Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Nie, no istny kabaret. :szydera:

 

Senior jest całkowicie sprawny i samodzielny, bardzo dużo zajmuje się żoną, potrzebuje wsparcia przy myciu.

Ery, bery pompki rowery i książki, pilniczki.............po głowie postukać!!!

:szydera::hura::szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Nie, no istny kabaret. :szydera:

 

Senior jest całkowicie sprawny i samodzielny, bardzo dużo zajmuje się żoną, potrzebuje wsparcia przy myciu.

Bo ja ta się dużo zajmuje,to się widocznie strasznie przy tym uje...je,a,że zmęczony jest to potrzebuje pomocy przy myciu. Proste? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, LACH napisał:

Basia chyba to nie było adresowane do Ciebie:szydera:

Nie wprowadzaj ludzi w błąd  . Pisząc do @Barbara48 o braku odwagi  miałam na myśli strach przed utratą bystrości umysłu z powodu koloru włosów :p

Oj ,  naprawdę jakaś poważna niekumatość Cię dzisiaj ogarnęła :szydera: Pewnie chroniczny  głód wpływa tak na zwoje mózgowe :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle ,co tam u Was Milusińscy ? :d

Ja się dzisiaj kopyrtnęłam do centrum ,na spotkanie z Margeritką ,jej włości obejrzałam i muszę Wam powiedzieć,że miejscówka palce lizać ,bo u mnie jak u... Flodderów :szydera: ,a tam nawet nie mieszczańsko ,a raczej wielkopańsko .

Kawę i lody my skonsumowały ,nie pytajcie o wrażenia smakowe,bo nadal mam katar jak cholera i smaku nie czuję .:mur:....po powrocie machnęłam dwie partyjki kości ,babkę orżnęłam dzisiaj koncertowo ,naburmuszona z lekka była ,ale humor poprawił jej łosoś na kolację ,całe 200 gram ,bez jednego plasterka , którego ja na kanapkę zdążyłam położyć ,opierniczyła plus insze dodatki.:haha:...i tak minął kolejny dzień na robotach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Literówek się nie czepiam ale tu brak przecinka wyszedł dość... dziwnie. :haha:

Czytam sobie dla rozrywki bo i tak do końca roku już jestem zajęta, dlatego mogę się czepiać. :szydera: Żeby mi było lżej.

A ja tak sobie myślę,że jak bym pisała taką " piękną" polszczyzną to ... mogłabym robić jako rekruterka .:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, violka napisał:

Nie wprowadzaj ludzi w błąd  . Pisząc do @Barbara48 o braku odwagi  miałam na myśli strach przed utratą bystrości umysłu z powodu koloru włosów :p

Oj ,  naprawdę jakaś poważna niekumatość Cię dzisiaj ogarnęła :szydera: Pewnie chroniczny  głód wpływa tak na zwoje mózgowe :haha:

Nie wprowadza, moje zwoje się wyprostowały.

40 miesięcy tu jestem, na własne życzenie :grzmotnąć:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...