Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry

Wszystkim radosnym Słoneczkom!!!

Kochana i niezwykle sexi @Blondi!

ZATKAŁO KAKAŁO!!!(lików bez liku):szydera:

I Berusconi też to potwierdził(już wczoraj dzwonił ale nie chciałem Ciebie budzić).:dobrze:

Jesteś:

Żadne ramy i żaden szablon Ciebie nie ogarną!!!

Nie zasługujesz na to aby Twoja focia bujała na pobocznym wątku w szmatach:haha:.

"Przy kawie" to cały czas Twój wątek!!! Nikt lepszego nie wymyśli!!!

:hura::serce::hura:

20180712_091232.png

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zmienniczkę na czas mojego urlopu, w końcu moja szefin wynalazła odpowiednią osobę. 

Tylko teraz nie wiem czy się cieszyć czy płakać. 

Wczoraj osobiście poznałam Basię, bardzo sympatyczna i ciepła osoba. 

Wiem że będzie bardzo dobrą opiekunką  (okazało się że to koleżanka mojej Przyjaciolki ).

Tylko. ....

Za wcześnie moja Pdp się dowiedziała o moim urlopie. 

Już dziś prowadziłyśmy ,,nocne Polaków rozmowy " ,babcia jest przerażona moim wyjazdem. 

Więc wizja takich 2 ! tygodni Mnie ,przeraża. 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lucyna.beata napisał:

819063708_images(1).jpg.2d93ec40550b95e61dccb66a82d6b6f1.jpg1665557089_pobrane(1).jpg.a7678302de6434e961f8e15e5266e602.jpg

dawaj po jednym...na rozruch

Witajcie kochani.  Proszę jak najszybciej wytoczyć te działa z górnej fotki.  Plisss, bo muszę  przy wspomaganiu pomyśleć czy przy następnym powrocie do domu wracać po 2 miesiącach, czy po pół roku, czy w ogóle wracać  . W domu mam wiele kątów,  a z każdego z nich smoki mnie atakują.  Nie..., to nie choroba, to mój  zbyt długi nos i zbyt dobry wzrok . Jeden niemiły zapach zlikwidowałam, a ciągle w domu waniajetO.o. Znalazlam przyczynę: rurka spustowa syfonu pod zlewem wysunęła się i .... cóż: płyty meblowe  opuchnięte, no i... resztę zostawiam waszej  wyobraźni.   Dawać  mi tu beczki trunków,  bo jak się nie zaleję,  pozabijam domowe towarzystwo:przekleństwa:. 3 dorosłe osoby zostawiłam w domu i każdy udaje głupa. Czy ja jakaś nienormalna jestem :mur:? Kto mnie przytuli w mojej niedoli :mur:? @maras1 tego 16- podjeżdżaj po mnie , pojadę dokądkolwiek i gdziekolwiek,  zostawię to leniwe domowe towarzystwo, niech się  kiszą  razem ze smokami

 

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Heidi napisał:

Witajcie kochani.  Proszę jak najszybciej wytoczyć te działa z górnej fotki.  Plisss, bo muszę  przy wspomaganiu pomyśleć czy przy następnym powrocie do domu wracać po 2 miesiącach, czy po pół roku, czy w ogóle wracać  . W domu mam wiele kątów,  a z każdego z nich smoki mnie atakują.  Nie..., to nie choroba, to mój  zbyt długi nos i zbyt dobry wzrok . Jeden niemiły zapach zlikwidowałam, a ciągle w domu waniajetO.o. Znalazlam przyczynę: rurka spustowa syfonu pod zlewem wysunęła się i .... cóż: płyty meblowe  opuchnięte, no i... resztę zostawiam waszej  wyobraźni.   Dawać  mi tu beczki trunków,  bo jak się nie zaleję,  pozabijam domowe towarzystwo:przekleństwa:. 3 dorosłe osoby zostawiłam w domu i każdy udaje głupa. Czy ja jakaś nienormalna jestem :mur:? Kto mnie przytuli w mojej niedoli :mur:? @maras1 tego 16- podjeżdżaj po mnie , pojadę dokądkolwiek i gdziekolwiek,  zostawię to leniwe domowe towarzystwo, niech się  kiszą  razem ze smokami

