Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, violka napisał:

Dobry wieczór Ludu pracujący i harujący urlopowicze :d A jak jakiś urlopowicz nie haruje , to niech sie lepiej nie wychyla , bo dostanie w łeb :haha:

Teraz poleciałaś po bandzie:szydera: wpadła ślicznotka i już wali,,na sam Dobry Wieczór,,:szydera: a my się nie boimi ,cichutko chodzimy

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

Chwilowo niepotrzebny . Z urlopowiczów widzę tylko @Baśka powtarzająca się i jeszcze nie doczytałam , że leży do góry brzuchem :haha:

No nie leżę jeszcze ....nawet mocno zaganiana jestem . Wieczorkiem dopiero wyluzowałam xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

To uwierz...w kurwizji powiedzieli :szydera:

Wczoraj opowiada mi koleżanka na jaką dziwaczkę trafiła w Netto, szpilki w ręce, na bosaka  ubrana kobieta nawet dobrze, buzia też zadbana, stoją obok siebie w kolejce do kasy i mowi do mojej koleżanki,,Szczęsc Boże" a kolezanka daleko od kosciola i odpowiada ,,Dzień Dobry"  ,pani: a dlaczego mi tak pani odpowiedziała? 

k: bo tak sie odpowiada,grzecznie Dzień Dobry

P: a dlaczego pani się tak ironicznie uśmiecha?

koleżanka zgłupiała, opowiada mi ,ze zaraz jeszcze mi przyloży tymi szpilkami,, koscielna  

jeszcze coś tam zagadywała ,aż w końcu spojrzala na jakąś reklame i mówi,,popierdoli..o   ich równo,, 

:szydera: tak mi się kurwizja kojaży,

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

Obawiam się , że ja się dopiero rozkręcam :haha: A może to mendopauza mnie dopada . Hmmm ? Chyba nie .To raczej ludziska są wredne , a ja bidna samotna owieczka pośród stada wilków :haha:

Bo za dużo zabrałaś emocji z De,,pogoń w piz..u .. :szydera:  albo szybko się rozkręc i zakręc,, Gdzie Ty pojechałaś w jakieś stada :grzmotnąć: masz młoteczek i ubij :grzmotnąć:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Bo za dużo zabrałaś emocji z De,,pogoń w piz..u .. :szydera:  albo szybko się rozkręc i zakręc,, Gdzie Ty pojechałaś w jakieś stada :grzmotnąć: masz młoteczek i ubij :grzmotnąć:

Kupiłam sobie " przyjaciółkę "i już nie będę samotnie walczyć z wilkami  :d Jutro ma dojechać  . Jak nie spisze sie dobrze , to nie omieszkam pojawić sie tutaj , aby dać upust złym emocjom :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Kupiłam sobie " przyjaciółkę "i już nie będę samotnie walczyć z wilkami  :d Jutro ma dojechać  . Jak nie spisze sie dobrze , to nie omieszkam pojawić sie tutaj , aby dać upust złym emocjom :haha:

Małą Murzynkę kupiłaś? :haha: Toż niewolnictwo zostało zniesione! :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...