Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, 1bozka napisał:

hnmmm....mały....TO nie tak.............palec nie ma nic dobrego...

 palec... Ty  jako facet ...no nie..jako facet ...no tak.....nieustające pozdrowionka ...

To nie tak....RESTEURACJA U BABUSZEK...Lwów...

Jeszcze raz dla tych co mnie . ...  .a co tam...dla wszystkich pozdrowionka....bo mnie nikt, a ja wszystkich...KOCHAM TO MIASTO

..no nie wiem.....Czy ;Ty wiesz co napisałeś.

Twarda jesteś ! Uderzać:szydera: sie w palec i jeszcze w tym samym czasie pisać na forum.:szydera:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ORIM napisał:

Twarda jesteś ! Uderzać:szydera: sie w palec i jeszcze w tym samym czasie pisać na forum.:szydera:

Daj dziewczynie spokój ....może spożywa se ciuteczke i jednocześnie pisze ...na urlopie jest ...wolno spożywać ...Tylko z przyzwyczajenia wstawiła też " oj Baśka ...Baśka "....cytując Daneczke xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i jestem do tyłu,,nie wiem co naklepaliscie tutaj i nie mam czasu na czytanie bo Weinfest czeka już na mnie z muzyką i znowu z piciem:hura:,,,mialam się ubrac w strój bawarski,,ale ale Blondi pomalowala paznokcie na orange i nie pasują one do stroju,,więc będzie normalna kiecka,,ale za to polska,,może nie Polska ale moja ulubiona,,:szydera: dzien minął na telefonie,,wszyscy mnie opindalają ,że bylam w Pl i nie odwiedziłam,,och ,,ale przecież czasu brakło,,ja ciężko pracowałam,,,ale już koniec pracy ,,teraz jak pojadę do Pl to tylko urlop,,,przecież mój slodziak poza moim miastem nic nie widział,,no i poza mną,,ale zauważył ,ze polki są ładne,,:love:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka , Ziomale kochane :d Zaległości raczej nie nadrobię , ale troszkę luknę czy nie nabroiliście :d U nas wczoraj impreza , dzisiaj byłam na imieninach , jutro imprezy w plenerze i jak tak dalej pójdzie , to przez to żarcie i piwko O.o znowu będę przeglądać i nabywać różne części garderoby , bo jakoś rozrastam się w talii ( mam nadzieję , że to tylko wzdęcie :haha:) bo jakoś w cycki nic nie wlazło ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Noo ...jak jesteś przed 40 to leć ...Też bym poleciała , ale niestety wiekowo nie pasuję ....po 40 jestem ...troszeczkę :(

Wiek , to rzecz względna :d Chłop i baba ma mieć to coś a pesel jest najmniej istotny :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Szczególnie chłop ma mieć to coś ...o ten palec biega ;)

10 palców ma mieć u 2 rąk i drugie tyle u nóg inaczej to trochę niekompletny by był :haha:

Edytowane przez INEZ
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Szczęściara i dziwoląg do tego :haha: 

Ja chciałabym , żeby tylko talie zmalała , ale jakby w cycki weszło , to wcale bym nie płakała :tak2:

Talia osy mi się zrobiła w biodrach o 8 cm mniej a cycki w miejscu stanęły ani drgną nie długo to mnie będą posądzać o jakieś silikonowe kombinacje i z czego tu się cieszyć????:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

No, tym razem wyszłam z siebie.

Kasieńka namiętnie gotuje jajka ale dzisiaj już przesadziła. Ugotowała aż osiem.

Ja tego nie zjem !!!!

Ciasta nie będzie.

Wściekłam się i zwiałam do swojego pokoju.:przekleństwa:

Zrób pastę jajeczna :szydera: bedziesz miała na kilka dni do chleba dla Kasienki 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...