Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, emma napisał:

17 godzin jazdy - Szacunek :oklaski:

A kierowca busika z uśmiechem na twarzy rozwiózł jeszcze kilka paczek, po czym udał się na zasłużony czterogodzinny odpoczynek w apartamencie na tylnym siedzeniu. Wypoczęty i radosny ruszył w drogę powrotną wioząc i zabawiając rozmową kolejnych pasażerów. Już po 48h wróci, miejmy nadzieję na łono rodziny, a po długim, całodniowym urlopie poprowadzi swego rączego, dziewięcioosobowego rumaka na powrót w kierunku Niemiec.

Gód myrning.

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, emma napisał:

17 godzin jazdy - Szacunek :oklaski:

Nooo...należy mi się . Szacunek oczywiście xd

Nie miałabym żalu , gdyby to rozwożenie ludzi tak długo trwało , ale kuźwa zbaczenie z drogo po 100 i ponad km tylko z paczką lub po nią ?! Niech sobie rozwożą po odstawieniu , czy zabraniu ludzi . Na razie nic nie będę się odzywać , bo nigdy nie wiadomo , czy na tę busiarnię nie trafię , ale jak będę zamawiała powrotnego busa powiem tym swoim , że jeżeli nie pasuje im jazda w moim kierunku to niech mnie wcześniej powiadomią , wtedy sama zadecyduję , czy jechać z tamtymi , czy szukać sobie na cito coś innego . Jeżeli mam płakać , narzekać to mogę na samą siebie ....nie muszę na innych . O przekazaniu innej firmie przewozowej powiadomili mnie wieczorem , przed wyjazdem i to nie słownie , tylko sms-em . Było , minęło , ale dotarłam i spokój ...ździebko mnie tylko jeszcze wewnątrz telepie :haha:W sumie powinnam być zadowolona , bo nie przeszkadzałam zmienniczce , nie musiałam opitalać , czy podśmiewać się z niej , że tak cudne kwiatuszki posadziła na tarasie ....oczywiście za własne , ciężko zapracowane ojrasy zakupione xd Mnie tam rybka ...nie moje małpy , nie mój cyrk ....lubi tak to niech kupuje ...moja kieszeń nie ucierpi xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo halo

kawa na laweczce na plazy wypita w towarzystwie mew, szumu fal...BOSKO...w sumie chyba takie zlecenie by mi odpowiadalo..przynajmniej latem....zima byloby tu mega pusto i cicho..

zajebiaszczty jest fakt  mozliwosci pojscia na plaze w pizamie .....mega odlot..

spacerowo rowniez bylo cudnie wiec powiedzmy ze poranny trening ciala i umyslu zaliczony

zycze spokojnego dnia 

 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomas1965  oczywiście , że tak ! Nawet na krótkich przystankach typu : papieros-siku ( obowiązkowo  w takiej kolejności ...o ile o mnie biega xd) poganiał nas , pospieszał , bo ....już jesteśmy spóźnieni ! Jeżeli po mnie był po 4-tej rano ...w busie siedziała pasażerka z Bełchatowa , ale , która z racji , że nie jeżdżą w jej kierunku musiała dotrzeć do mojego miasta i czekała na którejś ze  stacji paliw ....W takim wypadku on musiał ...nie ma bata , że inaczej ...wsiąść do busika dobrą godzinę wcześniej . W mało co a świętym mieście Licheń nie mieszka , tylko firma ma tam swoją siedzibę. Szacun (??? ) dla niego , bo umawiał się z kolegą , że będzie u niego po 22-ej i tam będzie spał ..... Z dzisiejszymi pasażerami umawiał się na bardzo wczesne godziny poranne ....i znów dookoła Macieju . Musi potrafi szybciorem wypoczywać :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, INEZ napisał:

@❤️Wenusia ❤️ jak ślicznie dzisiaj wyglądasz w tej żółtej stylizacji :cmok:

Dzień dobry witam się poranne w ten uroczy niedzielny, sierpniowy poranek. Słoneczko już dość mocno przygrzewa według prognoz coś koło 30 stopni ma być. 

Miłej niedzieli :)

@INEZ Witaj kochana i dziękuję z żółtego mam tylko bikini :haha: lubię ale nie noszę, za to biały, czarny i niebieski ci u mnie dostatek :hura:

Pięknej niedzieli również życzę, wiatru w skrzydła i do przodu lecimy moja Pani :hura:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, lucinda napisał:

halo halo

kawa na laweczce na plazy wypita w towarzystwie mew, szumu fal...BOSKO...w sumie chyba takie zlecenie by mi odpowiadalo..przynajmniej latem....zima byloby tu mega pusto i cicho..

zajebiaszczty jest fakt  mozliwosci pojscia na plaze w pizamie .....mega odlot..

spacerowo rowniez bylo cudnie wiec powiedzmy ze poranny trening ciala i umyslu zaliczony

zycze spokojnego dnia 

 

Supcio, fajne klimacik, ja za  4 dni poczuje morza szum, ptaków śpiew, będąc na swojej plaży w domu :hura:

Miłego dnia życzę

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BabaJagusia napisał:

Witam się z Wami zarobiona po pacy:przepiórka zrobiona i powiększona, śniadanie zjedzone, prasówka zrobiona. Jeszcze tylko forum odpracuję i niedzielę czas rozpocząć. 

