Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zobaczyłam jakie symboliczne ilości mięska i kiełbasek ląduje na grilu to myślałam że nie pojem bo dziesięć osób czekało, w tym czwórka młodzieży. I wiecie co ? Jeszcze zostało. :o W sumie ja też pojadłam a myślałam że wszyscy głodni odejdą od stołu.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Kasieńka dzisiaj skończyła 87 wiosenek ale geriatra na pewno jej nie potrzebny. Chyba zapomniała co można robić z mężczyzną. :haha:

Ok.:szydera:

Geriatra nie tylko doradza Babci jak się uprawia sex z Dziadkiem. Ale również i to.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, violka napisał:

Dziękuję :d

Z tego mojego jarmużu wycieka takie jakby mleczko . Więc to jest jarmuż , czy nie ? 

może to koza? skoro mleczko leci, a koza zjada wszystko co na drodze stoi!. Zjadła biedna tego wiele i już  jej uszami zielone wychodzi:szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Heidi napisał:

:d Ty to jednak umiesz dokonywać wyborów.  Pobyłaś się miecza,  a Demoklesa przy sobie zostawiłaś :haha:. Z kolei Alladyna się pozbyłaś, a dywan nieopodal zostawiłaś :szydera:. Pampersy oddałaś PoP z grzeczności,  Kilkoma krzyżakami  kartkę papieru oznaczyłaś i niebawem na kawę do NFZ podjedziesz. Wszystko przemyślane :zwyciezca:. Gratulacje:cześć3:. Czy to był naprawiany ząb mądrości?  :szydera:. A ja durna  pozbyłam się go:smutek:dawno temu.  

Bosze !!! Wstyd się przyznać, ale mam feler... miałam tylko dwa żeby mądrości i też się jakoś tak nawet trochę dawno temu ich pozbyłam, ale to o dwa rwania mniej :hura:, choć pewnie i pół rozumu mniej O.o

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Nie. Na to bym nie wpadła żeby tak od razu łapy w rozporek pchać. :haha:

Wiesz ja jestem bez faceta obecnie. Ale się pozmieniało, nie wiedziałam, że Oni mają uszy w rozporku. Człowiek całe życie się uczy, ale Ty taka doświadczona to wiesz co mówisz, mądrego dobrze posłuchać.

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

A to z powodu niekumatości Twej :haha: Sprawdzam czy ten kolor włosów też ma taki wpływ na męskie komórki mózgowe jak na damskie :szydera:

@violka nie sprawdzaj!. Spójrz tylko ilu mężczyzn ma ogolone głowy.  Oni to robią właśnie z obawy przed ujawnieniem głupoty.  Nasz @LACH ma czarną czuprynę o długości siegajacej do ramion. :cześć2:. Ten kapelusik tylko dla animuszu nosi i jak każdy dżentelmen na powitanie go uchyla

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Jak zobaczyłam jakie symboliczne ilości mięska i kiełbasek ląduje na grilu to myślałam że nie pojem bo dziesięć osób czekało, w tym czwórka młodzieży. I wiecie co ? Jeszcze zostało. :o W sumie ja też pojadłam a myślałam że wszyscy głodni odejdą od stołu.

To sie nazywa ..... cudowne rozmnożenie po niemiecku :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...