Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:cześć: witam Wszystkich w ten uroczy sobotni dzień :).Pozdrawiam Wszystkie domowe skrzaty :haha:szczególnie @Mirelka1965@1bozka,@lucyna.beata ,które o mnie pamiętają ;):cmok:.Przeczytałam,że Wszyscy dziki seks ze swoimi niuniusiami uprawiają a ja na podstawach się zatrzymałam to wolałam się nie odzywać :$:smutek:bo nie ma się czym pochwalić no i  kręgosłup muszę oszczędzać ;):haha:.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaski z Wami , trochę smutne, bo Koleżanka zachorowała . Wiem jak to jest, bo przechodziłam takie choróbsko w tym roku i to w pracy. Te syropy domowe przynosiły mi ulgę, ale swoje musiałam „ odszczekać”. Wierzę, że Afryką szybko to pokona, bo ona młoda dziołcha :love:. Dobrego dnia życzę wszystkim  

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Robaczki i chyrlaczki miłego dnia życzę. Pogoda jaka jesr każdy widzi, u mnie kiepska to może ominą mnie odwiedziny na cmentarzu. :haha:

Psa tutaj nie ma więc niedługo normalny obiadek. :szydera: Rybka dzisiaj. 

Niedługo zaświeci słoneczko!!!:hura:

Screenshot_20180707-112330.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry Wszystkim

A ja sie musze własnie poskarżyć.Wczoraj przez własna głupotę skręciłem sobie staw skokowy.Zamiast trzymac się zasady jak coś leci to niech leci,do góry przecież nie poleci to ja durny prawa fizyki naginać chciałem.

No trudno.Kontuzja to jeszcze nie koniec świata.Gorzej że mam Pdp do transferu.Dzis jednak jak sobie Pdp postanowi "usiaść" zanim bedzie miał na czym to niech sobie siada.:haha: Drugiej stopy nie zaryzykuję :szydera:

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, INEZ napisał:

:cześć: witam Wszystkich w ten uroczy sobotni dzień :).Pozdrawiam Wszystkie domowe skrzaty :haha:szczególnie @Mirelka1965@1bozka,@lucyna.beata ,które o mnie pamiętają ;):cmok:.Przeczytałam,że Wszyscy dziki seks ze swoimi niuniusiami uprawiają a ja na podstawach się zatrzymałam to wolałam się nie odzywać :$:smutek:bo nie ma się czym pochwalić no i  kręgosłup muszę oszczędzać ;):haha:.

powiedz gdzie byłaś jak Cie nie było:cześć:sexem .tzn kręgosłupem sie nie martw..tzn a moze matrw...sama nie wiem

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ORIM napisał:

Dzien dobry Wszystkim

A ja sie musze własnie poskarżyć.Wczoraj przez własna głupotę skręciłem sobie staw skokowy.Zamiast trzymac się zasady jak coś leci to niech leci,do góry przecież nie poleci to ja durny prawa fizyki naginać chciałem.

No trudno.Kontuzja to jeszcze nie koniec świata.Gorzej że mam Pdp do transferu.Dzis jednak jak sobie Pdp postanowi "usiaść" zanim bedzie miał na czym to niech sobie siada.:haha: Drugiej stopy nie zaryzykuję :szydera:

Współczuje ja do tej pory mam problem z kostką. A to juz 2 miesiące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, 1bozka napisał:

powiedz gdzie byłaś jak Cie nie było:cześć:sexem .tzn kręgosłupem sie nie martw..tzn a moze matrw...sama nie wiem

Na odwyku :$ od cywilizacji .A tak na serio to porwali mnie piraci z Karaibów ale wypuścili bo stwierdzili ,że zbyt drogo ich moje utrzymanie kosztuje no i na okup perspektyw brak .A na prawdę musiałam sobie pewne sprawy przemyśleć i trochę mi to zajęło ;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Robaczki i chyrlaczki miłego dnia życzę. Pogoda jaka jesr każdy widzi, u mnie kiepska to może ominą mnie odwiedziny na cmentarzu. :haha:

Psa tutaj nie ma więc niedługo normalny obiadek. :szydera: Rybka dzisiaj. 

Ty to chyba większość czasu na cmentarzu spędzasz:cool:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, LACH napisał:

Wiesz co robić... . Ocet z wodą, okład, łapa w górę i nie brykaj!!!.:szydera::tak2::szydera: i nie się ślajaj :hura:

A ze ślajaj to też u mnie ciekawie :szydera:.Dowiaduje sie,że z kimś sie umówiłem ale jestem jedyna osoba która nie wie z kim,kiedy i gdzie sie umówiłem.

Zawsze jak fajna impreza gdzie jestem "głównym bohaterem" to ja sie nie załapię :szydera:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ORIM napisał:

A ze ślajaj to też u mnie ciekawie :szydera:.Dowiaduje sie,że z kimś sie umówiłem ale jestem jedyna osoba która nie wie z kim,kiedy i gdzie sie umówiłem.

Zawsze jak fajna impreza gdzie jestem "głównym bohaterem" to ja sie nie załapię :szydera:

Rachunek przerzuć na tego drugiego

 :szydera::hura::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ORIM napisał:

A ze ślajaj to też u mnie ciekawie :szydera:.Dowiaduje sie,że z kimś sie umówiłem ale jestem jedyna osoba która nie wie z kim,kiedy i gdzie sie umówiłem.

Zawsze jak fajna impreza gdzie jestem "głównym bohaterem" to ja sie nie załapię :szydera:

Ze mną jeszcze się nie umówiłeś ....to tak dla przypomnienia ...jakby Cię pamięć zawiodła ....Kuźwa ...zawsze mówiłam ( pisałam ) , że  dobry z Ciebie rwiarz ...ze znakiem jakości.... Q :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, ORIM napisał:

Dzieki

PS.

może Ci sie wydawało ale " tam" nie ma kostki :haha:a dwa miesiace to normalka.Zwykłe zlecenie :szydera: 

:haha::haha:a to ja nie wiedziałam ze to.....           "tam".   masz problem :trele: tam przyznaje racje nie masz kostki..:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ze mną jeszcze się nie umówiłeś ....to tak dla przypomnienia ...jakby Cię pamięć zawiodła ....Kuźwa ...zawsze mówiłam ( pisałam ) , że  dobry z Ciebie rwiarz ...ze znakiem jakości.... Q :szydera:

:haha:Baśka Baśka ..skąd Wy sie tak dobrze znacie...:trele:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...