Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

23 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

A bembenki Cię nie bolą od tej zawiści? 

Oraz dzień dobry Baśko. Dasz mi lajka? I komenta? No bo kilka godzin mnie tu nie było jednak:haha:

Ja ci dam komenta...tylko jakiego chcesz? :haha: A na więcej lajków nie licz....do tego posta, bo limit wyczerpałaś :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

A bembenki Cię nie bolą od tej zawiści? 

Oraz dzień dobry Baśko. Dasz mi lajka? I komenta? No bo kilka godzin mnie tu nie było jednak:haha:

Bembenki mnie nie bolom ...ino bembenek mi marsza gra :szydera:

oraz ; dzień dobry

oraz : miło Cię widzieć ....ależ długo dzisiaj spałaś , czy jaki sosna ....Ci się trafił . Jak ślepej kurze ziarno . O ...już mam powód do zawiści :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli wyrastam na specjalistkę od kupy. Najpierw rozmawiamy teoretycznie, potem są "zajęcia praktyczne" a na końcu muszę zameldować efekty tychże. Dziś zaproponowałam, że zrobię zdjęcie i pokażę, ale usłyszałam "a fe" :szydera:. Mnie tu już nic nie zdziwi. Jeszcze miesiąc i troszkę mi został, a potem pewnie będę się z tego śmiać? 

  • Lubię to 8
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, aniao napisał:

Powoli wyrastam na specjalistkę od kupy. Najpierw rozmawiamy teoretycznie, potem są "zajęcia praktyczne" a na końcu muszę zameldować efekty tychże. Dziś zaproponowałam, że zrobię zdjęcie i pokażę, ale usłyszałam "a fe" :szydera:. Mnie tu już nic nie zdziwi. Jeszcze miesiąc i troszkę mi został, a potem pewnie będę się z tego śmiać? 

Kupologia stosowana. "Twoje" gówno żyje i co w nim mieszka... O matko bosko czynstochowsko! :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, aniao napisał:

Powoli wyrastam na specjalistkę od kupy. Najpierw rozmawiamy teoretycznie, potem są "zajęcia praktyczne" a na końcu muszę zameldować efekty tychże. Dziś zaproponowałam, że zrobię zdjęcie i pokażę, ale usłyszałam "a fe" :szydera:. Mnie tu już nic nie zdziwi. Jeszcze miesiąc i troszkę mi został, a potem pewnie będę się z tego śmiać? 

Ja już to kiedyś przerabiałam ,:tak2: komentowałam 2 sztuki pomidorków koctailowych a ile śmiechu przy tym było:szydera: bo zawsze kupa byla owocem albo warzywem:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NNNdanuta wczorajszy dzień u brata to jak w filmie ,wszystkie straże postawione na nogi ,a dziadzio nie winnie sobie spacerował, dobrze ,że koniec dobry:dobrze: mi raz babcia po cichaczu zwiała sobie sama z rolatorem ,ulice przelecialam wszystkie i nie ma, ale za murowanym płotem warsztat samochodowy i tam babcia flirtowała z panami:haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, aniao napisał:

Powoli wyrastam na specjalistkę od kupy. Najpierw rozmawiamy teoretycznie, potem są "zajęcia praktyczne" a na końcu muszę zameldować efekty tychże. Dziś zaproponowałam, że zrobię zdjęcie i pokażę, ale usłyszałam "a fe" :szydera:. Mnie tu już nic nie zdziwi. Jeszcze miesiąc i troszkę mi został, a potem pewnie będę się z tego śmiać? 

Już bardziej branżowo nie mogłaś trafić :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Joy napisał:

Dzień dobry :) 

 

Witaj ,witaj @Joy  :cmok: otwieram forum a tam same jaśniutkie i kolorowe awatarki no i gębucha zadowolona,:serce:  i wczoraj  @violka się pięknie postarała :cmok: powinna na wybieg pięknych dziewczyn wyskoczyć a nie do Anielicy,schowana w 4 scianach:szydera:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Blondi napisał:

Witaj ,witaj @Joy  :cmok: otwieram forum a tam same jaśniutkie i kolorowe awatarki no i gębucha zadowolona,:serce:  i wczoraj  @violka się pięknie postarała :cmok: powinna na wybieg pięknych dziewczyn wyskoczyć a nie do Anielicy,schowana w 4 scianach:szydera:

