Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Afryka napisał:

A ja po plotach z Margeritką , okraszonych małym co nieco .:haha:... nie,nie zeżarłyśmy wszystkiego .

IMG_20180705_182421_910.JPG

Zaręczam jak tu siedzę, że pychotka  :dobrze:. A tam w śodku, to jeszcze inne owoce były .Wszystkiego nie zeżarłyśmy, ale bez dokładki nie obeszło się. A ta Afryka, to taka Gospocha, że cho, cho

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Maria Jolanta napisał:

 Wszyscy się spotykają, smakołyki zajadają a tylko ode mnie wszyscy wieją. :haha:

No też tego nie rozumiem ...Blondyna jak się patrzy ...Powloczyste spojrzenie ...rzęsy jak firanki ...może tylko nosek nie upudrowany ....blady zdziebenko ...ale ogólnie ...bardzo gut ...I czemu branie niby masz ....ino wzięcia brak :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Margaritka napisał:

Zaręczam jak tu siedzę, że pychotka  :dobrze:. A tam w śodku, to jeszcze inne owoce były .Wszystkiego nie zeżarłyśmy, ale bez dokładki nie obeszło się. A ta Afryka, to taka Gospocha, że cho, cho

A ja zaręczam,że zawsze tak nie będzie ... znaczy się ciacho .:haha::cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

No też tego nie rozumiem ...Blondyna jak się patrzy ...Powloczyste spojrzenie ...rzęsy jak firanki ...może tylko nosek nie upudrowany ....blady zdziebenko ...ale ogólnie ...bardzo gut ...I czemu branie niby masz ....ino wzięcia brak :|

Raczej za dużo pudru dałam. :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A wezta się do roboty ...Urlopowiczki jedne ...Afrykańska na robotach jest i jeszcze ma dla nygusow strawy przyrządzać ? xd

To po co takie cuda pokazuje.....ślinotok mam.....ja nie mam czasu na takie smakołyki  :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...