Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, 1bozka napisał:

ja nie znam takich kobiet :szydera:moze Ty je nasz ktore tak sue cenią i są happy

Nie znasz ? A co ? Minimalna płaca w Polsce az tak poszła w górę :d ? Przyniesie chłopina wypłatę ze strefy ekonomicznej i tyle 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ORIM napisał:

Nie znasz ? A co ? Minimalna płaca w Polsce az tak poszła w górę :d ? Przyniesie chłopina wypłatę ze strefy ekonomicznej i tyle 

Przesadzasz nie ma w naszym kraju aż takiej biedy,ludzie sa mobilni wyjeżdżają do pracy ,znam mnóstwo osób którzy w kraju pracują dużo owszem, ale dzięki temu dobrze im sie powodzi i nie narzekają.A młodzież tez I pracuje ...bo chce ,bo rodzice tak wychowali i wpoili ze trzeba pracować.Bo za darmo to tylko 500 plus i jak ktoś dostanie to nie bedzie pracowal bo mu srednia wzrosnie.

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, 1bozka napisał:

Przesadzasz nie ma w naszym kraju aż takiej biedy,ludzie sa mobilni wyjeżdżają do pracy ,znam mnóstwo osób którzy w kraju pracują dużo owszem, ale dzięki temu dobrze im sie powodzi i nie narzekają.A młodzież tez I pracuje ...bo chce ,bo rodzice tak wychowali i wpoili ze trzeba pracować.Bo za darmo to tylko 500 plus i jak ktoś dostanie to nie bedzie pracowal bo mu srednia wzrosnie.

http://www.gloswielkopolski.pl/strefa-biznesu/pieniadze/a/pensja-minimalna-2018-zobacz-ile-wynosi-brutto-a-ile-na-reke-najnizsza-krajowa-placa-miesieczna-i-stawka-za-godzine,12899401/

i nie mów głośno że tyle wydajesz tylko na benzynę.US nigdy nie śpi :d

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, 1bozka napisał:

Dzien Dobry Witam wszystkich, po kilku dniowej nieo:cool:becności .Witam jak zwykle niezwykle lajtowo i urlopowo.Nie zwracajcie uwagi na ramę rowera,bo ona służy tylko do podparcia:szydera:.Moj sierściuch tez sie do Was śmieje

wp_ss_20180629_0002 (2).png

Brawo ślicznotko,,,tak trzymaj:tak:,,:oklaski: jakie fajne mamy opiekunki,,:hura: 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ORIM napisał:

Ma BMW 1 i nie rozszyfrowała skrótu Będziesz Mieć Wydatki :d

nie az takie o jakich sie mówi.Pod warunkiem ze jest PRAWIEnowe.Raz w roku porzådny przeglåd i koszt eksploatacji tzn napraw ogranicza sie do raz do roku.Jesli zmienię to tylko na inny ...kolor konieczie tez biały ale z czarnym dachem

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ORIM napisał:

rozliczam sie z nimi skrupulatnie

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ORIM napisał:

poczekaj aż oni stana sie skrupulatni :d

Czego oczywiście Ci nie życzę,a zyczę abyś wydawała jeszcze wiecej na swoje przyjemności,bo życie jest tylko jedno

cóż Ty o mnie wiesz??????? A skąd wiesz na co ja wydaje????Teraz to jyz przesadzileś.Skąd wiesz na jakie przyjemnosci ja wydaje ,a moze komuś pomagam. Nie znam nikogo kto  ciągle narzeka tylko bierze sue do pracy.

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja styrowana na maxa wróciłam z lasu:płacz: nic oprócz drzewa nie znalazłam:święty: ani jagody ,ani grzyba , jakieś dzikie maliny tylko i to takie malutkie ,,ale przyjrzałam się pracy w lesie,,i doszłam do wniosku,że to badzo ciężka praca,,nigdy bym nie zamieniła opieki na las,,słodziak sciąl sam 4 drzewa,,długie po 10 metrów a może dłuższe,,,potem te kabany wielkie na częsci 2 metrowe,,oczyscić pale z bocznych gałęzi,,a potem te potwory ciężkie zapakowac na przyczepkę,,,ale on ma siły,,on jedną ręką  zachaczył specjalnym szpikulcem taki pal  i podniósł, a ja podeszłam i chcialam tylko zobaczyć jakie to ciężkie i nawet ciuteczki nie dałam rady podniesc,,,ufff ale ostatnie drzewo było cudowne,,mam nogi i tułowie większe ,,i nogi i tułowie mniejsze,,czyli nasze nogi,,obciał mi fajnie te olbrzymy i teraz myślę co dalej,,a małe to nie jest,,tez mam pomysl na stojak na moje kapelusze,,wybralam sobie trochę rzeczy z lasu-hahaha jak ja lubię modzić ,,cos napewno wymodzę,,ale więcej się nie piszę na las,,chyba ,że będziemy scinac i liczyc euro,,te dzisiaj drzewa to były bez igieł ,,lisci,ale drzewo super,,jaka ze mnie się znawczyni zrobiła, bo widzę ładne twarde zdrowe drzewo-no wystarczy,,,wracam do cywilizacji:hura:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, 1bozka napisał:

