  szampanie  już chyba pusta:haha:.?

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, lucyna.beata napisał:

a ja wam powiem...dzisiaj jak dla mnie jest cudowny dzien..i gdyby nie fakt ze jestem z pracy..poszlabym balowac na miasto..bo mam co....nie bede w szczegoly sie wdawac..ale wiem, ze w domu wezme butelke szampana i na plazy cala ja wygulgam

:oklaski:

i zycze kazdemu z nas, z was i tak dalej...tej lekkosci jaka ja teraz czuje...zycie jest piekne....nawet bez rozowych okularow

nawet jak wola pampers:p

 

Ja też zacznę wierzyć w szczęśliwy 13. piątek ... :d Widać trzeba go olać...:haha: Miałam telefon z domu, że drgnęła sprawa, która mi się zatrzymała, więc teraz już pójdzie... :hura: W sklepie socjalnym kupiłam cudo sukienkę granatową i bluzkę na lato ... wolnych białych wieszaczków mam już brak... :haha: No i mam urlop nad jeziorem .., tylko tydzień ale to zawsze coś, to tez dzisiejsza wiadomośc :hura:

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Joy napisał:

Takie posty to powinnaś tłuściutkimi literkami pisać,coby każdy łatwo przeczytał.Zawsze to raźniej robi się na duchu jak człowiek czyta pozytywne wieści:tak2:

a wiesz....nie pomyslalam...ja...inteligentna jestem inaczej...jak mi kiedys ktos zapowiedzial...tepa jestem...i tak zostalo..:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, LACH napisał:

a co sie dziwic...jak rzad nie swoje rozdaje z naszej kieszeni ciagnie na te flagowe 500+ to im braknie...rzadowe limuzyny ciagle w naprawie to tez koszta...zwlaszcza jezeli nie sa ubezieczone

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Afryka napisał:

Mają czy nie mają co to kogo obchodzi ,im się kur... należy ! :pianino:

Kur ? Poranny kur ? :d mordę drze ale żeby to był śpiew :szydera: może więc kurczak:szydera: nie ten to już wcale,ale jak juz jesteśmy przy drobiu to wiem jak bedzie wyglądało nasze lotnictwo :d

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Joy napisał:

No ,niech wymyślają dalej.Polacy nie są idiotami,nikt nie będzie płacił za friko.Obawiam się ,że prędzej przeniosą się z rodzinami na stałe a w kraju zostaną sami bezrobotni i emeryci.Zobaczymy wtedy jak te rządowe mądrale będą cieniutko śpiewać :(:przekleństwa:

beda uzywanymi polonezami jezdzic a nie brykami za dwa miliony..:haha:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, 1bozka napisał:

To butelka po  szampanie  już chyba pusta:haha:.?

niestety tu nie moge a po wczorjaszym pelnym niespodzanek podwieczorze..tym bardziej...ale polecilam zakupic falszke w domu...zabieram moje malenstwa 190 i 175 cm na opijanie...

ach jeszcze miesiac...jeszcze miesiac...a tego jeden caaaaaly dzien bede w podrozy bo jak wspominalam kassel mnie wola...o...moze tam cos  wychleptam...moja kryska lubi dobre wino...najwyzej w pociagu odespie:oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ORIM napisał:

Kur ? Poranny kur ? :d mordę drze ale żeby to był śpiew :szydera: może więc kurczak:szydera: nie ten to już wcale,ale jak juz jesteśmy przy drobiu to wiem jak bedzie wyglądało nasze lotnictwo :d

 

kaczka...jedna sie jeno ostala...ale w stadzie z innym ptacwtem pomieszna...ale ten kwak ciagle slyszlany jest:$

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Joy napisał:

Się nie zgadzam :grzmotnąć:

joy serio...miala kiedys okazje z dyspucie uczestniczyc a ze zakrapianej to wiesz...no temat na kulture zszedl byl..ale gospodarz domu wowczas moj jeszcze w MIARE dobry znajomy uparcie wracal do tematu lasow panstwowych...inny kolega staral sie jednak znow rozmaiwac o nowosciach w kinie...bez skutku jednak a kiedy padlo pytanie do mnie co wiem odnosnie problemu lasow powiedzialm ze nie interesuje mnie ten temat...i wtedy se dowiedzialam ze tepa jestem...zatkalo mnie przyznaje...i juz nie jestesmy znajomymi:haha:...wtedy dopiero rozgorzala zazarta wrecz dyskusja na temat kultury osobistej..

tak to bywa...ale wiesz..moge z tym zyc a powiedzonko stalo sie hitem wsrod moim znajomych..i z mirelka bedac w jedenj wsi posmiewalysmy sie czasami  z tej tepoty moje

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

joy serio...miala kiedys okazje z dyspucie uczestniczyc a ze zakrapianej to wiesz...no temat na kulture zszedl byl..ale gospodarz domu wowczas moj jeszcze w MIARE dobry znajomy uparcie wracal do tematu lasow panstwowych...inny kolega staral sie jednak znow rozmaiwac o nowosciach w kinie...bez skutku jednak a kiedy padlo pytanie do mnie co wiem odnosnie problemu lasow powiedzialm ze nie interesuje mnie ten temat...i wtedy se dowiedzialam ze tepa jestem...zatkalo mnie przyznaje...i juz nie jestesmy znajomymi:haha:...wtedy dopiero rozgorzala zazarta wrecz dyskusja na temat kultury osobistej..

tak to bywa...ale wiesz..moge z tym zyc a powiedzonko stalo sie hitem wsrod moim znajomych..i z mirelka bedac w jedenj wsi posmiewalysmy sie czasami  z tej tepoty moje

Tak, tak....siekierko do cukru...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, 1bozka napisał:

Nic tak nie poprawi humoru jak zakupki teraz są mega wyprzedaż:hura:e .Sukienki mini sztuk....a nie powiem:hura:Szortaski takie ze no...fajne takie ze no:haha:I sandałki..hmmmm no nie wiem czy to akurat dobry wybór.A teraz kawusia and.....

weekend 

ja moge mini ale do pasa ubierac....dol mam ze tak sie wyraze...nie do pokazywania...ale uwielbiam wszelkiego rodzaju dekolty...czy nie mozna miec wszystkigo w normie a nie z przeroscie????

ale fakt...zakup ciucha wplywa pozytywnie na dusze moja rowniez

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...