Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, 1bozka napisał:

:haha::haha:a to ja nie wiedziałam ze to.....           "tam".   masz problem :trele: tam przyznaje racje nie masz kostki..:haha:

Ojojoj ! To faktycznie tragedia.

I lepiej że do żadnego umówionego spotkania nie doszło. W końcu Orim został inwalidą.:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, 1bozka napisał:

:haha:Baśka Baśka ..skąd Wy sie tak dobrze znacie...:trele:

O tych Twoich " baśkowań " to mi się szuflady w komodach nie domykają ....czyżbym gorszyła aż tak bardzo ?:szydera:

Żeby zaspokoić ciekawość Twą ...skąd my się tak dobrze znamy ....ano ...znamy się jak łyse konie od bardzo dawna , ale niestety ....mnie jeszcze @ORIM....nie teges ....Jeszcze nie :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

O tych Twoich " baśkowań " to mi się szuflady w komodach nie domykają ....czyżbym gorszyła aż tak bardzo ?:szydera:

Żeby zaspokoić ciekawość Twą ...skąd my się tak dobrze znamy ....ano ...znamy się jak łyse konie od bardzo dawna , ale niestety ....mnie jeszcze @ORIM....nie teges ....Jeszcze nie :trele:

:haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ze mną jeszcze się nie umówiłeś ....to tak dla przypomnienia ...jakby Cię pamięć zawiodła ....Kuźwa ...zawsze mówiłam ( pisałam ) , że  dobry z Ciebie rwiarz ...ze znakiem jakości.... Q :szydera:

A skąd Ty to mozesz wiedzieć,ze jeszcze się z Tobą nie umówiłem ?:szydera: Może juz kilka razy ........wiesz ,no ten teges :haha: tylko ja i ty nic o tym jeszcze nie wiemy :szydera:. Przyjdzie czas to ci ktoś o tym opowie w wielkiej tajemnicy i abys nie mówiła nikomu ofkors :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ojojoj ! To faktycznie tragedia.

I lepiej że do żadnego umówionego spotkania nie doszło. W końcu Orim został inwalidą.:haha:

Pamiętaj jedno : bez rąk i nóg ale chłop :szydera: a nasza koleżanka to 2 miesiące tak miała z kostką :szydera: Tak napisała 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ORIM napisał:

A skąd Ty to mozesz wiedzieć,ze jeszcze się z Tobą nie umówiłem ?:szydera: Może juz kilka razy ........wiesz ,no ten teges :haha: tylko ja i ty nic o tym jeszcze nie wiemy :szydera:. Przyjdzie czas to ci ktoś o tym opowie w wielkiej tajemnicy i abys nie mówiła nikomu ofkors :haha:

Tego nie wiem ...jeszcze ...ofkors ...Kurde ..jakaś nieświadoma jestem ....lampa taka ... stara lampucera też :szydera:....Łoj tam ....czego to ja już dawno ...w śmiertelnej tajemnicy ...ofkors ...się dowiedziałam kto / gdzie / z kim / kiedy ....ino ja taka doopa jestem , że śmiałam się z takich wiadomości . Błąd ...bardzo wielki błąd ....Powinnam chyba zainteresowane osoby powiadomić , bo może dobrze im było a one nawet o tym nie wiedzą ?.....Iiiiii...gdzie tam ...nie mam ochoty w bagnie się babrać ...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

O tych Twoich " baśkowań " to mi się szuflady w komodach nie domykają ....czyżbym gorszyła aż tak bardzo ?:szydera:

Żeby zaspokoić ciekawość Twą ...skąd my się tak dobrze znamy ....ano ...znamy się jak łyse konie od bardzo dawna , ale niestety ....mnie jeszcze @ORIM....nie teges ....Jeszcze nie :trele:

oj Baska Baska:trele:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ORIM napisał:

Dzien dobry Wszystkim

A ja sie musze własnie poskarżyć.Wczoraj przez własna głupotę skręciłem sobie staw skokowy.Zamiast trzymac się zasady jak coś leci to niech leci,do góry przecież nie poleci to ja durny prawa fizyki naginać chciałem.

No trudno.Kontuzja to jeszcze nie koniec świata.Gorzej że mam Pdp do transferu.Dzis jednak jak sobie Pdp postanowi "usiaść" zanim bedzie miał na czym to niech sobie siada.:haha: Drugiej stopy nie zaryzykuję :szydera:

I masz rację :) Pdp tak czy siak siądzie na tyłku,najwyżej ciut niżej niż zamierzał:szydera:.A Ty jak skręcisz drugą kostkę to będziesz zmuszony na rzęsach chodzić a to nie takie łatwe :haha:

No i oczywiście współczuję :( ,bo wiem jaki to ból

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, INEZ napisał:

A ja się zastanawiam czy @Baśka powtarzająca się jednak czegoś przed nami nie ukrywa :trele:

Zastanawiaj się (P)inezko kochana ....zawsze to jakiś dreszczyk emocji ...pofantazjować se można ...myślowo . Później te wydumane myśli można dalej przekazać i ....interes się kręci  :trele:....Ucz się od mistrzyń a nie na gotowca czekasz , że na tacy Ci zapodam ;):haha:.....No dybra ...Tobie rąbka tajemnicy uchylę ...Nie wiem gdzie ....nie wiem kiedy ....aleee...było cudownie ...mmmmmm....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Zastanawiaj się (P)inezko kochana ....zawsze to jakiś dreszczyk emocji ...pofantazjować se można ...myślowo . Później te wydumane myśli można dalej przekazać i ....interes się kręci  :trele:....Ucz się od mistrzyń a nie na gotowca czekasz , że na tacy Ci zapodam ;):haha:.....No dybra ...Tobie rąbka tajemnicy uchylę ...Nie wiem gdzie ....nie wiem kiedy ....aleee...było cudownie ...mmmmmm....:szydera:

:tak::oklaski::hura: szkoda,że ja takiej przyjemności tfu amnezji w życiu nie doświadczyłam :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...