Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, BabaJagusia napisał:

@violka łomatko?!  A co Ty tu robisz?! Jazda na wybiegi.!!! Dla modelek- oczywiście! 

A wiesz gdzie można kupić sobie świeżutki dowód osobisty ? :d Potrzebuję cofnąć sobie pesel o jakieś kilka .... no dobra ...kilkanaście ...:haha: albo takie małe kilkadziesiąt lat :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

A wiesz gdzie można kupić sobie świeżutki dowód osobisty ? :d Potrzebuję cofnąć sobie pesel o jakieś kilka .... no dobra ...kilkanaście ...:haha: albo takie małe kilkadziesiąt lat :haha:

Od razu widać, że nie oglądałaś "Jak rozpętałem drugą wojnę światową". Pewnie jeszcze Cię nie było:haha:. Otóż, w którymś tam odcinku, główny bohater rozdeptuje pióro na "Do". No i po peselu...Dobre,c'nie?:haha:

A najlepsze jest to, że teraz się zakręciłam jak słoik: czy to aby na pewno był ten film:szok:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, salazar napisał:

Dzień dobry Opiekunkowo :)!

Po raz trzeci w tym tygodniu stwierdzam, że 4-5 godzin snu to trochę za mało.. No nic, oby do weekendu!

Poza tym wszystko ok, czego i Wam życzę oraz dzielę się kotem na środę ;).

 

 

 

IMG-20190828-WA0007.jpg

Jaki fajny koteczek:serce:, Twój:855_interrobang::cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, awe59 napisał:

Oooo.....powiedziała co wiedziała.....:trele:

Nie denerwuj się Ewuniu . @ jedna ma chłopa i się mądruje . Sama też już naftaliną zalatuje a będzie innym  przysrywać z latami . Niech nie zapomina , że latka lecą ...jej też ....qwa ...aż mną telepie . Popatrzy tylko co za wredny typ z tej @Afryka jest ! :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ty nie bądź taka hop do przodu ...dobreee ?! Cwaniara jedna , bo ma chłopa ....cwaniara i @ ! :szydera:

 

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ty nie bądź taka hop do przodu ...dobreee ?! Cwaniara jedna , bo ma chłopa ....cwaniara i @ ! :szydera:

I bździągwa....oooo !!! :szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie denerwuj się Ewuniu . @ jedna ma chłopa i się mądruje . Sama też już naftaliną zalatuje a będzie innym  przysrywać z latami . Niech nie zapomina , że latka lecą ...jej też ....qwa ...aż mną telepie . Popatrzy tylko co za wredny typ z tej @Afryka jest ! :haha:

Lata lecą, wredny i zgryźliwy charakter się coraz bardziej uwidacznia, przywilej starości. Hip hip hurra. :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę mi się nawet na ulicy nie kłaniać >:(

Oj tak ...zgryźliwy i to bardzo , czemu dziwię się okropnie , bo niby jakiś mąż tam , gdzieś w Pl-u jest a zgryźliwe toto jakby chłopa wieki nie oglądała ....Ja mam prawo być zgryźliwa i wk..nerwowa dzisiaj :szydera:

P. S ...Już bez jaj , bo się  jeszcze naprawdę pokłócimy :haha:

Nienawidzę dzisiejszej daty i 27 listopada  , uciekam w głupoty ...czaisz ?:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Dodzisława napisał:

Heloł Everybody :d . Witam się z nowego, bardzo nowego dla mnie miejsca odosobnienia, z Niemieckiej Hesji w jej górzystym wydaniu :d . Czuję się jak w Karpaczu :d . Blisko do Wiesbaden, a najbliżej do Bad Schwalbach, więc jesli ktoś tam rezyduje na adresie, to jestem chętna na kawusię i takie tam...... Warunki mieszkaniowe mam wspaniałe. Własna piękna łazienka z toaletą, bardzo duzy pokój z tarasem, na ktorym kroluje kominek, wielkie okno z widokiem na ogród, gdzie podziwiam cudne roslinki ale u sąsiadów. Tutaj tylko trawka i parę krzaków :d . Telewizor z internetem dopełnia szczęscia mego :d , egzystencjonalnego. Podopieczna wydaje się być miłą osobą i nieabsorbujacą. Duzo czyta, ogląda TV . Dom większy od mojego poprzedniego na adresie, ale też czysciutki i zadbany. Nie wiem dlaczego nikt tutaj nie wraca, ale pewnie się dowiem z czasem. Poprzedniczka wydawała na zakupy 40-50 euro tygodniowo i jej to w zupełnosci wystarczało na 2 osoby. Nie wiem jak ona to robiła, ale moze kobieta , skądinąd bardzo sympatyczna, po prostu od ust sobie odejmowała :d :d . Spróbuję to naprawić, a jak się nie da, to przynajmniej schudnę, co jest bardzo wskazane i pożądane :d . Raczej też tutaj nie wrócę, bo po pierwsze, wynagrodzenie marniutkie, a po drugie to jednak kawał drogi jest i podróż męcząca nadzwyczajnie. Miłego dnia dla wsiech :d 

To już wiesz dlaczego nikt nie wraca. Nie dość że daleko to wynagrodzenie nie powala na kolana. :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maria Jolanta No tak, ale wynagrodzenie nie powala mnie i jeszcze kilka osób. Dla zdecydowanej większosci to standardowe wynagrodzenie, czyli marne 1300 ojro plus składki od średniej krajowej, zeby nie było :d . Natomiast daleko to jest ode mnie, bo ja z centralnej Polski i mam 1000 km na adres :d . Tu musi być inny haczyk. Pzywiom, uwidim.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Jaki fajny koteczek:serce:, Twój:855_interrobang::cmok:

Mój, ale już go nie ma :(.

Córka wczoraj w nocy miała jakiś wspominkowy nastrój i przysłała mi paręnaście zdjęć sprzed 10 lat i on też tam był. Nawet zawsze radosna i glupiutka psina się załapała, której też już nie ma.. Taki lajf.

 

IMG-20190828-WA0012.jpg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...