                      Słońca w serduchach :cmok:

Dziekuski i wzajemnie

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Maria Jolanta napisał:

A ja kolejny dzień wstałam rozbita. Nie służy mi długi sen, muszę zegarek nastawiać. Nic to, będzie więcej wolnego. :szydera:

Ja bym dzisiaj chętnie pospała dłużej , ale zmienniczka uprzedziła mnie , że muss Jadzię o 8-ej doprowadzać do stanu oglądalności publicznej ...Jadzia około 8-ej woła o oporządzenie jej ...Kuźwa , chyba mnie się boi , działam na nią usypiająco , bo już 9-ta a Jadziutka chrapie aż ściany falują i tynk z nich spada :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Tak qwa  ....od razu o rękę chce Cię prosić :haha:Wybij se to z rozczochranej ...maleńka :haha:

Jakie Ty skojarzenia masz, to ja wiem, ale mnie nie wkrecaj:haha:

Widzisz przeciez, ze kolezanka szuka kolezanki na gwalt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nooo...należy mi się . Szacunek oczywiście xd

Nie miałabym żalu , gdyby to rozwożenie ludzi tak długo trwało , ale kuźwa zbaczenie z drogo po 100 i ponad km tylko z paczką lub po nią ?! Niech sobie rozwożą po odstawieniu , czy zabraniu ludzi . Na razie nic nie będę się odzywać , bo nigdy nie wiadomo , czy na tę busiarnię nie trafię , ale jak będę zamawiała powrotnego busa powiem tym swoim , że jeżeli nie pasuje im jazda w moim kierunku to niech mnie wcześniej powiadomią , wtedy sama zadecyduję , czy jechać z tamtymi , czy szukać sobie na cito coś innego . Jeżeli mam płakać , narzekać to mogę na samą siebie ....nie muszę na innych . O przekazaniu innej firmie przewozowej powiadomili mnie wieczorem , przed wyjazdem i to nie słownie , tylko sms-em . Było , minęło , ale dotarłam i spokój ...ździebko mnie tylko jeszcze wewnątrz telepie :haha:W sumie powinnam być zadowolona , bo nie przeszkadzałam zmienniczce , nie musiałam opitalać , czy podśmiewać się z niej , że tak cudne kwiatuszki posadziła na tarasie ....oczywiście za własne , ciężko zapracowane ojrasy zakupione xd Mnie tam rybka ...nie moje małpy , nie mój cyrk ....lubi tak to niech kupuje ...moja kieszeń nie ucierpi xd

Przez te kwiatuszki , to ja będę miała stresa do samego zjazdu .. Kilka dni temu , mszyce zjadły zakupionego przez zmienniczkę kwiatka w kuchni , a wczoraj na tarasie zauważyłam , że diabelska wichura złamała słonecznik . Może nie rozpaczałabym tak bardzo , ale już dwie osoby z Anielicy rodziny poinformowały mnie , że zmienniczka strasznie bała się , czy utrzymam jej kwiatki przy życiu . A tu dopa :haha:Zostało jeszcze kilka do uratowania mojego honoru i mam nadzieję , że żadne robactwo , czy inny kataklizm nie nawiedzi tarasu :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, BabaJagusia napisał:

@Maria Jolanta  a może znowu odwiedziny? . Przyjrzyj się diecie-w sensie samopoczucie. Trzymaj się:cmok:

Zawsze tak miałam że długi sen kończył się bólem głowy. Widocznie nie nadaje się do tego by tylko leżeć i pachnieć :haha:

Może we wrześniu..,.. teraz już mam zaplanowany wyjazd a i trochę obijania się po tutejszych okolicach by się przydało. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, hawana napisał:

@Baśka powtarzająca się znam te gadziny z moherowej Mekki. Na moj teren tez nie jeżdżą, ale w drodze powrotnej zboczyc nie ma problemu :haha:

Tylko boss zgrywa wazniaka.

Obrabiali Wielkopolskę ...Kalisz , Jarocin , Ostrów Wielkopolski . I to kurwancja jeżdżenie po te paczki ...rozwożenie ich , jakby to one priorytetem były ....a my , ludzie gdzieś tam na końcu tego łańcucha przewozowego . Większość pasażerów to ich stali klienci , nie znający innych przewozówek . Zdziwieni byli jak powiedziałam , że najdłużej taką drogę pokonywaliśmy w 13 godzin . Dla kobitek z którymi gadałam było to nie do uwierzenia , że tak szybko , że dwie godziny i ponad dwie wcześniej są przesiadki przed granicą . No i co se mogłam podskakiwać jak wszystkim było super , tylko ja jakaś przesmrodna ?>:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

@violka piwiedz że kwiatki ciebie nie lubią i masz do nich zła rękę. I to dziwne że nie ma większych strat. :szydera:

Chcesz w łeb ? :grzmotnąć:

Moje osobiste kwiatki kochają mnie bardzo :p tylko tym cudzym pod moją opieką przytrafiają się jakieś nieszczęścia :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...