Blondi Ty słodziaku:cmok:

Macie z Violką dużo wspólnego,obie młode drobniutkie śliczne blondaski:tak2:Szczęściary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

:tak: grzeczna masz być ,od rana dzisiaj Ciebie nosi,:szydera: :oklaski: zaraz biorę się za szykowanie żarła dla nas i sąsiadów,, już mnie coś śśie w żołądku , 

Ja też muszę coś machnąć,bo obiecałam,że brak obiadu zrekompensuję dobrą kolacją.Tylko tak mi się nie chce:szydera: strasznie gorąco i duszno jest u nas:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Joy napisał:

Ja też muszę coś machnąć,bo obiecałam,że brak obiadu zrekompensuję dobrą kolacją.Tylko tak mi się nie chce:szydera: strasznie gorąco i duszno jest u nas:(

Pogoda u mnie podobna, strach na taras nos wystawić, w domu jest ok!  już teraz zgłodniałam na maxa, piszemy o żarciu i już lecę bigos grzać,,:szydera: kupilam wczoraj boczek wędzony w plastrach i taki słony , niech go ,,a chciałam zawinąc śliwki wędzone w niego i podsmażyć ,ale jak sobie wczoraj zrobiłam i czulam tylko sól, to pomysl poleciał teges,, jak nic do poskarżyjek, ale już za pózno,,:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Opiekunkowo, jak miło Was widzieć :)! I w takiej świetnej formie!

Kultura, oczywiście przez wielkie ka, ku, ti, czy z innej litery na m, poza tym profesjonalizm w każdym calu i milimetrze fachowości opiekunkowej :d. O bojowniczkach walki z gó.., ooo, z kupą nie wspomnę, chwała bohaterkom!

Trochę odpadłam, ale kocham Was nieustająco i też wolę golonkę, a jeszcze lepiej Wammerl z Weissbierem do kupy :d

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Wstałam :oklaski: Ale za robotę brać mi się nie chce...do śniadania przynajmniej :szydera: Odrobiłam już dzisiaj zaległości klepalne w trakcie siorbania kawuni....i muszę powiedzieć, że płodni jesteście :szydera: Ale jakieś przyjemności trzeba mieć w życiu...wy z pisania, a ja z czytania :szydera:  Zatem, jako i wy 1968884988_dziedobryruchomegapienie.gif.1d0861fa83755e2e5bfef857f5ad5302.gif , więc pozostaje mi życzyć miłego i chłodnego dnia :oklaski: 

@Mirelka1965:d i co marmolisz pod nosem

i glotzasz:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, salazar napisał:

Dzień dobry Opiekunkowo, jak miło Was widzieć :)! I w takiej świetnej formie!

Kultura, oczywiście przez wielkie ka, ku, ti, czy z innej litery na m, poza tym profesjonalizm w każdym calu i milimetrze fachowości opiekunkowej :d. O bojowniczkach walki z gó.., ooo, z kupą nie wspomnę, chwała bohaterkom!

Trochę odpadłam, ale kocham Was nieustająco i też wolę golonkę, a jeszcze lepiej Wammerl z Weissbierem do kupy :d

 

To chwała bohaterkom to trochę o mnie? Tylko czy to aby na pewno komplement????? Ktoś napisał, że jest nas legion. Ja myslę, że takie dyskusje toczą się jak Niemcy długie i szerokie . Dla mnie to jest tak egzotyczne, bo pod koniec szóstego roku "kariery" po raz pierwszy mam z tym do czynienia. Jutro się będzie działo. Jedziemy do Fußpflege. Razem. Jedno wiem na pewno. Nigdy więcej roboty z samochodem, a i "jaśniepaństwo" będę omijać szerokim łukiem. Codziennie muszę tłumaczyć dlaczego nie pojedziemy do restauracji na spotkanie z Frau X,Y czy Z. Albo przynajmniej na wycieczkę. A mnie cierpnie skóra jak pomyślę o wsiadaniu i wysiadaniu z auta. Pojedziemy tylko tam, gdzie jest konieczne. Resztę niech robi kto inny. Nawet nie mam kogo zapytać, czy te fajfy to na serio czy tylko zwidy chorej głowy. "Królowa Stelli" jest dla mnie ciut niewiarygodna. Taka trochę z gatunku samochwała , więc pytać nie chcę. Zrobię po swojemu i git. 

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...