Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, eugenia1 napisał:

Witam o poranku. Podjesień już. Za oknem cisza, ptaki odleciały tylko sroka skrzeczy.Nawet na rynku w Norymberdze pusto wczoraj było. Żadnych turystów, żadnych imprez a tak tłumnie było przez całe lato. Podjesień.Pochmurno i ma padać do środy Ale ja się cieszę bo zostało mi dwa tygodnie z wąsem do końca zlecenia.Uffff...... Jakoś tak mi się ciągnęłoJestem u małżeństwa . Pan niedowidzący i Pani demencyjna. Oboje fit .Dbają o siebie sami. Pan bardzo dba o żonę.Co tam, urlop się zbliża.

Jezu jak się cieszę
Z tych króciutkich wskrzeszeń
Kiedy pełną kieszeń znowu mam
Znowu mogę myśleć
Trochę jakby ściślej
I wymyślać śmiało nowy plan

I pięknie jest
Nieskromnie bardzo jest (Klaus Mitffoch)  .                                                                                         Zobaczmy więc co przyniesie nowy tydzień. Kawę w rękę:kawa: i do pracy.Życzę wszystkim samych pozytywnych zdarzeń.

Też się cieszę z tych króciutko zaleceń. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :cmok: czy te quzwa goscie się nie skończą?  pojechali wczoraj a on dzisiaj jest rano:szok: dzień do doopy, ale mój S tak nadskakiwał śniadanko i a potem drugie śniadanko, dobrze ,ze mnie to nie dotyczyło, lubię gosci i to bardzo, ale nie takich :przekleństwa: może facet jest ok! ale jego dama to stara baba, smutna baba, wiekowo ode mnie 1 rok starsza, ale zapędy babuni,:szydera: nie dla mnie takie towarzystwo,:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lenia mam. Dwa dni wolnego a ja tylko byłam wczoraj na flomarku i dzisiaj w sklepie. Nie chciało mi się tyłka ruszyć by coś ciekawego zobaczyć albo pozwiedzać. A takie miałam ambitne plany żeby co tydzień coś pozwiedzać :haha:

Byle do października bo chce sobie wziąć wolne za nadgodziny i pojechać do domku. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Ja mam kapryfolium w ogrodzie....i jak romantycznie brzmi...no i pachnie :szydera: A to zwykły wiciokrzew :szydera:

W listopadzie , ubiegłego roku , kiedy podczas urlopu zmuszona byłam wycierać ludzkie kąty ( remont ...wrrrr ) i akuratnie byłam u pierworodnego to za tę mimozę - nawłoć musiałam się wykładów nasłuchać . Przekwitnięte i już paskudne były , ale co się nasłuchałam to nikt mi nie odbierze :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

W listopadzie , ubiegłego roku , kiedy podczas urlopu zmuszona byłam wycierać ludzkie kąty ( remont ...wrrrr ) i akuratnie byłam u pierworodnego to za tę mimozę - nawłoć musiałam się wykładów nasłuchać . Przekwitnięte i już paskudne były , ale co się nasłuchałam to nikt mi nie odbierze :haha:

No co....listopad...jesień...mimozy...kwękanie...samo życie :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...