 

@Heidi jesteś jak najbardziej normalna ,też mnie się zdarzyło wrócić na różne suprajzy , aczkolwiek tylko 1 " dorosła" :szydera: osoba + sabaka ,a głupa rżnął aż miło ....a ja ciągle powtarzam,że żyć wiecznie nie będę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Lisa_Ona napisał:

Dzień dobry.

Dzisiaj smutna jestem.

Wykupilam sobie Voucher na badania. Raz w roku trzeba i Ok. Wszystkie badania wyszły  chyba dobrze, tylko OB mam 12. Nigdy takiego wysokiego OB nie mialam, jestem załamana, ale też od dłuższego czasu mam chore gardło, jak byk jest to stan zapalny, płuczę gardło wodą z solą, jest ciutkę" niby lepiej,,,,. Muszę iśc do Lekarza pierwszego kontaktu. Jakieś bakterie chyba mam, no tak człowiek pracuje przy chorych i "zbiera" wszystkie zarazki do domu. 

W sobotę idę też do Ednokrynologa prywatnie, badania mi wyszły Ok ale specjalistka zobaczy sama i oceni. Głowa mnie pobolewa, gardło boli,,, muszę do Lekarza się zarejestrować i antybiotyk pewno będę miała przepisany. 

 

Dobra bo piszę i piszę, kto to czytał będzie?? Haaa.

Miłego dnia życzę, bądzcie zdrowi kurde.:cześć3:

 

Czytam, czytam Liska i jak Cię długo tu nie ma, to wypatruję. Haaa. Dobrze, że robisz te badania i nie stresuj się takimi małymi odchyleniami. Jesteś zdrowa , kurde i miłego czasu dla Ciebie życzę i wszystkich czytających

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Heidi napisał:

Witajcie kochani.  Proszę jak najszybciej wytoczyć te działa z górnej fotki.  Plisss, bo muszę  przy wspomaganiu pomyśleć czy przy następnym powrocie do domu wracać po 2 miesiącach, czy po pół roku, czy w ogóle wracać  . W domu mam wiele kątów,  a z każdego z nich smoki mnie atakują.  Nie..., to nie choroba, to mój  zbyt długi nos i zbyt dobry wzrok . Jeden niemiły zapach zlikwidowałam, a ciągle w domu waniajetO.o. Znalazlam przyczynę: rurka spustowa syfonu pod zlewem wysunęła się i .... cóż: płyty meblowe  opuchnięte, no i... resztę zostawiam waszej  wyobraźni.   Dawać  mi tu beczki trunków,  bo jak się nie zaleję,  pozabijam domowe towarzystwo:przekleństwa:. 3 dorosłe osoby zostawiłam w domu i każdy udaje głupa. Czy ja jakaś nienormalna jestem :mur:? Kto mnie przytuli w mojej niedoli :mur:? @maras1 tego 16- podjeżdżaj po mnie , pojadę dokądkolwiek i gdziekolwiek,  zostawię to leniwe domowe towarzystwo, niech się  kiszą  razem ze smokami

 

@Heidi,Ty nie do De ale np na tydzień nad ciepłe morze wyskocz.Sama!To będzie najlepszy relaks dla Ciebie a domownikom może da to do myślenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Afryka napisał:

@Heidi jesteś jak najbardziej normalna ,też mnie się zdarzyło wrócić na różne suprajzy , aczkolwiek tylko 1 " dorosła" :szydera: osoba + sabaka ,a głupa rżnął aż miło ....a ja ciągle powtarzam,że żyć wiecznie nie będę .

Kurcze,cwana ta Twoja sabaka :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...