Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam witam szanowne grono forumowe:oklaski::cmok: nic się nie dzieje , cisza na calej lini, nawet szaleć mi się nie chce:tak2: opadłam chyba z sił, ale muszę trochę nabrać bo jeszcze dzisiaj mnie czeka impreza muzyczna i fajerwerki,,normalnie mam dzidzię w domu,co to musi wszystko zobaczyć,nie usiedzi tyłkiem w jednym miejscu ,tylko tak będzie latać jak ze sraczką:szydera: ale może lunie i będzie po problemie,,:hura:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Patrycja781 napisał:

Mój PDP przed chwilą "odszedł"...Ciężko trochę.Na prośbę rodziny zostaję do końca"turnusu"...

:( trzymaj się,,atmosfera nie będzie fajna, babci będzie razniej jak zostaniesz, co chwila pisze któras z opiekunek,,że PDP odszedł, 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a tak se wpadłam zobaczyć co między ludźmi słychać. Tu szaro, buro i ponuro. Dobrą wiadomością jest to, że za niecałą godzinę obalam się do wyrka. Z czytnikjem:oklaski:

Kurna chata-właśnie przyszedł synuś. Na szczęście pora kolacji minęła. Pierdziu, o 20:55 ładnie się pożegnam! Nie ma to, tamto:tak2:

Edytowane przez BabaJagusia
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Może być i białe , ale Ty młodsza , więc będziesz mnie prosiła . Chamem nie jestem ...damie nie odmówię :haha:

Normalnie rzeczpospolita babska dzisiaj :szydera: A niech tam.....czyli....panie proszą panie :szydera: A chachary żyją :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...