Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Zgłupiałaś? :szok: Przed śniadaniem? :haha: 

na rozruch....zakloc swoj porzadek dnia 

zrobi sie cieplo sympatycznie i luuuzacko...

nalewka to nie czysciocha wiec i moc inaczej sie rozklada....co najwyzej do pralki bede podchodzic lekko chwiejnym krokiem:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucyna.beata napisał:

na rozruch....zakloc swoj porzadek dnia 

zrobi sie cieplo sympatycznie i luuuzacko...

nalewka to nie czysciocha wiec i moc inaczej sie rozklada....co najwyzej do pralki bede podchodzic lekko chwiejnym krokiem:szydera:

Ja będę jeszcze dzisiaj prowadzić auto przed południem...nie dam rady teraz....:smutek: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

na rozruch....zakloc swoj porzadek dnia 

zrobi sie cieplo sympatycznie i luuuzacko...

nalewka to nie czysciocha wiec i moc inaczej sie rozklada....co najwyzej do pralki bede podchodzic lekko chwiejnym krokiem:szydera:

ufff kochanieńka  juz myślałam ze tu wszyscy prawie:dświęci a ja beeee:haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Tu są sami kryptoświęci....z normalnością nie mający nic wspólnego...:haha:Jedni piją, inni lulki palą...ale wszyscy doskonale się maskują....:haha:

uff do dobrze bo juz myślałam ze ......a co tam spoko loko jade do Lwowa na weeke:szydera:nd ..kto jeszcze....będe zwiedzać...

a jaki tam cmentarz Łyczakowski...jest co zobaczyć,śródmieście,zabytki budownictwo,kościoły...naprawdę jest co zobaczyć i Lwow nie ma nic wspólnego z kufajkami i słomą z butów.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

uff do dobrze bo juz myślałam ze ......a co tam spoko loko jade do Lwowa na weeke:szydera:nd ..kto jeszcze....będe zwiedzać...

a jaki tam cmentarz Łyczakowski...jest co zobaczyć,śródmieście,zabytki budownictwo,kościoły...naprawdę jest co zobaczyć i Lwow nie ma nic wspólnego z kufajkami i słomą z butów.

I cyrylica na etykietach? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lisa_Ona napisał:

Dzień dobry.

Dzisiaj smutna jestem.

Wykupilam sobie Voucher na badania. Raz w roku trzeba i Ok. Wszystkie badania wyszły  chyba dobrze, tylko OB mam 12. Nigdy takiego wysokiego OB nie mialam, jestem załamana, ale też od dłuższego czasu mam chore gardło, jak byk jest to stan zapalny, płuczę gardło wodą z solą, jest ciutkę" niby lepiej,,,,. Muszę iśc do Lekarza pierwszego kontaktu. Jakieś bakterie chyba mam, no tak człowiek pracuje przy chorych i "zbiera" wszystkie zarazki do domu. 

W sobotę idę też do Ednokrynologa prywatnie, badania mi wyszły Ok ale specjalistka zobaczy sama i oceni. Głowa mnie pobolewa, gardło boli,,, muszę do Lekarza się zarejestrować i antybiotyk pewno będę miała przepisany. 

 

Dobra bo piszę i piszę, kto to czytał będzie?? Haaa.

Miłego dnia życzę, bądzcie zdrowi kurde.:cześć3:

 

Miłego dnia Ci życzę :dOB 12 nie jetst bardzo wysokie to moze byc nawet od zęba.Tak to juz jest ze musimy porobić badania,postac w kolejkach do lekarza.Trzeba jak to sie mowi przebać pod i nad wozie.Trzymam kciuki ,będzie dobrze.Nie przejmuj sie i głowa do góry.Czasem człowiek jest taki zdołowany i nic sie nie chce.....życie.Trzymaj się:d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...