Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

No to jestem :oklaski: Aczkolwiek, po śnie rwanym jak stary batyst, lekko nietomna :haha:I na dodatek, wczoraj wieczorem wkurzyła mnie sąsiadka Divy....mój dym z papierosa (palonego na balkonie) jej przeszkadzał >:( A podobno Niemcy, to taki tolerancyjny kraj :haha: Nic to....dzionek rozpoczęty i aby do przodu :oklaski: Tymczasem wszystkich serdecznie 152645060_dziedobryniewyspanykotzkaw.jpg.10e1e449c97550bb9f36e186e17dbb54.jpg, ale ta ciężka czynność nie przeszkadza mi życzyć wszystkim miłego dnia :oklaski:

coraz blizej konca i tego sie trzymaj..moze jednak tzw psim swędem uda sie nam kawe wysiorbac w pl

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :oklaski:

Tak się zastanawiam po tym Nałęczowie jak to jest, że na wieczorkach tanecznych kule i laski zostają przy stolikach a ich własciciele wywijają, że siwy dym leci....:szydera: no cud....normalnie cud....:haha:

I niech się te upały już skończą.....:mur:

Pozdrawiam wszystkich i buziaki  :d

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Czyżbyś wątpiła ? Nie oczekuję odpowiedzi ...baaa...nawet sobie nie życzę ! A o ile taka nastąpi to uprzedzam ...chcesz w dziób z samego rańca ?! :szydera:

Za fajkowy dym karzą, za chodzenia karzą....niech jeszcze i to....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, awe59 napisał:

Dzień dobry :oklaski:

Tak się zastanawiam po tym Nałęczowie jak to jest, że na wieczorkach tanecznych kule i laski zostają przy stolikach a ich własciciele wywijają, że siwy dym leci....:szydera: no cud....normalnie cud....:haha:

I niech się te upały już skończą.....:mur:

Pozdrawiam wszystkich i buziaki  :d

Dałaś radę bez laski tańczyć ....musi faktycznie cud :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, awe59 napisał:

Baśka....w przyszłym roku jedziemy razem....towaru do wyrwania bez liku. :szydera:Tylko, że nie pierwszej młodości :szydera:

Mówisz , że dla takich ,mało co a dziewic jak my to ździebko przeterminowany ten towar ? Przeterminowany może być , aby zbyt mocno nie capił :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Mówisz , że dla takich ,mało co a dziewic jak my to ździebko przeterminowany ten towar ? Przeterminowany może być , aby zbyt mocno nie capił :szydera:

Jak byśmy się zaparły to świeżutkiego i pachnìącego by się udało upolować....:haha: tylko krynoliny z szafy powyjmować i z moli wytrzepać....śpilki....śminka i klękajcie narody....:szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :cześć2:Byłam tu już w okolicach 4-tej, bo czułam się zupełnie wyspana, drzwi jak zwykle otwarte na oścież, ale w środku puchy xd Prób pakowania ciąg dalszy; ogólnie zakupiłam 4 torebki, w tym być może autentyczna Prada O.o i 6 par butów :haha:o innych inszościach nie wspominam :haha:Na szczęście to nie wszystko dla mnie, więc na własnym adresie jakoś się pomieszczę xd Pomimo tych różnych dogodności i okazji jakie się tu ma nie umiałabym z czystym sumieniem polecić tej stelli :|

Byle do przodu, u mnie jeszcze trzy dni odsiadki a później witaj wolności :hura: Miłego dzionka i buziaki :cmok:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Brać Opiekuńczą i... Siostrzaną :d

Dziadeczek pewnikiem już w przedszkolu bułę z marmeladą wcina, ja też bagietkę cebulową kefirem popijam i myślę, co by tu zrobić z tak pięknie zaczętym dniem? Ni ma to tamto, do miasta musowo ostatnie zakupy poczynić i tak sobie myślę, że i do restauranta na obiad wpadnę, a wybór mam duży, bo praktycznie w jednym miejscu wszystkie modne knajpy są... McDonald's, Pizza Hut, Burger King i KFC :szydera:... Do wyboru do koloru. 

Szybkiej środy Milusińscy :całus:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...