Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Szok przeżyłam przed chwilą....:szok: Mało na zawał nie zeszłam...:przekleństwa: W Radio Plus usłyszałam, że w Bydgoszczy znaleziono iluś tam metrowego pytona...:haha: Może nie znają się i to nasza Anakonda @Heidi zwiała z chałupy....:szydera:

znaleziono serio????to Ty nic nie wiesz? Od kilku dni go szukają 8metrowy Pyton Tygrysi...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Teresadd napisał:

@Lisa_Ona,OB masz bardzo dobre .Konsultowałam przed wyjazdem swoje OB  prywatnie u lekarza,a było wyższe od Twojego i to sporo.Więc bądż spokojna ,idż do lekarza niech ci wyniki opiszę.Zdrówka źyczę.:cześć:

Witaj Tereniu. Ja bardzo się bałam, a okazało się, że tak jak mówisz wynik OB mam dobry. Bylam już u Lekarza .dzwoniłam i dzwoniłam aż w koncu odebrała Pani łaskawie telefon. Byla godzina 08.40. Pani mi mówi 08.50 wizyta! 08.55 byłam w przychodni, wyrobiłam się haaa. 

Już jestem spokojna teraz , mogę jechać do pracy około 20go Lipca na dwa miesiace, ponieważ 27 Września muszę iśc do Sądu za świadka, wstawiennictwo obowiązkowe pisze, dzisiaj dostałam to wezwanie.

Jest to rozprawa w sprawie pewnej firmy, w której pracowałam. Ta firma "sądzi" się z Urzędem ubezpieczeniowym ZUS. 

Więc plany mam pozmieniane, tylko na dwa miesiące mogę pojechać.

 

Tereniu pozdrawiam serdecznie, buziaczki posyłam.:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, 1bozka napisał:

Miłego dnia Ci życzę :dOB 12 nie jetst bardzo wysokie to moze byc nawet od zęba.Tak to juz jest ze musimy porobić badania,postac w kolejkach do lekarza.Trzeba jak to sie mowi przebać pod i nad wozie.Trzymam kciuki ,będzie dobrze.Nie przejmuj sie i głowa do góry.Czasem człowiek jest taki zdołowany i nic sie nie chce.....życie.Trzymaj się:d

Podwozie" haaa chciałam przebadać. Mój" Ginekolog ma wolny termin 05.08. To odpada.

Dziękuję Bozka  Boska hee Kobieto.:cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...