Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

odeszlam na moment odetchnac po spotkaniu z caritasem bo wkr..wa mialami co widze...naklepane ze hej...faktycznie nadrobic pare stron to jeszcze ale jak rano zasiadam do kawy...nazwe te pore bladym switem...to zanim odczytam was ..wypijam dwa kubelki i to niemale

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, NNNdanuta napisał:

No wreszcie pozbyłam się miecza, który już prawie dwa tygodnie wisiał mi nad głowa :hura:W poprzednia sobotę  wypadła mi plomba :szok: Calutka plomba, a nie jakiś skromny kawałeczek :( Ząb plombowany przed rokiem, bez znieczulenia i pamiętam, że mocno mnie wbijało już w fotel przy borowaniu , a i po jakoś mnie dziwnie ćmił jeszcze przez tydzień... Sobota była, jestem bez plomby i paluję się co robić... Pdp nic nie mówię, żeby się nie martwiła, że zostanie bez opiekunki ... W niedzielę z koleżanką latam po głównej ulicy bo wiem, że gdzieś widziałam tu dentystę...  I było z zaznaczeniem, że rejestracja tylko telefoniczna .. Czekam do poniedziałku, wreszcie telefonuję i mam miejsce na ... następny czwartek :o Wcześniej nie ma...  Prawie dwa tygodnie, a ja każdego dnia jakieś czarne wizję, a to że zaraz zacznie boleć, a to, że u dentysty to na pewno boleć będzie :( Poszłam jednak beż pampersa, choć już takiego pietra miałam, że jednak powinnam była się jakoś zabezpieczyć :haha:Na wstępie musiałam jakieś dokumenty wypełnić i podpisać .., ale w rejestracji służono mi pomocą :), więc obyło się bez problemu, samo borowanie chwilkę i bez zastrzyku znieczulającego i jakiegokolwiek bólu :) Mam zęba lepiej zrobionego niż w Polsce, już swobodnie oddycham :d Rachunek 89,61 euro - właściwie skromniutki, ale pewnie dlatego, że obyło się bez znieczulenia... Zapłaciłam z uśmiechem bo odzyskałam skrzydła, które mi opadały  :haha:, a o zwrot przecie upomnę się w Polsce :) Uff, uff, uff :hura:

:d Ty to jednak umiesz dokonywać wyborów.  Pobyłaś się miecza,  a Demoklesa przy sobie zostawiłaś :haha:. Z kolei Alladyna się pozbyłaś, a dywan nieopodal zostawiłaś :szydera:. Pampersy oddałaś PoP z grzeczności,  Kilkoma krzyżakami  kartkę papieru oznaczyłaś i niebawem na kawę do NFZ podjedziesz. Wszystko przemyślane :zwyciezca:. Gratulacje:cześć3:. Czy to był naprawiany ząb mądrości?  :szydera:. A ja durna  pozbyłam się go:smutek:dawno temu.  

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lucyna.beata napisał:

to pinokio czy babcia z czerwonego kapturka???:cmok:

nie wiem kto to !  Wiem tylko,  że ja kocham Shreka, a tam wszystkie bajki  razem zmiksowane.  Jak w naszym  opiekunkowiexd

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...