Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Aha ...sorry ( to po angelsku jest ...to sorry ..no ! )  ...:cmok:....Chyba już kocham tego Twojego Słodziaka ....zdolna bestia ...bardzo :oklaski:

Kochaj kochaj ,,na odległośc wszystko wskazane,,kochanie ,,pieszczenie,,całowanie,przytulanie i co tam jeszcze komu co do głowy przyjdzie,,przecież to jest piękne:love: a Ty już spakowana,,gdzieś czytalam 2 dni ,tylko się nie zarycz za doktorkiem,:hura:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też spadnę dzisiaj szybko,,  @Maria Jolanta  coś muszą pisac,ale będą szukać milionerów,,a nie nas bidoków,,będą szukac przedsiębiorców i biznesmenów,,aby sciągać fortunę,,nieroby jedne,,siedzą i myślą ,gdzie jeszcze kasę wyrwac,,oni na takich co zarabiają 5 czy 6 tys, to nie będa zwracać uwagi,,,nischt zu tragisch-możemy spac spokojnie,,:całus:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Blondi napisał:

Kochaj kochaj ,,na odległośc wszystko wskazane,,kochanie ,,pieszczenie,,całowanie,przytulanie i co tam jeszcze komu co do głowy przyjdzie,,przecież to jest piękne:love: a Ty już spakowana,,gdzieś czytalam 2 dni ,tylko się nie zarycz za doktorkiem,:hura:

Nie będę ryczeć ....kwarda jestem ....ostatnio . Do spakowania pozostało mi to co będę miała na sobie ...podróżne ciuchy naszykowane ....i jakieś tam resztki z dzisiaj ...jutro ...i pojutrze ( ubrania ) ...kosmetyki ...pierdoły i to wsio .

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, violka napisał:

Nie wprowadzaj ludzi w błąd  . Pisząc do @Barbara48 o braku odwagi  miałam na myśli strach przed utratą bystrości umysłu z powodu koloru włosów :p

Oj ,  naprawdę jakaś poważna niekumatość Cię dzisiaj ogarnęła :szydera: Pewnie chroniczny  głód wpływa tak na zwoje mózgowe :haha:

Ogarnij wątek!!!:szydera::szydera::szydera:

I nie dryń już, bo mi język ucieknie!!!:hura::zdrówko::hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Blondi napisał:

@LACH co Ty mnie ciągasz po tym forum,,wiesz przecież ,że szmaty kocham,,a czy będę tu czy tam ,,nischt zu tragisch,,ale Tobie też niczego nie zabronię,,róbta co chceta:hura:

Skoro tak, to chciałbym być tym bykiem, którego dojeżdżasz w teledysku!!!

:hura::szydera::szydera::hura:

Muuuh!!!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Blondi napisał:

Kręgle zaliczyłam i byłam lepsza od słodziaka ,,a jutro goscie przyjeżdzają,,poznaliśmy ich na jednym z Campingów,,a w sobotę Samba w Coburg,,tutaj naprawdę się full dzieje,,:oklaski:

no to tak intensywnie faktycznie..jak u mnie tylko charakter zajec odrobine sie rozni..ale na brak rozrywke tez nie narzekam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie będę ryczeć ....kwarda jestem ....ostatnio . Do spakowania pozostało mi to co będę miała na sobie ...podróżne ciuchy naszykowane ....i jakieś tam resztki z dzisiaj ...jutro ...i pojutrze ( ubrania ) ...kosmetyki ...pierdoły i to wsio .

:tak:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...