Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zaraz się biorę za kwasiora:wino: ,,te 50 litrów znika w oczach ,,zostało trochę na dnie,,tak słodziak rozdał szybko,,ale nie martwcie się ,dostaniemy następne ,,a jak nie to kupimy,,a jak nie? to do roboty i zapracować i szalec,,i to musi Blondi zrobić.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Blondi napisał:

Ja zaraz się biorę za kwasiora:wino: ,,te 50 litrów znika w oczach ,,zostało trochę na dnie,,tak słodziak rozdał szybko,,ale nie martwcie się ,dostaniemy następne ,,a jak nie to kupimy,,a jak nie? to do roboty i zapracować i szalec,,i to musi Blondi zrobić.

to poczęstuj nas:wino:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ewal8 napisał:

Dzięki za radę. Zazwyczaj jak mam spadek formy, to staram się go przespać w miarę możliwości. Całą dzisiejszą pauzę przespałam jak zabita i od razu mi lepiej.

Miłego wieczoru i forumowania wszystkim. Oglądam sobie teraz "Ranczo Wilkowyje" i oby do meczu. :)

:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Blondi napisał:

Proszę bardzo:wino::wino::drink::drink::piwo::piwo: do wyboru i koloru,,jeszcze likierek kremowy się znajdzie i wódzia też,,ajerkoniak i różne orzechowe likierki ,wina jakie chcecie,,a ja wybrałam kwasiora-coś ze mną jest nie tegesO.o

a jakie masz objawy???pytam bo moze podobne do moich ze Lwowa to moze wirus jakis:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Taka jakaś znieczulona, tfu...nieczuła jestem...:haha:

Jak czytam jak wszystkie zapracowane w Pl są ,,to czy w De tak pracujemy? nie!! dlatego zawsze mówiłam ,że w De odpoczywam,,a w Pl zapindol równy,,teraz już mam trochę inaczej,, @Heidi też obrabia cały dom,,z roboty do roboty ,,myśli rodzina ,że my jesteśmy niezniszczalni ,,ufff  musimy się nie dac,,niech robią obiboki,,a nie czekają na służacą,,,:przekleństwa:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak popatrzyłam na agencje u nas na forum i iiii?????? ile nowych agencji jest,,całkiem chyba nowych, nowe nazwy ,troi się i agencji i opiekunów,do wyboru i koloru, tak sobie pomyślalam ,czy wracając do pracy bym teraz też dostała ofertę dobrze płatną jak ostatnio? pytanie za ,,,,   ??? opiekunów przybywa ,,z dnia na dzien,,nie zawracam sobie narazie tym glowy,,tak mnie teraz coś naszło,, czy dalej moja agencja ma dobre stawki czy lądują już w dół,,z wynagrodzeniem,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...