Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, maras1 napisał:

w poniedziałek jadę do domu ,trasa drezno-bydgoszcz,zapraszam

OOOOO by mi pasowało,  dam znać ,ale ja muszę trochę w bok ,można u pana kierowcy zmienic trochę drogę? nie na dłuższą, ale trasę trochę zmienic? wchodzi to w rachubę? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

OOOOO by mi pasowało,  dam znać ,ale ja muszę trochę w bok ,można u pana kierowcy zmienic trochę drogę? nie na dłuższą, ale trasę trochę zmienic? wchodzi to w rachubę? 

blondi,decyduj sie,czasu już za dużo nie ma,mogę w bok ,ale jak się żona dowie -widelec w plecach:d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Koleżanki i Koledzy .Ciesze się że jeszcze mnie pamiętacie. Dziękuję za życzenia urodzinowe.Oj długo mnie nie było nam forum aktywnie ponad trzy miesiące.Bez bicia się przyznaję że podczytywałam ale ale słabo. więc nie jestem w tematach. U mnie czas pobytu w domku minął.Jutro wyjezdzamy z siostrą po raz trzeci na tą samą sztelle, Tak ogólnie to mam jeden z cięższych okresów w mojej łepetynie / może ta 60 tka/ i lenia na wszystko. pisanie czytanie, i cokolwiek robienie.a już o ślubnym nie wspomnę - chyba się zestarzał bo ukleja na całego .Pozdrawiam jeszcze raz i życzę dobrej nocki.

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

No co siekierka ...skoro Blondasek pisze , że Niemcy to bezmózgi ....no to kuźwa z troski zapytałam się xd

wiesz trudno cie przegadać,czasami staram sie ,ale jakoś to wychodzi nie zawsze jakbym chciał,prawda -kobity nie przegadasz ,jesteś lepsza :zwyciezca:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, maras1 napisał:

wiesz trudno cie przegadać,czasami staram sie ,ale jakoś to wychodzi nie zawsze jakbym chciał,prawda -kobity nie przegadasz ,jesteś lepsza :zwyciezca:

Coś Ty ....dałbyś radę . Przecież cały czas na bezdechu mówić nie można ...musowo oddech załapać xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, maras1 napisał:

blondi,decyduj sie,czasu już za dużo nie ma,mogę w bok ,ale jak się żona dowie -widelec w plecach:d

:grzmotnąć: przecież pisze o trasie ,tylko ja mam do Drezna trochę,,cholera za daleko, zawsze z Himmelkron jadę i to często z Blablacar .,,no znowu szkoda ,,że Ciebie nie poznam,, @Baśka powtarzająca się a Ty może będziesz jechac koło Himmelkron ,,,ja malutka i szczuplutka tak na niby  i dwa tabołki tylko wezmę,,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

:grzmotnąć: przecież pisze o trasie ,tylko ja mam do Drezna trochę,,cholera za daleko, zawsze z Himmelkron jadę i to często z Blablacar .,,no znowu szkoda ,,że Ciebie nie poznam,, @Baśka powtarzająca się a Ty może będziesz jechac koło Himmelkron ,,,ja malutka i szczuplutka tak na niby  i dwa tabołki tylko wezmę,,

Blondasku ...odszukałam na mapie - to Bawaria a my jedziemy z Bruhl k.Kolonii .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Michasia 1959 napisał:

Dobry wieczór Koleżanki i Koledzy .Ciesze się że jeszcze mnie pamiętacie. Dziękuję za życzenia urodzinowe.Oj długo mnie nie było nam forum aktywnie ponad trzy miesiące.Bez bicia się przyznaję że podczytywałam ale ale słabo. więc nie jestem w tematach. U mnie czas pobytu w domku minął.Jutro wyjezdzamy z siostrą po raz trzeci na tą samą sztelle, Tak ogólnie to mam jeden z cięższych okresów w mojej łepetynie / może ta 60 tka/ i lenia na wszystko. pisanie czytanie, i cokolwiek robienie.a już o ślubnym nie wspomnę - chyba się zestarzał bo ukleja na całego .Pozdrawiam jeszcze raz i życzę dobrej nocki.

:cmok:trzymaj się kochana i glowa do góry, to przez to że na forum nie jesteś, my byśmy Ciebie na nogi postawiły, rozruszały we wszystkich tematach, ale dalej jezdzisz z siostrą, jesteś super,,:tak2::serce:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Blondi napisał:

:grzmotnąć: przecież pisze o trasie ,tylko ja mam do Drezna trochę,,cholera za daleko, zawsze z Himmelkron jadę i to często z Blablacar .,,no znowu szkoda ,,że Ciebie nie poznam,, @Baśka powtarzająca się a Ty może będziesz jechac koło Himmelkron ,,,ja malutka i szczuplutka tak na niby  i dwa tabołki tylko wezmę,,

:love:ale ja mam do ciebie 230 km w drugą stronę:love:

Edytowane przez maras1
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufffff....właśnie otrzymałam wiadomość na WA , że moje dzieciątka ( córka , wnuczka i wnuczek ) szczęśliwie wylądowały w Liverpool i już " głowa rodziny " je przejęła i są w drodze do domku w Llandudno ....mogę iść spać . Dobranoc :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ufffff....właśnie otrzymałam wiadomość na WA , że moje dzieciątka ( córka , wnuczka i wnuczek ) szczęśliwie wylądowały w Liverpool i już " głowa rodziny " je przejęła i są w drodze do domku w Llandudno ....mogę iść spać . Dobranoc :d

Dobranoc :cmok: bo to dla Ciebie już naprawdę pózno,,:szok::love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...