Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, dorobota napisał:

Z autoreklamy wynika, że jeszcze coś pamięta . Święta kościelne :trele: .

Przypomnę sobie jak rano wtulę się w  to cieplutkie po nocy różowe ciałko, jak powącham Jej włosy, obejmę doskonałe piersi i starczy.:hura:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Basiaim napisał:

Ech.....

Przemyślenia mnie dziś naszły.

Miotam się, jak nie wiem...

Irytacja na pdp przeszła mi (pewnie do czasu), bo i on się trochę uspokoił.

U mnie to był zapewne  syndrom początku zlecenia, u niego nuda.

Są rzeczy, które mnie tu dalej wkurzają- np. przechodni pokój pdp,przez który ja teraz, gdy pdp już śpi muszę przechodzić do łazienki i swojej sypialni.

Nie robię sama zakupów, tylko synowa. Pisałam już, ze co napiszę, to mam bez zbędnych komentarzy, ale co samemu, to samemu- coś w oko wpadnie, na coś ochota przyjdzie... Fakt, że sklepy daaaaleko, więc na to też pewnie narzekałabym.

Roboty mało, rodzina bardzo blisko, po sąsiedzku, ale nie wtrącająca się, do garów nie zaglądająca. Pomocna i wyręczająca, jak tylko się da.

Mało wychodnego, tylko raz w tygodniu, ale mam dodatkową kasę, a po drugie- tu nie ma gdzie na te 2 godziny wyjść.

Miejsce generalnie dobre, spokojne, a mnie już nosi. Jestem tu już czwarty raz i chyba już nudzę się tym miejscem.

Chciałabym zmienić, w cywilizację pójść, bliżej Freunda, ale czy nie będe potem żałować...?

Ech...

Nie będziesz żałować...:oklaski: Nowe będzie lepsze...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Barbara48 napisał:

Informuję że moje dzieciaczki wylądowały szczęśliwie w Afryce dzikiej po 9 godzinach lotu :serce:.

Bede spać spokojnie. 

 

3 minuty temu, Barbara48 napisał:

Informuję że moje dzieciaczki wylądowały szczęśliwie w Afryce dzikiej po 9 godzinach lotu :serce:.

Bede spać spokojnie. 

:tak:  :oklaski: to teraz czekamy na jakieś fajne fotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LACH napisał:

Przypomnę sobie jak rano wtulę się w  to cieplutkie po nocy różowe ciałko, jak powącham Jej włosy, obejmę doskonałe piersi i starczy.:hura:

Cyt." ....obejmę doskonałe piersi ....i starczy "....Tiaaa....starczy uwiąd się odezwie i ...po ptokach .:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Margaritka napisał:

Witam jeszcze przed spaniem, po pięknym dniu - uwierzcie na słowo Poczytałam troszeczkę i stwierdzam , że wszystko w normie , ufff.i pozostajecie przy lepszym i dobrym zdrowiu Na komentarze czasu brak , ale może kiedyś będzie padało .? 

Jakiś niż idzie, ale oprócz jakiś błysków burzowych to konkretnie tego deszczu nie zapowiedzieli O.o Gapiłam się w ta mapę pogody i do żadnych jednoznacznych wniosków nie doszłam O.o

Edytowane przez NNNdanuta
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was. Mam pytanie, dotyczy ono opiekunki co przychodzi na godzine. Moja pdp poprosila ja zeby usmazyla jajko (ja mialam juz wolne). Ta jej odmowila, tlumaczac ze poprzednia opiekunka ktora tu byla przede mna to robila i ona nie bedzie. Czy moze tak robic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...