cóż Ty o mnie wiesz??????? A skąd wiesz na co ja wydaje????Teraz to jyz przesadzileś.Skąd wiesz na jakie przyjemnosci ja wydaje ,a moze komuś pomagam. Nie znam nikogo kto  ciągle narzeka tylko bierze sue do pracy.

no jak to mowia...bez pracy nie ma...ale masz racje....od narzekania w garze nie przybedzie

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeszcze coś wybiłam słodziakowi z głowy,,sciął trochę tego drzewa i mówi,że to drzewo zapakujemy i zawieziemy dla jednego faceta!!!:płacz: a ja tak myślę ,,młodszy ten facet od Ciebie,,nie zapracowany ,a Ty i ja mamy mu pod nos drzewko przywiesc??? zapomnij!! wybiłam mu z glowy ten pomysł,,jak chce to niech sobie przyjezdza i sam pakuje i sobie wozi, nie dosc ,że dajesz piękne drzewo za darmo to jeszcze pod dom dostarczyc,,słodziak tak slucha i przyznaje mi rację i mówi ja zawsze jestem taki głupi i taki nieraz za dobry,,

Ja rozumiem wszystko,ale widze jak popindala w tym lesie ,,a inni siedzą i kawkę piją,,i wylegują się na kanapach,,co innego dla rodziny,dla jakiejs babci ,czy dzieciom ale zdrowemu bykowi? w życiu,,a do roboty jak Blondi dzisiaj,,,zachasac rękawy i jazda,,:grzmotnąć: też tak tłukłam troszkę,,, 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ORIM napisał:

Czekajcie.Chyba mam pomroczność jasną :d tj. zaraz mnie jasna cholera trafi :d

Gdzie są te nasze ogłoszenia o wspólnych przejazdach ?

Z telefonu nie umiem wkleić ale szukaj : Bla, bla opiekunka w tym samym dziale co rozmowy przy kawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, 1bozka napisał:

Dzien Dobry Witam wszystkich, po kilku dniowej nieo:cool:becności .Witam jak zwykle niezwykle lajtowo i urlopowo.Nie zwracajcie uwagi na ramę rowera,bo ona służy tylko do podparcia:szydera:.Moj sierściuch tez sie do Was śmieje

wp_ss_20180629_0002 (2).png

wyluzowana rzeczywiscie na maksa...i to psisko...cudne:dobrze:, az sie chce za uchem podrapac

mlodka z ciebie ale jak sie patrzy...taka wiesz:)

odpoczywaj ile sie da:cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Margaritka napisał:

Teraz myślałam o Tobie Lisko, bo dawno tu Ciebie nie widziałam. Zwabiło  Cię foto Bożki i wcale się nie dziwię, bo ładna ta nasza koleżanka :oklaski:

Tak bardzo ładna, sympatyczna  jest Koleżanka.

Margaritko szukam oferty pracy, praca mnie zwabiła,,,

Jestem w domu, jest super,  odpoczywam.

Pozdrawiam serdecznie.:cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

no jak to mowia...bez pracy nie ma...ale masz racje....od narzekania w garze nie przybedzie

Dokładnie tak kobiety są silne i jeśli trzeba same potrafią o siebie i rodzinę zadbać nie czekając az chłopina pare groszy  przyniesie...zresztą co ja bede ,sane wiecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lisa_Ona napisał:

Tak bardzo ładna, sympatyczna  jest Koleżanka.

Margaritko szukam oferty pracy, praca mnie zwabiła,,,

Jestem w domu, jest super,  odpoczywam.

Pozdrawiam serdecznie.:cmok:

teraz urlopowo wiec na pewno cos sie trafi i za dobre pieniazki...:oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...