Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Heidi napisał:

Witajcie starzy kochani przyjaciele i wszyscy nowi na tym składzie .  

Co ja tu czytam?? Wesoło macie jak zawsze, miło i przytulnie. Chcę  wrócić  do Was,  a jeszcze nie mogę :mur:. Rozmawiam przez sen po niemiecku, myślę po niemiecku,  tylko prać po niemiecku nie mogę,  bo proszki lepszego sortu już "wyszły". Fobia szukania zleceń  mnie dopadła,  pomimo,  że sprawy w PL mocno mnie za nogi trzymają.  Hm... , a może to są betonowe buty:szydera:

 

 

 

Nienormalna :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Za to Ciebie kocham:serce:

Sama siebie nie poznaję.  Metamorfoza w branży :Opieka, to  nasze skrzywienie zawodowe.  Pytanie: czy to uznane może być jako choroba zawodowa i czy jest  za to dodatek do emerytury?

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Heidi napisał:

Witajcie starzy kochani przyjaciele i wszyscy nowi na tym składzie .  

Co ja tu czytam?? Wesoło macie jak zawsze, miło i przytulnie. Chcę  wrócić  do Was,  a jeszcze nie mogę :mur:. Rozmawiam przez sen po niemiecku, myślę po niemiecku,  tylko prać po niemiecku nie mogę,  bo proszki lepszego sortu już "wyszły". Fobia szukania zleceń  mnie dopadła,  pomimo,  że sprawy w PL mocno mnie za nogi trzymają.  Hm... , a może to są betonowe buty:szydera:

 

 

 

Przywitałabym się czule i z radością , ale tego nie zrobię , bo mam focha :pejcz:

Jak długo można przytulać się do Krokodyla ? O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Heidi napisał:

Witajcie starzy kochani przyjaciele i wszyscy nowi na tym składzie .  

Co ja tu czytam?? Wesoło macie jak zawsze, miło i przytulnie. Chcę  wrócić  do Was,  a jeszcze nie mogę :mur:. Rozmawiam przez sen po niemiecku, myślę po niemiecku,  tylko prać po niemiecku nie mogę,  bo proszki lepszego sortu już "wyszły". Fobia szukania zleceń  mnie dopadła,  pomimo,  że sprawy w PL mocno mnie za nogi trzymają.  Hm... , a może to są betonowe buty:szydera:

Znaczy się betonowa mafia jakaś cię dopadła :szydera: Fajnie, że jesteś z nami...choć na krótko :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Heidi napisał:

Sama siebie nie poznaję.  Metamorfoza w branży :Opieka, to  nasze skrzywienie zawodowe.  Pytanie: czy to uznane może być jako choroba zawodowa i czy jest  za to dodatek do emerytury?

Żółtych papierów za to nie dają....ale może jakieś żółte kalendarze się zdarzą na ścieżce kariery? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Przywitałabym się czule i z radością , ale tego nie zrobię , bo mam focha :pejcz:

Jak długo można przytulać się do Krokodyla ? O.o

@Violka : oj można,  można :p, tym bardziej,  że w  miejskim domu bywa  ok. 2 godzin dziennie :szydera:.  Odlicz wejścia do garażu,  do  łazienki,  do lodówki :haha:,  sprawdzenia  tv prognozy pogody na wszystkich kanałach, kontrola politycznych zagrywek.  Reszta to czas dla mnie :mur:.  Co ja tu robię? Kto to wie?

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, violka napisał:

Przywitałabym się czule i z radością , ale tego nie zrobię , bo mam focha :pejcz:

Jak długo można przytulać się do Krokodyla ? O.o

On się chyba w Pytona zamienił :haha: A ten....jak się obwinie...jak ściśnie..tak i nie puści za szybko....żywcem pożre i fini...tyle @Heidi widzieli :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

@Violka : oj można,  można :p, tym bardziej,  że w  miejskim domu bywa  ok. 2 godzin dziennie :szydera:.  Odlicz wejścia do garażu,  do  łazienki,  do lodówki :haha:,  sprawdzenia  tv prognozy pogody na wszystkich kanałach, kontrola politycznych zagrywek.  Reszta to czas dla mnie :mur:.  Co ja tu robię? Kto to wie?

:grzmotnąć: a w doopie z takim  krokodylem:przekleństwa:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

@Violka : oj można,  można :p, tym bardziej,  że w  miejskim domu bywa  ok. 2 godzin dziennie :szydera:.  Odlicz wejścia do garażu,  do  łazienki,  do lodówki :haha:,  sprawdzenia  tv prognozy pogody na wszystkich kanałach, kontrola politycznych zagrywek.  Reszta to czas dla mnie :mur:.  Co ja tu robię? Kto to wie?

Jesteśmy zawsze w określonym miejscu, w określonym czasie i w określonym celu...tylko los/karma/kismet/Bóg zapomnieli powiedzieć po co :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...