Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, lucyna.beata napisał:

na pochwaly zawsze dobry czas...

mojemu mlodszemu jeszcze troche do obrony zostalo - wrzesien..obstawiam ze bedziemy pili ...dobrze urlop bede miala:haha:

Trzymam kciuki i życzę samej radości dla jego mamy :tak2:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lucyna.beata napisał:

na pochwaly zawsze dobry czas...

mojemu mlodszemu jeszcze troche do obrony zostalo - wrzesien..obstawiam ze bedziemy pili ...dobrze urlop bede miala:haha:

Mój już obroniony :)

Teraz jest w trakcie nowego projektu. Zapowiedział że mam zabrać swój strój do ćwiczeń :szok:.

Ale,,bede "miała urlop :szok::haha:.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Barbara48 napisał:

Mój już obroniony :)

Teraz jest w trakcie nowego projektu. Zapowiedział że mam zabrać swój strój do ćwiczeń :szok:.

Ale,,bede "miała urlop :szok::haha:.

Oj będzie bal!!! I ciesz się jak najdłużej!!!

Gratulacje

:cześć2:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Barbara48 napisał:

Mój już obroniony :)

Teraz jest w trakcie nowego projektu. Zapowiedział że mam zabrać swój strój do ćwiczeń :szok:.

Ale,,bede "miała urlop :szok::haha:.

awf??

piotr tzn mlodszy nie wyrobil praktyk...musial frycowe zaplacic bo nie zdazyl z terminem...praca szkola, dziewczyna przeprowadzka...tzw zycie...tak go pochlonelo ze..jest lzejszy o pare stowek..

tego starszego nie moge za to do zlozenia pracy namowic...wzial rok temu dziekanke na ostatnim semstrze i doooopa

wrrrr:przekleństwa:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

awf??

piotr tzn mlodszy nie wyrobil praktyk...musial frycowe zaplacic bo nie zdazyl z terminem...praca szkola, dziewczyna przeprowadzka...tzw zycie...tak go pochlonelo ze..jest lzejszy o pare stowek..

tego starszego nie moge za to do zlozenia pracy namowic...wzial rok temu dziekanke na ostatnim semstrze i doooopa

wrrrr:przekleństwa:

Musi dojrzeć do tego. Bedzie dobrze. 

Mojemu też zeszło :szydera:

Za to obrona na 5 

Edytowane przez Barbara48
  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, lucyna.beata napisał:

poranek byl pochmurny wrecz zimny...z nadzieja patrzylam na niebo i juz myslalam ze lunie w koncu bo tu sucho jest...trawa wypalona i liscie zaczynaja juz opadac...masakra...i teraz co widze??? sloneczko wylazlo....zapowiada sie noc ciepla ...szkoda ze nie na plazy...:haha:...te nocne waraictwa...

w tv juz zapowiadaja ...na plusie jutro  w ciagu dnia 33stopnie..

 

 

 

Qurcze gdzie Ty jesteś? U mnie od kilku dni pada a właściwie leje :( i zimno ok 15.Zamieniam miejscówkę na Twoją:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, lucyna.beata napisał:

awf??

piotr tzn mlodszy nie wyrobil praktyk...musial frycowe zaplacic bo nie zdazyl z terminem...praca szkola, dziewczyna przeprowadzka...tzw zycie...tak go pochlonelo ze..jest lzejszy o pare stowek..

tego starszego nie moge za to do zlozenia pracy namowic...wzial rok temu dziekanke na ostatnim semstrze i doooopa

wrrrr:przekleństwa:

dziekanka to urlop :d to gdzie go do roboty gonisz :haha:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LACH napisał:

Podzielę z Wami się radosną informacją, że mój syn dostał się do wymarzonego liceum. Serwery dziś padły.

 :hura::telefon::hura:

Gratki dla syna.Jak to miło się czyta,że ktoś ma cel i udaje mu się go zrealizować:tak2:.Super :) Syn szczęśliwy a Tata dumny:tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lucyna.beata napisał:

ale wiesz ze my mamusie chcialybysmy zeby nasze dzieciaki itd...

bedzie dobrze :haha:

Ja nigdy nie chciałam. Ja tylko dopingowałam :hura:

Było i jest dobrze, a będzie wspaniale.

I bez tych uśmiszków........będzie cudownie :hura:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...