Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, 1bozka napisał:

Dzien Dobry Witam wszystkich, po kilku dniowej nieo:cool:becności .Witam jak zwykle niezwykle lajtowo i urlopowo.Nie zwracajcie uwagi na ramę rowera,bo ona służy tylko do podparcia:szydera:.Moj sierściuch tez sie do Was śmieje

wp_ss_20180629_0002 (2).png

O matko boszka ....jakaś Ty śliczna dziewczyna ....Bożka !....Sierściuch też słodki :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Heidi napisał:

tak  chcę :haha:. Kieliszek za mały.  Poproszę  dużą porcje dla dużej kobiety.  Najlepiej beczkę  i młotek na dobicie.  Chyba pomysł ze znieczulaczem jest w tym momencie najlepszy:wino:  mimo wczesnej pory dnia  . Dawać mi tu furmana z zaprzegiem. Po księdza  go poślę, bo trupy będą  leżeć  na 100 %.  Imoreza z kotletami  się szykuje dość duża.  

no to zajde do ciebie z flaszka samorodnego...bo sklepowa bedzie za slaba...a tak te 60 voltow starczy zeby sie znieczulic i nie wybic tych co pod reke podejda

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Radek50 jeśli czytasz tą informację z powiadomień, to dzięki niebieskiemu tłu. Każdy z nas Twoją wiadomość szybko odczyta i nie zaginie ona w gąszczu innych, jeśli wpiszesz początek tekstu posta w następujący sposób( na przykład): 

@LACH  wyśwyświetlą Ci się użytkownicy o podobnych nikach, wybierzesz z nich pożądany i podświetli Ci się na niebiesko( @LACH). Dalej już lejesz wodę ile chcesz a "niebieski" natentychmiast po kliknięciu przez Ciebie Dodaj odpowiedź, będzie miał powiadomienie w skrzynce o Twoim poście. Poćwicz na swoim nicku. Pozdrawiam. R

:szydera::hura::szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, 1bozka napisał:

Dzien Dobry Witam wszystkich, po kilku dniowej nieo:cool:becności .Witam jak zwykle niezwykle lajtowo i urlopowo.Nie zwracajcie uwagi na ramę rowera,bo ona służy tylko do podparcia:szydera:.Moj sierściuch tez sie do Was śmieje

wp_ss_20180629_0002 (2).png

No to worek z Laskami nam się rozsypał!!! I rowerowa jeszcze!!!:hura:

Ludzie, ludzie...:szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, 1bozka napisał:

Dzien Dobry Witam wszystkich, po kilku dniowej nieo:cool:becności .Witam jak zwykle niezwykle lajtowo i urlopowo.Nie zwracajcie uwagi na ramę rowera,bo ona służy tylko do podparcia:szydera:.Moj sierściuch tez sie do Was śmieje

 

Czy sierściuch Cię podgryza? ;)

Bardzo sympatycznie wyglądasz :) 

Zastanawiam się, czy możemy się znać realnie, bo twarz mi trochę znajomo wygląda, ale może to złudzenie...

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, 1bozka napisał:

Dzien Dobry Witam wszystkich, po kilku dniowej nieo:cool:becności .Witam jak zwykle niezwykle lajtowo i urlopowo.Nie zwracajcie uwagi na ramę rowera,bo ona służy tylko do podparcia:szydera:.Moj sierściuch tez sie do Was śmieje

wp_ss_20180629_0002 (2).png

Wiedziałam że jesteś smarkata ale Ty jeszcze różowe sukienki,skarpetki i warkoczyki powinnaś nosić. :szydera:

Edytowane przez Maria Jolanta
  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to dobrze że trudno mnie wyprowadzić z równowagi ale Kasieńka się stara. Dzisiaj "pomagała" mi sprzątać. Zamiatała kałuże przed domem, potem myła podłogi i dywan suchym mopem a na koniec umyła drzwi i podłogę ściereczką do naczyń. I pilnuje bym jej nie wyrzuciła.:haha:Znudziło się jej na szczęście i poszła na plotki do sąsiadki.

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Jak to dobrze że trudno mnie wyprowadzić z równowagi ale Kasieńka się stara. Dzisiaj "pomagała" mi sprzątać. Zamiatała kałuże przed domem, potem myła podłogi i dywan suchym mopem a na koniec umyła drzwi i podłogę ściereczką do naczyń. I pilnuje bym jej nie wyrzuciła.:haha:Znudziło się jej na szczęście i poszła na plotki do sąsiadki.

 No i teraz pewnie skarży się jaka ta jej opiekunka leniwa:szydera:.Biedna Kasieńka tak się napracowała:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Jak to dobrze że trudno mnie wyprowadzić z równowagi ale Kasieńka się stara. Dzisiaj "pomagała" mi sprzątać. Zamiatała kałuże przed domem, potem myła podłogi i dywan suchym mopem a na koniec umyła drzwi i podłogę ściereczką do naczyń. I pilnuje bym jej nie wyrzuciła.:haha:Znudziło się jej na szczęście i poszła na plotki do sąsiadki.

Dobrze chociaż zamiotła te kałuże? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Joy napisał:

Właśnie :haha:ja też nie wskażę,bo jeszcze Maria Jolanta przeczyta i będę miała za swoje:szydera:

Może nie przeczyta .Zarobiona jest .....odkurzaniem kałuż ....A w razie czego to nie przyznamy się , że to my na nią nadawaliśmy . Powiemy , że ktoś podszył się pod nas ...Klon jakiś ....pierniczony :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...